Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(Forinta @ 2011 11 21, 11:33)
Nebutina, bet NT gali but melagingas, o HCG jau 100% patvirtins smile.gif

seip tu teisi.. tingiu i miesta vaziuot, apskambinau aplinkinius seimos centrus ir gk tai arba nedaro hcg arba atsakymo pora dienu laukt reiktu... doh.gif po piet nueisiu dar viena testa nupirksiu.. o rytoj taip ir taip pas gine eisiu...
Atsakyti
QUOTE(vegele @ 2011 11 21, 11:39)
seip tu teisi.. tingiu i miesta vaziuot, apskambinau aplinkinius seimos centrus ir gk tai arba nedaro hcg arba atsakymo pora dienu laukt reiktu... doh.gif po piet nueisiu dar viena testa nupirksiu.. o rytoj taip ir taip pas gine eisiu...

Aišku, du testai jau neturėtų meluot smile.gif Tik patarčiau skirtingų firmų pirkti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sumanioji... @ 2011 11 21, 12:52)
Aišku, du testai jau neturėtų meluot smile.gif Tik patarčiau skirtingų firmų pirkti  mirksiukas.gif

taip ir padariau, rodo II wub.gif
Atsakyti
ka manot apie sita ismysla, galetu but siek tiek tiesos ar ne jei ryski NT juostele mergytes laukiamasi jei blanki berniuko, nes kaip rasoma laukiantis mergytes xx yra dominuojancios manos organizme sutampa ir greit hcg dideja, xy, tas y - berniukai slopinami mamos organizme ir hcg buna mazesnis. aisku NT tai ne tyrimas laboratorijoj ale visvien tas pat hormonas reaguoja. ar kam pasitvirtino tai ?
There are plenty of old wives' tales regarding how to tell whether a pregnant woman is going to have a boy or a girl. But one thing that doctors know for certain is that in the second and third trimesters, women having girls display higher levels of a hormone known as maternal serum HCG (MSHCG) than do women pregnant with boys. Now new research suggests that such hormonal differences appear less than three weeks after conception. The findings, published today in the journal Human Reproduction, may help explain how girls and boys exert control over their mother's hormones.

Yuval Yaron of the Genetic Institute at Sourasky Medical Center in Tel Aviv and colleagues followed 347 pregnancies achieved through in vitro fertilization. The researchers tested the mothers' MSHCG levels between 14 and 20 days after fertilization and detected some differences as early as day 16. Three weeks into pregnancy, women carrying girls exhibited hormone levels 18.5 percent higher than those of their boy-carrying counterparts, regardless of factors such as previous pregnancies or maternal age.

Papildyta:
nes kai dariau NT laukiantis mergytes juostele buvo greit ir tookia ryski o nestumas dar visaj nedidelis, kad abejoniu neliko nestuke.gif, dabar NT ilgai buvo neigiami ir tik dar gerokai palaukus atlikus NT juostyte ryskejo letai ir buvo blanki...nu nedaug liko laukt ir zinosim wub.gif kaip cia bus bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Man po savaites parode teigamai!
Atsakyti
Šiaip testus sako reikia daryti ryte, bet aš iš nekantrumo pasidariau po kokių 10 dienų ir per pietus.. dariau du skirtingus.. ir abu buvo teigiami smile.gif
Atsakyti
visi 5 buvo teigiami
Atsakyti
Na pas mane tai tiesiog komediska situacija buv su tais nestumo testais...

Na leliukas planuotas nestumo testu prisipirkus buvau nezinau kokia begale ir na ka jauciu as pati, kad tikrai uzkibo, kad jauciuosi keistai, kad kazkas su manim ne taip ir tikrai jauciu, kad uzkibo(net nemoku to jausmo apsakyt,bet vidui jauciau, kad jau laukiuosi) buvo praeje 11d. pasidarau testa-neigiamas na ka nukabinau nosi r susikraunam lagaminus ir keliaujam i Svedija pasiguodziu dar su teta,kad na va nieko ir iskeliaujam visi testai keliauja su manim jau bunant namie vistiek nesulaukiu mmm, jauciuosi siaubingai pasidarau dar viena-neigiamas, na ka vsi laukia o as vis aiskinu, kad ne nieko nera. ka ateina dar vienas menuo, mano mm antras menuo nera per ta laika pasidarau dar 3nestumo testus visi neigiami. Na sakau nesamone einu pas gydytoja, bet dar su mb juokais ryte atsikeliu pasidarau nestumo testa-neigiamas vaziuojant pas gydytoja abu juokaujam, kad o kas jei pasakys kad laukiames, bet as vis kartoju nea nesamone gi tiek pasidariau testu visi neigiami. Nuvazevus gydytoja aisku klausia testa daretes na sakautap, be visi neigiami, netgi darytas siandien ryte. Gydytoja pasiguldo ir man sako o jus ca juokavot kad nestumo testas siandien ryte neigiamas buvo? asi ja ziuriu ir esuprantu sakau ne o jinai man sako va paziurekit prasau cia jusu leliukas ir jis yra apie 9sav. Taigi va 6 nestumo testai padaryti ir visi neigiami darpaskui gryzus po skano ir paaiskejus kad leliukas tikrai 9sav. pasidaiau del idomumo dar vena nusipirkus vistiek testas buvo neigiamas....Tai va toki mano nuotykiai sunestumo testais
Atsakyti
QUOTE(FėJa. @ 2012 02 02, 20:18)
Taigi va 6 nestumo testai padaryti ir visi neigiami darpaskui gryzus po skano ir paaiskejus kad leliukas tikrai 9sav. pasidaiau del idomumo dar vena nusipirkus vistiek testas buvo neigiamas....Tai va toki mano nuotykiai sunestumo testais

gal instrukciją iš kito galo perskaitėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2012 02 03, 15:46)
gal instrukciją iš kito galo perskaitėt lotuliukas.gif


Gal įmerkė į sisiuką, ir iš karto išmetė kai neatsirado II ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FėJa. @ 2012 02 02, 20:18)
Na pas mane tai tiesiog komediska situacija buv su tais nestumo testais...
Taigi va 6 nestumo testai padaryti ir visi neigiami darpaskui gryzus po skano ir paaiskejus kad leliukas tikrai 9sav. pasidaiau del idomumo dar vena nusipirkus vistiek testas buvo neigiamas....Tai va toki mano nuotykiai sunestumo testais

Oho, idomiai kaip pas jus! g.gif Pirma karta toki atveji girdziu rolleyes.gif

O kokius NT testukus naudojote paskutinem dienom?

Papildyta:
O kaip su vaiduokliukais?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2012 02 03, 14:46)
gal instrukciją iš kito galo perskaitėt lotuliukas.gif


Instrukcija perskaiciau is tinkamo galo ir tinkamai smile.gif

QUOTE(Majaj @ 2012 02 03, 14:49)
Gal įmerkė į sisiuką, ir iš karto išmetė kai neatsirado II ???  g.gif


Neymerkiau o uzlasinau kaip ir buvo parasyta instrukcijoj ir viena testa buvau palikus net 2val. neismeciau...

QUOTE(Sky Cloud @ 2012 02 03, 19:38)
Oho, idomiai kaip pas jus! g.gif Pirma karta toki atveji girdziu rolleyes.gif

O kokius NT testukus naudojote paskutinem dienom?

Papildyta:
O kaip su vaiduokliukais?


na dabar jau tiek laiko praejo, kad pavadinimu testuku tikrai nepasakysiu, bet pirkau vienus kur reikia uzlasinti sysiuka, ir paskutinis buvo pirktas Svedijoj kur nusiima toks angaliukas ir kai slapiniesi pakisi ir turi palaikyt 5s.

Vaiduokliuku net nebuvo as tuos testus pasemus prie lempo varciau is visu pusiu nieko nebuvo....
Atsakyti