Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

na, auksarankės, be galo aukštai kartelę užkeliate smile.gif net nepatogu bus su kokiu kukliu darbeliu pasirodyti biggrin.gif

Mamyte uogyte, Linole, tiesiog žodžių pagyroms neužtenka wub.gif
Atsakyti
Mamyte uogyte na tiesiog apakau toki grozi pamacius thumbup.gif
Linole suknele wub.gif

Ir visos kitos tiesiog saunuoles wub.gif (atiprasau kad nevardinu kiekvienos)
Atsakyti
O štai ir mano mažoji manekenė biggrin.gif
user posted image
Tik truputį supykusi.
Atsakyti
Grazus Jusu darbeliai !!! thumbup.gif

Mano rankdarbiai - dovana vėžiu sergantiems vaikams

user posted image

akcija vyksta čia : http://www.supermama...?...09&t=568273
Atsakyti
kokie simpatiski meskuciai. Tokie nuotaikingi thumbup.gif . as jau 7 kepuraites isiunciau, bet maniskes paprastutes. Taip noras kyla kokiu nors originaliu primegzti. ax.gif
Atsakyti
juodauoga-nuostabios dovanos thumbup.gif
saunuolė 4u.gif

dar viena mano naujienėlė.
laukiu klientės sprendimo dėl iškirptės.man norėtųsi tokios,žinoma su apdaila.o klientė gal norės uždaresnės. g.gif
user posted image
rytoj parodysiu aiškesnį vaizdą,ir jau viso kostiumėlio ax.gif
Atsakyti
Dekui 4u.gif pradziai tokios kepuraites, paskui prinersiu grazesniu...juk gerumas nieko nekainuoja, bet susildo tuos, kam jis skirtas 4u.gif

po nuotrauka Idejau temos nuoroda, gal atsiras norinciu prisideti savo rankdarbiais, pradziuginti sunkios ligos kamuojamus vaikus smile.gif

Atsakyti
Darbeliai įspūdingi, laabai susižavėjau (kaip ir visos) Mamytės uogytės paltukais - tiesiog nerealūs wub.gif thumbup.gif
Viliutee kaip visada aukštasis pilotažas wub.gif
QUOTE(juodauoga @ 2010 04 14, 23:02)
Dekui  4u.gif pradziai tokios kepuraites, paskui prinersiu grazesniu...juk gerumas nieko nekainuoja, bet susildo tuos, kam jis skirtas 4u.gif 

Kokios mielos gražios kepurytės ir jose telpa tieeeeeek daug gerumo, meilės, šilumos wub.gif , žemai lenkiu savo galvą, kad yra tokių Supermamų wub.gif wub.gif wub.gif
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 04 14, 18:49)
Aciu visoms uz komplimentus mano suknelei.  4u.gif  smile.gif

Ligvita, mezgiau is YarnArt Cotton soft siulu. 55 proc. medvilne, 45 proc. - PAC (sitas daiktas, kaip suprantu, kazkas panasaus i akrilana), 100 gr. Be jokio blizgesio. Pakankamai minksti. Tik ko gero tures polinki tampytis. Mezgiau gal 1,5 ar 2 nr. (nezinau tiksliai, dar sovietinis palikimas-nera numerio ant ju, bet tokie ploni) virbalais. Suejo 3,5 matkelio.
Tai ziuresim, kaip sie siulai nesiosis.

O modelio tai norejau tokio kasdienisko. Todel nedariau tu dirzeliu su kaspinukais (nors jie man be proto grazu, bet suknele padarytu daugiau progine). Platejimo is karto po krutine nedariau, nes man labiau tinka tradicinis platejimas. Ir siulus pasirinkau be blizgesio - kad puosnumo neduotu.

Tai zinoma, kad reikia kiekviena modeli priderinti prie saves bei savo poreikiu smile.gif
Tame ir esme megzto drabuzio smile.gif
Tikrai labai graziai viskas gavosi
Atsakyti
[quote=diudas,2010 04 08, 08:50]
Ašarėle, puikūs mezginiai bigsmile.gif
[/quote]
[quote=diwol,2010 04 08, 09:51]
Bliuskute graži, o sijonas nerealus thumbup.gif
[quote=Sandriene123,2010 04 07, 20:15]
Ir aš tokio noriu ...
[/quote]
[quote=Enary,2010 04 09, 21:26]
Labai grazus megztukas... wub.gif
[/quote]

Ačiū visoms už vertinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai daug nuostabiu darbeliu uzderejo thumbup.gif Bet jau Mamytes uogytes paltukai bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif Seniai toki grozi bemaciau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 15 balandžio 2010 - 14:58
[quote=Ligvita,2010 04 11, 16:13]
Kol kas taip, bet labai tikiuosi, kad greit parodysiu ir ant modelio

Labai vasariška ir šilta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti