Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

QUOTE(Lusasita @ 2010 05 03, 12:59)
paltukas dvimetukei  wub.gif

user posted image

Puikus darbas 4u.gif Kruopščiai atlikta.
Atsakyti
aciu visoms 4u.gif

bastinga, puikus kriksto komplektelis wub.gif
Atsakyti
Priduodu jusu teismu ''ilgai grojancias'' gelytes blush2.gif Dar kai kurie siulai kyso, bet nebeiskenciau. Pasakykit savo pastabas, nes pati jau nebematau, per ilgai su jomis vargau doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 03 gegužės 2010 - 20:38
QUOTE(langana @ 2010 05 03, 21:37)
Priduodu jusu teismu ''ilgai grojancias'' gelytes blush2.gif Dar kai kurie siulai kyso, bet nebeiskenciau. Pasakykit savo pastabas, nes pati jau nebematau, per ilgai su jomis vargau doh.gif


man tai labai gražios gėlytės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2010 05 03, 21:37)
Priduodu jusu teismu ''ilgai grojancias'' gelytes blush2.gif Dar kai kurie siulai kyso, bet nebeiskenciau. Pasakykit savo pastabas, nes pati jau nebematau, per ilgai su jomis vargau doh.gif

labai kruopštu ir daug darbo idėta, bet aš manau kad per daug marga, man gražiau būtų jei rankovės būtų baltos su gėlyčių intarpu o ne visas primarginta.
prašau nepykit tai tik mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(langana @ 2010 05 03, 21:37)
Priduodu jusu teismu ''ilgai grojancias'' gelytes blush2.gif Dar kai kurie siulai kyso, bet nebeiskenciau. Pasakykit savo pastabas, nes pati jau nebematau, per ilgai su jomis vargau doh.gif
user posted image


labai grazu wub.gif as tokios noreciau wub.gif
Atsakyti
Oi kaip gražu.... kiek čia grožybių visokių... thumbup.gif
Man tai tos gėlytės labai labai gražu. Darbo daug, bet ir rezultatas išskirtinis...
Atsakyti
Man kazkaip nesiziuri, tas baltas virsus nedera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 05 04, 08:06)
Man kazkaip nesiziuri, tas baltas virsus nedera  4u.gif

ir man tas baltas nedera, del jo atrodo kad bliuzkute net per didele...
Atsakyti
langana,daug įdėta darbelio ir viskas kruopščiai padaryta 4u.gif
Atsakyti
liemenė krikštasūniui - mašinų fanui smile.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu visoms uz pastabas. Nelabai as pati tuo baltu virsum patenkinta bet nebezinau ka su juo daryt unsure.gif Reikia ko gero ardyt, nusipirkti papildomai siulu ir daryt visa is gelyciu. Net nezinau, nebekyla rankos g.gif Ikisau kol kas giliai i spinta, ziuresim.
anny, liemene be priekaistu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo langana: 04 gegužės 2010 - 11:18