Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

Sveikos mamytės,
mm vėluoja 5 dienas, jau antra savaitė maudžia pilvo apačią. Nuo smileysex.gif dienos praėjo 27 dienos, dariausi jau 4 nėštumo testus, visi neigiami. Mylėjomės pirmą dieną po mm, visada tai būdavo mano nevaisingos dienos, taip pat saugojausi patentex žvakute, kuri, kaip paskui pamačiau, išslydo... Nėštumas man dabar būtų katastrofa, nors, aišku, vaikelio nežudyčiau nė už ką. Labai pergyvenu, nebemiegu naktim, negaliu imtis jokio darbo, bliaunu kaip krokodilas... verysad.gif Gal kuriai taip pat vėlavo dėl nesuprantamų priežasčių? Pas ginekologę galėsiu pakliūt tik kitą savaitę, rytoj pasidarysiu kraujo tyrimą... Siaubas, kaip neramu... verysad.gif Keisčiausia, kad pirmą mažiuką bandėm "pagaut" pusmetį, antrą taip pat ne vieną mėnesį. Daugiau vaikų nebenorim, saugomės ir nevaisingom dienom, negi bus toks kuriozas... doh.gif
Beje, nėštumo testai su abiem nėštumais nemelavo- iš karto rodė teigiamą rezultatą. O šį kartą pirkau tuos ypač jautrius, brangiausius. Aišku, pasidarysiu rytoj kraujo tyrimą ir sužinosiu šokt nuo tilto ar nešokt... verysad.gif Eh...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytautesi: 17 gegužės 2012 - 00:10
Ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vytautesi @ 2012 05 17, 01:00)
Sveikos mamytės,
mm vėluoja 5 dienas, jau antra savaitė maudžia pilvo apačią. Nuo  smileysex.gif dienos praėjo 27 dienos, dariausi jau 4 nėštumo testus, visi neigiami.

Kokie rezultatai? Laukiesi ar ne?
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

Na ir prisiskaiciau jusu pasakojimu,o beskaitydama jau ir as uzsisvajojau,gal ir mano NT melavo... rolleyes.gif

Nuo pasukinio teigiamo NT jau praejo beveik visi metai.(kurio istorija baigesi nesekme 10 nestumo sav.) Ir dabar, birzelio 1d. dariausi NT zinoma tikedamasi pamatyti tiktai II ryskius bruksniukus. Ir ka... eilini karta nusivyliau verysad.gif ...
Testa dariausi gana anksi ryte,zinoma ta pacia diena kai jau turejo ateiti mmm, pusiau miegodama ,labai stengdamasi viska atlikti be klaidu,kad nesugadinciau NT,palaukiau gal max 3min. ir pamaciusi tik sniego baltuma T vietoje ir ryskiai raudona bruksni C vietoje nuslepsejau iki lovos ir vel atsiguliau. Atsikelus vel ciupau ziuret NT,bet deja jis liko toks pat kaip ir nuo pat pradziu...
O dabar dar viena istorija,kuri turejo buti papasakota pirmiausiai smile.gif
10DPO pamaciau rausva tepliojima.Zinoma siek tiek nudziugau,nes toks tepliojimas galejo reiksti,kad ivyko implantacija.Tepliojo 3 dienas ir nustojo kaip tik viena diena pries pat mmm. Kaip jau zinote NT buvo neigiamas,bet va dabar galvoju,kad sios mano mmm visdelto keistos g.gif ... Kalendoriuke pasizymejau birzelio 1d.,nes jau po pietu vel pradejo teplioti..Rytojaus diena normaliai kraujavo ir likusias dienas iki siol vos vos teplioja..
Na zodziu,jeigu baigaint i tema,tai labai noreciau,kad sios keistos mmm ir neigiamas NT meluotu ax.gif

Sekmes visom 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimą, tikiuos kasnora galės atsakyti smile.gif

Mano ciklas yra kažkur 35 dienos (paskutinieji buvo 37 ir 34 dienos). Paskutinis ciklas prasidėjo balandžio 25 d.
33 ciklo dieną atsirado tepliojimas (net juo negalėčiau pavadinti, tiesiog išskyrose buvo rudų dėmių, keletą dienų, labai minimaliai). PMS (nors paprastai jie man būna stiprūs) simptomų nebuvo jokių, nėra jų ir dabar, jokio šlapinimosi padažnėjimo. Nesaugių lytinių santykių neturėjau (saugomės prezervatyvais, visais kartais buvo viskas tvarkoj).
Šįryt (41 ciklo diena) pasidariau nėštumo testą. Po 3min. iki 10min. kol rašo apie galimumą žiūrėt nebuvo nieko, tik viena raudona juostelė, bet kai grįžau namo apie 9h vakaro, pamačiau žymę T langelyje ir sunerimau. Bet ji voooooos įžiūrima (čia gal baimė daug ką daro..). Iki šiol jokių kūno pokyčių apart didelės baimės nejaučiu unsure.gif

Galiu būti nėščia? Aišku, reikia paminėt, kad turėjau nežmoniškai daug streso. Šiaip nesinervinčiau, bet tas atsiradęs brūkšnys...

Pas gydytoją keliausiu ketvirtadienį..
Atsakyti
QUOTE(hindi @ 2012 06 06, 02:13)
Turiu klausimą, tikiuos kasnora galės atsakyti smile.gif

Mano ciklas yra kažkur 35 dienos (paskutinieji buvo 37 ir 34 dienos). Paskutinis ciklas prasidėjo balandžio 25 d.
33 ciklo dieną atsirado tepliojimas (net juo negalėčiau pavadinti, tiesiog išskyrose buvo rudų dėmių, keletą dienų, labai minimaliai). PMS (nors paprastai jie man būna stiprūs) simptomų nebuvo jokių, nėra jų ir dabar, jokio šlapinimosi padažnėjimo. Nesaugių lytinių santykių neturėjau (saugomės prezervatyvais, visais kartais buvo viskas tvarkoj).
Šįryt (41 ciklo diena) pasidariau nėštumo testą. Po 3min. iki 10min. kol rašo apie galimumą žiūrėt nebuvo nieko, tik viena raudona juostelė, bet kai grįžau namo apie 9h vakaro, pamačiau žymę T langelyje ir sunerimau. Bet ji voooooos įžiūrima (čia gal baimė daug ką daro..). Iki šiol jokių kūno pokyčių apart didelės baimės nejaučiu unsure.gif

Galiu būti nėščia? Aišku, reikia paminėt, kad turėjau nežmoniškai daug streso. Šiaip nesinervinčiau, bet tas atsiradęs brūkšnys...

Pas gydytoją keliausiu ketvirtadienį..

Taip, tu gali butu nescia, man nestumo testas is pradziu nerode kad laukiuos...
Atsakyti
QUOTE(hindi @ 2012 06 06, 02:13)

Galiu būti nėščia? Aišku, reikia paminėt, kad turėjau nežmoniškai daug streso. Šiaip nesinervinčiau, bet tas atsiradęs brūkšnys...

Pas gydytoją keliausiu ketvirtadienį..

Buna NT testuku, (cia man rodos is pigesniu) kurie po ilgesnio laiko parodo blankia antra juostele nors is tiesu moteris nesilaukia, tad jei nepasirodys menesines rytoj jusu vietoje testuka pakartociau, bet jau kita pirkciau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hindi @ 2012 06 06, 02:13)
Turiu klausimą, tikiuos kasnora galės atsakyti smile.gif

Galiu būti nėščia? Aišku, reikia paminėt, kad turėjau nežmoniškai daug streso. Šiaip nesinervinčiau, bet tas atsiradęs brūkšnys...

Pas gydytoją keliausiu ketvirtadienį..


Pasidarykite dar vieną testą. Jeigu vaiduoklis atsirado praėjus daugiau nei rekomenduojamas testo vertinimo laikas - labiausiai tikėtina, kad testo parodymas netikslus, ir jokio nėštumo nėra. Bet rudas tepliojimas ciklo vidury nėra gerai, todėl as gydytoją ketvirtadienį būtinai pasirodykit. Na, ir testą pakrtokit, žinoma - kitos firmos, kaip jau jums patarė.
Atsakyti
Sveikos, būsimos ir esamos mamytės. Aš čia šiek tiek naujokė, tai net nežinau ar į tą temelę rašau...
rašau su tokiu klausimu: pirmadienį pasidariau nėštumo testą ir - o dieve - jis teigiamas :} aišku pakirto kojas, iš džiaugsmo ir iš nerimo ir iš visų emocijų. iškart užsiregistravau pas ginę, vakar nukulniuoju sau visa išdidi - ji man atliko echoskopija, sako "tai kad nieko nematau pas tave", davė nėštumo testą ir liepė atlikt, na aš aišku pirmas dalykas - atėjau su tuščia pūsle (nežinojau kad reiks testą daryt), antras dalykas - buvo jau vakaras (17h), tai iki to tiek kartų valgiau/ gėriau/ ir laksčiau į tūliką kad šlapimas manau tikrai nebuvo koncentruotas. na aišku tas testas parodė neigiamą ir ginė man pasakė kad aš ne nėščia.
visa susipainiojus grįžau namo (pakeliui dar porą testų pagriebiau), ir šiandien susipainiojau jau galutinai - atsikėliau iš ryto, pasidariau testą, ir man net pirma - ta kontrolinė juostelė - net jinai neišryškėjo biggrin.gif nu truputį išryškėjo, bet taip silpnai silpnai kad tik prieš šviesą matosi. antros irgi nė kvapo. tai taip ir nebesuprantu ką čia tie testai pokštauja. kiekvieną kartą vis kitaip rodo biggrin.gif
gal kam buvę yra panašiai?
Atsakyti
QUOTE(zaliazalia @ 2012 07 04, 08:25)


Jeigu neišryškėjo net kontrolinė juostelė, vadinasi testas brokuotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merope87 @ 2012 07 04, 12:03)
QUOTE(zaliazalia @ 2012 07 04, 08:25)


Jeigu neišryškėjo net kontrolinė juostelė, vadinasi testas brokuotas smile.gif


na aš irgi taip nusprendžiau, kad brokuotas.. bet nelabai suprantu - jei vienas buvo teigiamas - ar jis gali meluoti - gal irgi koks brokuotas buvo? nes gydytoja nieko nematė. bet galvoju gal nėštumas dar labai mažas dėl to nieko nematė.
jau kelias dienas skauda krūtinę (tiksliau spenelius labai skauda, taip lyg niežti, bet jei palieti tai skaudėt pradeda), taip niekada nebūdavo,ir labai greit pavargstu - bet čia gal greičiau dėl gyvenimo būdo. ech, taip ir nežinau ką galvoti.
ar gali meluoti teigiamas nėštumo testas?
Atsakyti
Jai turi abejoniu nusipirk dar testuka mirksiukas.gif O kiek velu mirksiukas.gif ja tavo menesines?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aga&aga: 04 liepos 2012 - 13:05