Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

Noriu Jusu patarimo mielosios, dariausi 2 nestumo testus, taciau po pietu, pavalgiusi, jie abu buvo neigiami, antra testa dariausi kita diena, taip pat pavalgiusi. Mesnesines jau veluoja pusantros savaites ar gali nestumo testas meluoti?
Atsakyti
QUOTE(myliukas666 @ 2012 03 29, 19:05)
Noriu Jusu patarimo mielosios, dariausi 2 nestumo testus, taciau po pietu, pavalgiusi, jie abu buvo neigiami, antra testa dariausi kita diena, taip pat pavalgiusi. Mesnesines jau veluoja pusantros savaites ar gali nestumo testas meluoti?

Tai koks tikslas darytis NT po pietų ir paskui klausinėt nesąmonių, pasidaryk iš ryto ir bus aišku. Jei neigiamas, nueik pas gydytoją.
Atsakyti
Niekam testukai daugiau nebemeluoja? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, pasidariau ryte 2 nestumo testus ir abiejuose rodo T linija vaiduokli, menesines veluoja 4d, labai maudzia pilvo apacia ir sona.
Itariu kad galiu but nescia.
uzsirasiau kita savaite pas daktare.
Bet labai baisu man nes du savaitgalius is eiles turejau didelius balius, kur tikrai daug vartojau viskio, sampano, taip pat isgeriau KT tableciu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 04 19, 11:20)
Sveikutes, pasidariau ryte 2 nestumo testus ir abiejuose rodo T linija vaiduokli, menesines veluoja 4d, labai maudzia pilvo apacia ir sona.
Itariu kad galiu but nescia.
uzsirasiau kita savaite pas daktare.
Bet labai baisu man nes du savaitgalius is eiles turejau didelius balius, kur tikrai daug vartojau viskio, sampano, taip pat isgeriau KT tableciu.  unsure.gif

nubėk į kokią laboratoriją HCG išsitirt. bus aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti
kada anksčiausiai galima darytis NT ?Įtariu kai nesulauki mmm g.gif o anksčiau gali parodyti ką nors?
Atsakyti
QUOTE(Birmania @ 2012 04 19, 12:28)
kada anksčiausiai galima darytis NT ?Įtariu kai nesulauki mmm  g.gif o anksčiau gali parodyti ką nors?

Gali vaiduokli parodyt, o gali ir ne... O kai kuriuom ir mm veluojant kelias dienas nerodo dar ax.gif Jei jau nesulauki mmm dienos, tai jau darykis 10miu jautrumo tada, gal ka ir parodys kelias dienas pries mm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2012 04 19, 11:38)
Gali vaiduokli parodyt, o gali ir ne... O kai kuriuom ir mm veluojant kelias dienas nerodo dar  ax.gif  Jei jau nesulauki mmm dienos, tai jau darykis 10miu jautrumo tada, gal ka ir parodys kelias dienas pries mm  mirksiukas.gif

supratau,aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledi @ 2012 04 19, 11:20)
Sveikutes, pasidariau ryte 2 nestumo testus ir abiejuose rodo T linija vaiduokli, menesines veluoja 4d, labai maudzia pilvo apacia ir sona.
Itariu kad galiu but nescia.
uzsirasiau kita savaite pas daktare.
Bet labai baisu man nes du savaitgalius is eiles turejau didelius balius, kur tikrai daug vartojau viskio, sampano, taip pat isgeriau KT tableciu.  unsure.gif


Greaičiausiai jūs laukiates, bet jau jei ir šventėte iki testuko atlykimo, labai nepergyvenkite, dauguma dar nežinodamos kad laukiasi yra papiktnaudžiavusios rolleyes.gif Svarbiausia, kad dabar save žiūrėtumėte ir saugotumėte.O pas ginekologe užsiminkite būtinai, kad gėrėte KT 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sky Cloud: 19 balandžio 2012 - 12:07
QUOTE(myliukas666 @ 2012 03 29, 18:05)
Noriu Jusu patarimo mielosios, dariausi 2 nestumo testus, taciau po pietu, pavalgiusi, jie abu buvo neigiami, antra testa dariausi kita diena, taip pat pavalgiusi. Mesnesines jau veluoja pusantros savaites ar gali nestumo testas meluoti?

aisku,kad gali pasidaryk kraujo tyrima ir viskas bus aisku rolleyes.gif
Papildyta:
[quote=Ledi,2012 04 19, 09:20]
Sveikutes, pasidariau ryte 2 nestumo testus ir abiejuose rodo T linija vaiduokli, menesines veluoja 4d, labai maudzia pilvo apacia ir sona.
Itariu kad galiu but nescia.
uzsirasiau kita savaite pas daktare.
Bet labai baisu man nes du savaitgalius is eiles turejau didelius balius, kur tikrai daug vartojau viskio, sampano, taip pat isgeriau KT tableciu. unsure.gif
jeigu rodo vaiduokli tai gali but kad nescia,nes vaiduokliai retai kada meluoja bigsmile.gif
Atsakyti
man tai rode iskarto II pagaliukus. as neskubejau jo daryti, palaukiau kol menstruacijos velavo 2 sav. dazniausia meluoja jei moteris jau veluojant 1 dienai daro testus.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2012 05 15, 11:53)
man tai rode iskarto II pagaliukus. as neskubejau jo daryti,  palaukiau kol menstruacijos velavo 2 sav. dazniausia meluoja jei moteris jau veluojant 1 dienai daro testus.

pavydėtina kantrybė thumbup.gif 4u.gif bet manau dažniausiai net ir dienai vėluojant jau rodo II smile.gif
Atsakyti