Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

Zuviukassmile.gif, labai šaunus megztinis thumbup.gif

Getira, iš kur tiek kantrybės bigsmile.gif šitoks grožis bigsmile.gif
Atsakyti
Getira, o jomajo, stalčius atsidarė ir psio...nebeužsidarė blink.gif blink.gif blink.gif
Labai gražu ir kruopštu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 04 19, 14:27)
pasirodysim ir cia  ax.gif su nauju siulu dietos rezultatu bigsmile.gif  mazasis tiesiog dievina traukinius, o as labai stengiuosi sumazinti savo siulu atsargas bigsmile.gif soviau 2 zuikius vienu metu  blush2.gif


Labai mielas ir spalvingas megstukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Getira o jau kantrybe, tai pavydetina thumbup.gif sitaip dailiai nunerta bigsmile.gif

mime, dzine79, jurgiciukas ax.gif aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Getira, nuostabi. thumbup.gif
Kiek daug darbo......
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 04 14, 22:40)
juodauoga-nuostabios dovanos  thumbup.gif
saunuolė  4u.gif

dar viena mano naujienėlė.
laukiu klientės sprendimo dėl iškirptės.man norėtųsi tokios,žinoma su apdaila.o klientė gal norės uždaresnės. g.gif
user posted image
rytoj parodysiu aiškesnį vaizdą,ir jau viso kostiumėlio ax.gif

čia šakute, ar nerta, kaži kaip man išmokt, mergaitės kuri galėtumėt Kaune pamokintis, ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 04 19, 15:27)
pasirodysim ir cia  ax.gif su nauju siulu dietos rezultatu bigsmile.gif  mazasis tiesiog dievina traukinius, o as labai stengiuosi sumazinti savo siulu atsargas bigsmile.gif soviau 2 zuikius vienu metu  blush2.gif
user posted image

Nu kaip man grazu spalvoti mezginiai, wub.gif tik as pati neturiu kantrybes su jais terstis, na nebent labai labai reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 04 19, 18:51)
As ir neseniai pabaigiau savo linine staltiese. Atiduodu ja jusu vertinimui smile.gif

Labai miela ir romantiška wub.gif
Atsakyti
Zuviuk- tiesiog paveiksliukų meistrė
Atsakyti
Zuviukas, na tu tikrai svajonių mama, tokius išmegzti traukinius yra reikalųsmile.gif ŠAUNUOLĖ
Getira, vaje......
lenkiu galvą, kantrybės čia nežinia kiek reikia...
tikrai nuostabiai padirbėjai
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 19, 21:14)
Nu kaip man grazu spalvoti mezginiai,  wub.gif  tik as pati neturiu kantrybes su jais terstis, na nebent labai labai reikia smile.gif



QUOTE(Aruna @ 2010 04 20, 08:01)
Zuviuk- tiesiog paveiksliukų meistrė



QUOTE(ingriduska @ 2010 04 20, 08:47)
Zuviukas, na tu tikrai svajonių mama, tokius išmegzti traukinius yra reikalųsmile.gif ŠAUNUOLĖ


nu net sirdis apsalo nuo toliu komplimentu ax.gif bigsmile.gif aciu, mergaites rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 04 19, 18:51)

l gražu. kada kažin aš pabaigsiu savąją, ne lininė, bet ir staltiesė
Atsakyti