Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

LUSASITA-moherinukas thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mildute6 @ 2010 04 21, 08:05)
Man tokia sakykim paprasta, bet tokia elegantiška  wub.gif

JUNIGEDA2
Mielai ir aš tokią nešiočiau  thumbup.gif

Ligvita- iš tiesų šauniai dirbat  bigsmile.gif

Aelitka- mano akim žiūrint, visi megztukai superiniai, o kai bus apvilkti - iš vis gerai atrodys thumbup.gif

Žuviukas: Kažkas jau rašė kad su keliais siūlais megzt  schmoll.gif  nu žiauriai sunku tai aš tą patį sakau

aciu va ir man gaila atiduot blush2.gif
Atsakyti
Esu naujokė,bet susipažinimui noriu pasigirti blush2.gifMano rankdarbiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivusia777: 21 balandžio 2010 - 14:09
Musu bolero. Smarkiai nekritikuokit
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2010 04 21, 16:17)
Musu bolero. Smarkiai nekritikuokit
user posted image


Ir bolero ir madeliukas labai gražūs 4u.gif
Papildyta:

Dar vienas rankdarbis
user posted image
Papildyta:
user posted image


O čia paskutinis mano rankdarbis
Atsakyti
Nu Daivusia, tortas tai nerealus, fantastiškas ir visoks kitoks. tai mano svajonių svajonė. Kažkada pati bandžiau pyragėlius megzti, bet manau, kad nelabai pavyko, buvau lyg ir rankas nuleidusi, bet dabar, pamačiusi tavo šedevrą, negaliu susilaikyti. Superinis.
Gal yra galimybė kiek smulkaiu sužinoti jo kūrimo paslapčių. blush2.gif Būtų labai ačiū.
Atsakyti
O kur jūs mergaitės tuos megztus skanėstus dedat? Gi svečio nepavaišinsi g.gif
Atsakyti
QUOTE(zmirzlina @ 2010 04 21, 17:07)
Nu Daivusia, tortas tai nerealus, fantastiškas ir visoks kitoks. tai mano svajonių svajonė. Kažkada pati bandžiau pyragėlius megzti, bet manau, kad nelabai pavyko, buvau lyg ir rankas nuleidusi, bet dabar, pamačiusi tavo šedevrą, negaliu susilaikyti. Superinis.
Gal yra galimybė kiek smulkaiu sužinoti jo kūrimo paslapčių.  blush2.gif Būtų labai ačiū.


Na,kad nėra labai sudėtinga, du blynai ir kraštas. smile.gif Jei atvirai,tai pirmas mano pabandymas blush2.gif Nebuvau nėrusi nieko panašaus ,tai pabandžiau.Dabar būtinai pradėsiu nerti tortą su braškėm,turiu tokį kaip ir užsakymą,galėčiau nėrimo eigą sukelt,bet tikriausiai tam kita tema yra,ar ne? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jju @ 2010 04 21, 17:15)
O kur jūs mergaitės tuos megztus skanėstus dedat? Gi svečio nepavaišinsi g.gif

Na,nepavaišinsi,nebent nusstebint galima,padovanot,kaip suvenyrą ar pan. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(daivusia777 @ 2010 04 21, 17:15)
Na,nepavaišinsi,nebent nusstebint galima,padovanot,kaip suvenyrą ar pan. cool.gif


Tai kad pamaciusi jau norejau pasivaisinti. mirksiukas.gif thumbup.gif
Vos usmetusi aki i foruma, pagalvojau, kad kazkas subludijo, i valgiu foruma nepataike. blush2.gif O cia va kokie netiketi groziai is siulu. 4u.gif smile.gif
Citrinukes labai svelnios. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 04 21, 19:57)
Tai kad pamaciusi jau norejau pasivaisinti.  mirksiukas.gif  thumbup.gif
Vos usmetusi aki i foruma, pagalvojau, kad kazkas subludijo, i valgiu foruma nepataike.  blush2.gif  O cia va kokie netiketi groziai is siulu.    4u.gif smile.gif
Citrinukes labai svelnios.  wub.gif


Labai malonu.Dėkui biggrin.gif
Atsakyti
Gitapita, kaip gražu 4u.gif
Atsakyti
gera vakara mezgejeles...

nu bliamba specialiai neinu i saldumynu tema, kad neviliotu vel kokie skanestai...ateinu tik i mezgima ir cia tokie skanestai nunerti... doh.gif

as atsinesu savo dvi neritnukes, kurias per 3 dienas nuneriau.. jau ir trecia pradeta. vienos labai mielos forumietes pagalba pavyko labai sauniai.. pirma neriau margute dukrai, ale be jos neriau, tai didoka lyg gavosi, tai nusisvilpiau ja sau, o dukrai vakar nuneriau rozine...

aciu sagdo uz pagalba ir patarimus 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti