Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

Aciu nuosirdziai 4u.gif

schemute panasi cia :
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 15 gegužės 2010 - 20:25
Ką tik nuo kabliuko, dar neplauta, bet labai jau norisi pasirodyti ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgičiukas @ 2010 05 16, 17:29)
Ką tik nuo kabliuko, dar neplauta, bet labai jau norisi pasirodyti  ax.gif
user posted image

thumbup.gif , o po neriniu kas per medziaga?
juodauoga, ACIU
Atsakyti
Sveikos merginos, thumbup.gif pagaliau pagaliau aš jau prie pat pabaigos- liko tik 2 eilės apačioje..... ir ką Jūs manot- siūlai beigėsi, doh.gif o turgus dirbs tik antradienį. blink.gif lotuliukas.gif Tai va vistiek keliu Jūsų teismui- tos dvi eilės, tai tik dvi valandos darbo palyginus su tuo kiek aš ją mezgiau ir ardžiau. doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Norime pasirodyti, tik gaila, kad nuotraukos kokybė nelabai kokia
Atsakyti


user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
editamazoji, bus graži suknytė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JulijaR @ 2010 05 16, 17:17)
thumbup.gif , o po neriniu kas per medziaga?

Po suknele papraščiausiai balto merliaus gabalas biggrin.gif , nes kitaip raštas nesimatytų nuotraukoje.Suknelė ne man,todėl ir pasuknelės nėra.
Atsakyti
Rodausi ir as savo narpaliones

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 05 16, 18:21)
Sveikos merginos,  thumbup.gif  pagaliau pagaliau aš jau prie pat pabaigos- liko tik 2 eilės apačioje..... ir ką Jūs manot- siūlai beigėsi,  doh.gif  o turgus dirbs tik antradienį.  blink.gif  lotuliukas.gif  Tai va vistiek keliu Jūsų teismui- tos dvi eilės, tai tik dvi valandos darbo palyginus su tuo kiek aš ją mezgiau ir ardžiau.  doh.gif


manau bus labai graži suknelė smile.gif .
o kokio dydžio gavosi?ir koks jos ilgis?o kiek kartų platinot sijonėlio raštą? ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enigma3: 17 gegužės 2010 - 10:58
QUOTE(enigma3 @ 2010 05 17, 10:56)
manau bus labai graži suknelė smile.gif .
o kokio dydžio gavosi?ir koks jos ilgis?o kiek kartų platinot sijonėlio raštą? ačiū 4u.gif


Šita suknutė paauglei mergaitei 14 metų mokyklos išleistuvėms. Dabar kol siūlų pabaigai neturiu neriu bolero irgi ananasais. Bolero salotinis, nes pasuknė irgi salotinė- šviesesnė pasuknė suteikia didesnį puošnumą, nei juoda arba balta. Bolero irgi parodysiu ir dar darysiu akcentą- didelę prisegamą gėlę salotinę. Suknelė panelei iki kelių, o panelės ūgis 180 cm. Ananasai prasideda iš karto po krūtine, platinau du kartus. Naudojausi aprašymu suknelių temoje su schemom yra tokia suknia bordo spalvos, tik man pagal tą schemą negražiai platinosi tai aš šiek tiek kitose platinau, bet tuo pačiu principu. Sunaudojau 4 kamuoliukus maxi siūlų po 100 gr ir dar 2 eilėm pritrūko.
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 05 16, 18:21)
Sveikos merginos,  thumbup.gif  pagaliau pagaliau aš jau prie pat pabaigos- liko tik 2 eilės apačioje..... ir ką Jūs manot- siūlai beigėsi,  doh.gif  o turgus dirbs tik antradienį.  blink.gif  lotuliukas.gif  Tai va vistiek keliu Jūsų teismui- tos dvi eilės, tai tik dvi valandos darbo palyginus su tuo kiek aš ją mezgiau ir ardžiau.  doh.gif

user posted image

user posted image


Idomu kaip atrodo gyvai ant modelio? g.gif Itariu turetu buti grazu.
Atsakyti