Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

moherinis nakties mėlynumas ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 20, 09:09)
l gražu. kada kažin aš pabaigsiu savąją, ne lininė, bet ir staltiesė

Aciu, merginos, uz grazius zodzius. As savaja staltiese visa ziema mezgiau, kad stala galeciau Velykoms papuosti. smile.gif
mazge1979: tik nepasiduok, po pusvalanduka kasdien pamegzk ir matysi, kaip ji iss leto, bet uztikrintai judes i pabaiga. smile.gif

Lusasita: superinis megzukas. Kaip man grazu megzti kiaurarasciai. O dar, kai matau savo megstama melyna spalva.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getira: 20 balandžio 2010 - 12:18
Lusasita wub.gif labai dailu wub.gif net nezinau kai pir begirti ax.gif galiu pasakyti, kad priglausciau as i savo garderoba toki grozi bigsmile.gif jei tik kas duotu lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu , mergytes. Dukra prichvatizavo ji iskart ir mielai dabar nesioja, tiesa ant golfiuko ar marskinuku wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 04 20, 13:02)




Kaip gražu ploja.gif . Ir spalvytė - labai labai 4u.gif
Atsakyti
Lusasita, labai gražus megztukas. išduokit paslaptį, kaip tokį kaklą mezgate? blush2.gif
Atsakyti
Lusasita, gal būtų galima schemutę gauti? Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image cia dovana blush2.gif jei modelis sutiks fotkytis ikelsiu ir su modeliu.
Atsakyti
Getira, "nesvietiškas" grožis. Vaikai ir anūkai saugos.
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 04 20, 13:17)

mazge1979: tik nepasiduok, po pusvalanduka kasdien pamegzk ir matysi, kaip ji iss leto, bet uztikrintai judes i pabaiga. smile.gif



pas mane iš mažų gabaliukų, taip ir sakiau, pamegsiu bent po kelis per dieną, tai nesilaikau to pažado ir jau metai kaip nekruta darbai, o dabar dar pavasaris lauko darbus nudirbt kviečia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 04 19, 18:51)


Lenkiu galvą

QUOTE(Lusasita @ 2010 04 20, 13:02)


Man tokia sakykim paprasta, bet tokia elegantiška wub.gif

JUNIGEDA2
Mielai ir aš tokią nešiočiau thumbup.gif

Ligvita- iš tiesų šauniai dirbat bigsmile.gif

Aelitka- mano akim žiūrint, visi megztukai superiniai, o kai bus apvilkti - iš vis gerai atrodys thumbup.gif

Žuviukas: Kažkas jau rašė kad su keliais siūlais megzt schmoll.gif nu žiauriai sunku tai aš tą patį sakau
Atsakyti
na jei keičiant spalvas, tai supratau, kad dar ne man schmoll.gif baisiai sunku. visom tą gražiai darančiom po 4u.gif
nusimezgiau tuniką, na bet niekas manęs nenufotkina, o ant pakabos kažkaip ji nesižiūri.
Atsakyti