Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

na, su tuo vėlavimu irgi tokie neaiškumai: jau tris mėnesius mano mmm labai keistos (anksčiau būdavo visąlaik regulairios be jokių nukrypimų ir nieko), prie kelis mėnesius pradėjo taip lengvai rudai teplioti savaitę iki mmm, po to pasirodė truputį kraujo (bet taip lengvai) ir taip jau kelis mėn - pirmom dienom šiek tiek pakraujuoja ir viskas, daugiau nieko. visi nėštumo testai anksčiau buvo neigiami. paskutinės tokios "keistos" mm buvo prieš 2,5 savaitės.
ir prieš tai buvau pas tą pačią ginę, dėl tų keistumų, apžiūrėjo, sakė viskas tvarkoj ir išrašė agnucaston, mėnesį pagėriau tuos vaistus, tad tiek žinių...
Atsakyti
QUOTE(zaliazalia @ 2012 07 04, 14:11)
na, su tuo vėlavimu irgi tokie neaiškumai: jau tris mėnesius mano mmm labai keistos (anksčiau būdavo visąlaik regulairios be jokių nukrypimų ir nieko), prie kelis mėnesius pradėjo taip lengvai rudai teplioti savaitę iki mmm, po to pasirodė truputį kraujo (bet taip lengvai) ir taip jau kelis mėn - pirmom dienom šiek tiek pakraujuoja ir viskas, daugiau nieko. visi nėštumo testai anksčiau buvo neigiami. paskutinės tokios "keistos" mm buvo prieš 2,5 savaitės.
ir prieš tai buvau pas tą pačią ginę, dėl tų keistumų, apžiūrėjo, sakė viskas tvarkoj ir išrašė agnucaston, mėnesį pagėriau tuos vaistus, tad tiek žinių...

Tai pasidaryk dar testuka ir zinosi atsakyma
Atsakyti
QUOTE(aga&aga @ 2012 07 04, 13:16)
Tai pasidaryk dar testuka ir zinosi atsakyma


ech, mėginsiu. tik taip neramu kai niekas neaišku.
bet ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti
nezinau kiek tiksliai velavo mm, nes jos budavo labai nereguliarios pas mane, bet pats pirmas padarytas NT nemelavo. Tada sugadinau dar kokius 5, kad isitikinciau ar tas pirmasis tikrai nemeluoja biggrin.gif
Atsakyti
Man testas melavo. Ciklas 32 - 34 dienos. 33 cd testas rodė pakankamai ryškią rožinę antrą juostelę. Šiek tiek šviesesnę už kontrolinę, bet tikrai nereikėjo jos ieškoti su padidinimo stiklu prieš šviesą smile.gif Ir išryškėjo ji pirmiau, nei kontrolinė. O 34 cd sulaukiau mėnesinių.
Atsakyti
QUOTE(aga&aga @ 2012 07 04, 13:16)
Tai pasidaryk dar testuka ir zinosi atsakyma


na dabar visai susipainiojau. pasidariau dar viena testa - atsirado antra neryški be aiškiai matoma juostelė, po poros dienų vėl pasidariau - taip pat antra juostelė matosi (irgi nevisai ryški bet labai aiški), šiandien dar vieną pasidariau - o jis gi rodo tik vieną biggrin.gif
tai gaunasi taip kad dariau iš keturių testų trys rodo teigiamą, o pats paskutinis- neigiamą. tai kaip čia dabar suprasti...? doh.gif
Atsakyti
sveikos paneles. Mano nuomone testu is vis geriau nedaryti , kol neateina mmm diena , kadangi idauguma moteru persileidzia to dar nezinodamos su mmm ir tai visiskai normlu . pas kiek ginekologu buvau visi ta paty sako . labai liudna , kai pasidarai testa anksciau ir parodo ta vaiduokli , o ateina mmm diena ir pasirodo tos nelemptosios ..
Atsakyti
dar pridursiu: kuo toliau, tuo tos juostelės rodos vis ne tokios ryškios (pirmo testo ryškiausia, antra blankesnė, trečia dar blankesnė, o ketvirto kaip minėjau neberodo) - nežinau ar tai turi įtakos.
dėl požymių: na tų požymių lengva prisigalvoti, bet visgi: tris paskutines dienas maudė pilvą, šiek tiek strėnas, ir vis miego labai anksti užsimanydavau. bet manau kad tokių požymių ir prisigalvoti galima, tad nežinau.
tik keista kad trys testai teigiami, o paskutinis neigiamas, nors kiek skaičiau kitoms būna kad kaip tik kuo toliau tuo ryškiau testas parodo.. doh.gif
Atsakyti
Galbūt paskutinis testas buvo mažesnio jautrumo, tai dėl to ir nerodė nieko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iveina: 12 liepos 2012 - 09:23
QUOTE(Iveina @ 2012 07 12, 09:22)
Galbūt paskutinis testas buvo mažesnio jautrumo, tai dėl to ir nerodė nieko  g.gif


bet kad dariau visus testus tos pačios firmos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliazalia @ 2012 07 12, 10:24)
bet kad dariau visus testus tos pačios firmos... g.gif

g.gif Tada įdomu...
Atsakyti
Nemelavo nei vienas testukas, pirkau paprastas pigiausias juosteles, kai ebuvo nieko tai ir nerode, o kai jau tikrai atsirado, tai iskart ryskios juosteles ant 2 testu buvo smile.gif
Atsakyti