Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

QUOTE(Ligvita @ 2010 04 17, 20:48)

Toks baltas grožis wub.gif
Atsakyti
juoda uoga, grazu 4u.gif
as atnesu dar viena maziuka darbeli
user posted image
Atsakyti
Pasaka, kokie grazus darbeliai !!! thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas!Negaliu atsistebėti lietuvaičių darbštumu.Šitiek visko primezgę. clap_1.gif Viskas nerealiai gražu.O apie darbų tempus aš geriau patylėsiu.Kada gi jūs ,mielosios,ilsitės? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 04 18, 16:24)
Sveikutės 4u.gif Giriuos ir aš per žiemą megztais darbeliais blush2.gif


ax.gif
blush2.gif gal labai neišpeiksite


Nėra ką peikt, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai šauniai padirbėjai biggrin.gif


Visos šaunuolės MEZGĖJĖLĖS thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 04 14, 22:35)
Grazus Jusu darbeliai  !!!  thumbup.gif

Mano rankdarbiai - dovana vėžiu sergantiems vaikams

user posted image

akcija vyksta čia http://www.supermama...?...09&t=568273

As tp mezgu, tik skarytes... bet cia toooks grozis, kad mano darbeliai nublanksta...
Atsakyti
pasirodysim ir cia ax.gif su nauju siulu dietos rezultatu bigsmile.gif mazasis tiesiog dievina traukinius, o as labai stengiuosi sumazinti savo siulu atsargas bigsmile.gif soviau 2 zuikius vienu metu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Zuviukas:),2010 04 19, 14:27]
pasirodysim ir cia ax.gif su nauju siulu dietos rezultatu bigsmile.gif mazasis tiesiog dievina traukinius, o as labai stengiuosi sumazinti savo siulu atsargas bigsmile.gif soviau 2 zuikius vienu metu blush2.gif




Labai šaunu, kad moterytėms užtenka kantrybės žaisti su siūliukais spalvotais. Aš kelis darbelius buičiai nusimezgiau virbalais žaisdama su spalvom tai daugiau netraukia, nors pasižiūrėjus labai gražu. Lengviau nerti, bent jau man, nes paprasčiau su siūlais.
Atsakyti
As ir neseniai pabaigiau savo linine staltiese. Atiduodu ja jusu vertinimui smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 04 18, 19:19)
Toks baltas grožis wub.gif

Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 04 19, 18:06)
Labai šaunu, kad moterytėms užtenka kantrybės žaisti su siūliukais spalvotais. Aš kelis darbelius buičiai nusimezgiau virbalais žaisdama su spalvom tai daugiau netraukia, nors pasižiūrėjus labai gražu. Lengviau nerti, bent jau man, nes paprasčiau su siūlais.

na tokia cia ir kantrybe ax.gif didelius plotus ismezgu, o mazesnius issiuvineju bigsmile.gif o rezultatas beveik analogiskas bigsmile.gif aisku visteik laiko daugiau "suvalgo", bet gi del savo mazojo... ax.gif
Atsakyti
Getira- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Zuviukas:)- šaunus megztukas, ir spalvytės labai gražios wub.gif wub.gif
Atsakyti