Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

Draugei dovanų ax.gif wub.gif

user posted image

"modeliui" didokas šiek tiek ax.gif
user posted image

Kepurytė iš arčiau ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
dekui uz pagyras smile.gif
Atsakyti
stebiu jūsų darbus, kiekvieną dieną įlendu į forumą ir mokausi iš jūsų... ax.gif
Pasirodysiu ir aš savo paskutinįjį. Kiek per trumpas gavosi, bet... Gyvenu ir mokausi - kitą kartą bus geriau smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2010 05 24, 17:27)


labai dailus smile.gif
Atsakyti
Giriames 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2010 05 24, 17:27)
stebiu jūsų darbus, kiekvieną dieną įlendu į forumą ir mokausi iš jūsų... ax.gif
Pasirodysiu ir aš savo paskutinįjį. Kiek per trumpas gavosi, bet... Gyvenu ir mokausi - kitą kartą bus geriau smile.gif

Kruopštu. Vasariškai ir visai ne per trumpas.
Atsakyti
QUOTE(kairekoja @ 2010 05 18, 08:55)
as irgi noriu pasigirti nauju megztuku savo dukrytei. siaip kol kas man tai graziausia ka esu numezgusi savo pupai smile.gif

user posted image

Šiandien šį grožį gyvai mačiau.
Tikrai 10 balų thumbup.gif Ir sagos kokios! (jei labai spoksojau, atsiprašau - buvo gražu)



O čia mano šviežiausi skrybėliukai (kol kas tik 2/3 ir tespėjau)

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Double Latte @ 2010 05 25, 00:27)


Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif O čia trinukės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2010 05 24, 17:27)
Pasirodysiu ir aš savo paskutinįjį. Kiek per trumpas gavosi, bet... Gyvenu ir mokausi - kitą kartą bus geriau smile.gif


Labai dailus ir vasariškas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 25 gegužės 2010 - 08:56
Laba diena visoms bye1.gif O jau kad primezgę grožių visokiausių...net akys raibsta. ploja.gif Rodau ir aš dar "karštą" iš po lygintuvo megztinįuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image Mezgiau pagal šią schemąuser posted image Siūlai Alize angora gold,sumezgiau tik 200 gramų,virbalai nr 2,5 ir nr 2.Užsikrėčiau Missoni virusu,ir jaučiu,kad jau nepasveiksiu.Už tai labai dėkoju osinkos merginoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriene123: 25 gegužės 2010 - 11:29
Noriu pasirodyti ax.gif Jūreiviška palaidinė:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2010 05 24, 17:27)
stebiu jūsų darbus, kiekvieną dieną įlendu į forumą ir mokausi iš jūsų... ax.gif
Pasirodysiu ir aš savo paskutinįjį. Kiek per trumpas gavosi, bet... Gyvenu ir mokausi - kitą kartą bus geriau smile.gif

Labai labai dailu thumbup.gif

O trynukes bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti