Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

Atsiprašau, per didelės nuotraukos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmuch: 13 balandžio 2010 - 20:56
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 04 13, 10:22)
Stai musu pavasariniai apredai  smile.gif

Nuostabūs darbai, o ypatingai paltukai, 100 balų!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bigsmile.gif
Atsakyti
Labai gražūs ir nuostabūs darbeliai. O čia mano narplionės.
Ryt įdėsiu su modeliuku.
user posted image
user posted image

Labai nepeikite, bet ir be reikalo negirkite. 4u.gif
Atsakyti
Mamyte uogyte labai grazus paltukai 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

mirksiukas.gif




















Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valentinuke: 13 balandžio 2010 - 21:47
labai ACIU visoms uz pagyrimus ir ivertinimus 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Na tikrai visų darbeliai SUPER thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 04 13, 19:34)
Pasigirsiu ir as: is to dziaugsmo, kad pagaliau susiveikiau pasijoni, tai nufotografavau ir pacia suknele. Dar neislyginta. Ir foto nera kokybiska. Ir pavadinima ji turi: Ligvitos  4u.gif suknele.  Taip ja vadinu, nes ikvepima megsti is Ligvitos paemiau biggrin.gif



Vaje, kaip dailiai numegzta.. blink.gif Gražu.. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 04 13, 11:22)
Stai musu pavasariniai apredai  smile.gif


O jau paltuku grozis thumbup.gif Uzpavydejau net ax.gif
Atsakyti
[quote=linole,2010 04 13, 20:34]
Pasigirsiu ir as: is to dziaugsmo, kad pagaliau susiveikiau pasijoni, tai nufotografavau ir pacia suknele. Dar neislyginta. Ir foto nera kokybiska. Ir pavadinima ji turi: Ligvitos 4u.gif suknele. Taip ja vadinu, nes ikvepima megsti is Ligvitos paemiau biggrin.gif

Net žagtelėjau,nereali suknia.Taip dailiai numegzta,kad net tūksta žodžių.
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2010 04 13, 20:34)
Pasigirsiu ir as: is to dziaugsmo, kad pagaliau susiveikiau pasijoni, tai nufotografavau ir pacia suknele. Dar neislyginta. Ir foto nera kokybiska. Ir pavadinima ji turi: Ligvitos  4u.gif suknele.  Taip ja vadinu, nes ikvepima megsti is Ligvitos paemiau biggrin.gif


Nagi nagi biggrin.gif vios nepravepiau savo vardo sukneles smile.gif

Labai daili. Ir modelio pakoregavimas labai idomus, nes mano visos iskart po krutine isplateja. O koks siulas?
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 14, 15:26)
Nagi nagi biggrin.gif vios nepravepiau savo vardo sukneles smile.gif

Labai daili. Ir modelio pakoregavimas labai idomus, nes mano visos iskart po krutine isplateja. O koks siulas?


Aciu visoms uz komplimentus mano suknelei. 4u.gif smile.gif

Ligvita, mezgiau is YarnArt Cotton soft siulu. 55 proc. medvilne, 45 proc. - PAC (sitas daiktas, kaip suprantu, kazkas panasaus i akrilana), 100 gr. Be jokio blizgesio. Pakankamai minksti. Tik ko gero tures polinki tampytis. Mezgiau gal 1,5 ar 2 nr. (nezinau tiksliai, dar sovietinis palikimas-nera numerio ant ju, bet tokie ploni) virbalais. Suejo 3,5 matkelio.
Tai ziuresim, kaip sie siulai nesiosis.

O modelio tai norejau tokio kasdienisko. Todel nedariau tu dirzeliu su kaspinukais (nors jie man be proto grazu, bet suknele padarytu daugiau progine). Platejimo is karto po krutine nedariau, nes man labiau tinka tradicinis platejimas. Ir siulus pasirinkau be blizgesio - kad puosnumo neduotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 14 balandžio 2010 - 17:50