Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas 9

Ligvita, zaviuosi Jusu darbais. Esate tikra ta zodzio prasme auksaranke bigsmile.gif

Atsakyti
Aciu, ... as dar tik mokausi smile.gif
Atsakyti
user posted image

Ilgas megztinis, placiom rankovem ir dideliu dideliu kalnierium ax.gif Siulai bukle,juodi/balti smile.gif Gaila,kad tamsu gamini negali nuotrauka atgaminti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 11, 22:24)
Aciu, ... as dar tik mokausi smile.gif

tavo paraše peržiūrėjau darbelius, jie nerealūs. gal tu galėtum vienų papuoštų taurių rašteliu pasidalint? ten tokios kukliai, su juostele papuoštos, nunerta juostelė ir į jos vidurį įverta šilkinė ar tai kitokia juostelė. na gal supratai apie kurias kalbu. dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 04 12, 07:45)
tavo paraše peržiūrėjau darbelius, jie nerealūs. gal tu galėtum vienų papuoštų taurių rašteliu pasidalint? ten tokios kukliai, su juostele papuoštos, nunerta juostelė ir į jos vidurį įverta šilkinė ar tai kitokia juostelė. na gal supratai apie kurias kalbu. dėkui  4u.gif

Zinok neturiu as to rastelio, ten siaip is neturejimo ka veikt... smile.gif Nunerta pynele, antra eile d stulpeliai su dviem uzmetimais, dvi pynutes akys. O paskui viskas apnerta veduoklytemis.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 12, 08:28)
Zinok neturiu as to rastelio, ten siaip is neturejimo ka veikt... smile.gif Nunerta pynele, antra eile d stulpeliai su dviem uzmetimais, dvi pynutes akys. O paskui viskas apnerta veduoklytemis.

o kaip tada įvert tą juostelę? ten vidyry turi būti tarpeliai. bet gražu wub.gif ar čia tavo nerta, ar tik pvz?
nors dabar pažiūrėjau ir palyginau tavo paaiškinimą, tai taip ir gaunasi, tarpelis va būtent ten, kur tarp stulpelių pynutės akelės. aišku darosi, l. dėkui 4u.gif 4u.gif
aš dar vis vargstu su sūnučio reglaniuku, vėliau šias taures mėginsiu, turiu prašymuką jas taip papuošti ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazge1979: 12 balandžio 2010 - 08:14
cia ne pavyzdys, o mano kuryba ir darbas
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 12, 09:16)
cia ne pavyzdys, o mano kuryba ir darbas

pasakiškas darbas, tikrai tokia prabanga dvelkia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 11, 19:19)
Na ne smile.gif Capricon balta suknute man toookia pavasarine buvo  wub.gif

apie dukriuko komunijos suknutę kalbi? ar kai už lango buvo minus 20 ir mano vasarinė balta ilgoji įmesta kritikoms buvo? biggrin.gif Patc taccc sezonui atidaryt buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nes vyras juokėsi kai nėriau... lotuliukas.gif Sako, nesušalsi? smile.gif
Atsakyti
Ligvita, krikštynų komplektukas labai mielas 4u.gif

Rodau savo naujausiąjį darbelį blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Bastinga, nerealus grozis, zydra spalvyte- truksta zodziu kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 04 11, 22:24)
Aciu, ... as dar tik mokausi smile.gif


Ech, jei visos besimokancios sitaip kurtu ir tokiu greiciu bigsmile.gif 4u.gif

bastinga, kruopstus darbelis , ir spalva wub.gif . Grazu smile.gif
Atsakyti