Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

sveikos smile.gif siandien diena dariausi elektronini clear blue testa... ant jo rodo O tai reiskia neigiama bet kai istrauki juostele yra matoma nelabai ryski bet matosi gerai antra juostele. ka tai reiskia ?
Atsakyti
Sveikutes, pirmi du testai buvo daryti pries 4-5 dienas, rode neigiamus. sendien pasidariau su puopetiniu slapimu "easy cup" testa ir parode 2 bruksniukus:) pagal mano apsakiciavimus man apie 3 savaites, nesuprantu kdl testai pirmieji rode neigiama atsakyma, juk ant dezutes raso , kad turetu parodyt praejus 10d, nuo galimo pastojimo, o cia po 14d nerode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(masakra @ 2011 10 28, 02:43)
Sveikutes, pirmi du testai buvo daryti pries 4-5 dienas, rode neigiamus. sendien pasidariau su puopetiniu slapimu "easy cup" testa ir parode 2 bruksniukus:) pagal mano apsakiciavimus man apie 3 savaites, nesuprantu kdl testai pirmieji rode neigiama atsakyma, juk ant dezutes raso , kad turetu parodyt praejus 10d, nuo galimo pastojimo, o cia po 14d nerode smile.gif


Pakartok po poros dieneliu dar karta, bet siaip puodelis bent jau manes neapgavo.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Jungiuosi ir aš su savo bėdelėmis prie jūsų ax.gif Paskutinį kartą MM buvo rugsėjo 19d(mano ciklas ilgas 36-42d ir nereguliarus) . Iki šios dienos aš jų nesulaukiu smile.gif Jaučiuosi prastokai,maudžia pilvo apačią jau kokios porą savaičių,toks jausmas,lyg turėtų prasidėti MM.Kažkoks tingumas apėmęs,krūtys labai skausmingos,lyg šleikštulį kažkokį jaučiu,nesuprantu ko noriu valgyti. Kūno temperatūra 37-37,2, BT matavaus tik šiandien -37.Užeina kažkokios karščio ir šalčio bangos.Lyg kaip ir pakankamai nėštumo požymių,bet nelabasis testas rodo tik vieną I g.gif Nu antra yra kažkokia vos vos įžiūrima,bet... Naudoju testukus-juosteles pirktas internetu g.gif Gal su hormonais kas negerai ,ar pabandyti kitokį testuką nusipirkti? g.gif Kažkaip su pirmu testukas iškart parodė II,bet jį dariausi kai nėštumas buvo apie 5savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2011 11 06, 10:36)
Sveikos merginos 4u.gif Jungiuosi ir aš su savo bėdelėmis prie jūsų ax.gif Paskutinį kartą MM buvo rugsėjo 19d(mano ciklas ilgas 36-42d ir nereguliarus) . Iki šios dienos aš jų nesulaukiu  smile.gif Jaučiuosi prastokai,maudžia pilvo apačią jau kokios porą savaičių,toks jausmas,lyg turėtų prasidėti MM.Kažkoks tingumas apėmęs,krūtys labai skausmingos,lyg šleikštulį kažkokį jaučiu,nesuprantu ko noriu valgyti. Kūno temperatūra 37-37,2, BT matavaus tik šiandien -37.Užeina kažkokios karščio ir šalčio bangos.Lyg kaip ir pakankamai nėštumo požymių,bet nelabasis testas rodo tik vieną I  g.gif Nu antra yra kažkokia vos vos įžiūrima,bet... Naudoju testukus-juosteles pirktas internetu g.gif Gal su hormonais kas negerai ,ar pabandyti kitokį testuką nusipirkti?  g.gif Kažkaip su pirmu testukas iškart parodė II,bet jį dariausi kai nėštumas buvo apie  5savaites  ax.gif


Manau pabandyk kita testuka, pvz Easy cup smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2011 11 06, 12:48)
Manau pabandyk kita testuka, pvz Easy cup smile.gif

Pabandžiau Easy cup...Ir tas labai neryškų vaiduokliuką rodo doh.gif Nesulaukiau ryto,pasidariau po pietų doh.gif doh.gif doh.gif Vis per savo nekantrumą doh.gif
Atsakyti
Nu nieko nebesuprantu doh.gif Siandien pasidariau after10 ir tas rodo blankia rozine juostele,bet siek tiek ryskesne nei vakar darytu testuku.Siandien jau 50 cd,o mm nera ,krutine baisiai jautri,toks jausmas budavo kai pienas kaupdavosi unsure.gif Neberandu vietos,vien apie tai galvoju doh.gif Ir labai norisi buti nestuke.gif ir bijau be reikalo prisigalvoti.Gyd sake ryt pasiskambinti,gal priims be eiles,nes siaip tik kitai savaitei registruoja...
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2011 11 07, 18:26)
Nu nieko nebesuprantu doh.gif Siandien pasidariau after10 ir tas rodo blankia rozine juostele,bet siek tiek ryskesne nei vakar darytu testuku.Siandien jau 50 cd,o mm nera ,krutine baisiai jautri,toks jausmas budavo kai pienas kaupdavosi  unsure.gif Neberandu vietos,vien apie tai galvoju doh.gif Ir labai norisi buti  nestuke.gif ir bijau be reikalo prisigalvoti.Gyd sake ryt pasiskambinti,gal priims be eiles,nes siaip tik kitai savaitei registruoja...

Jei ryskeja juostele - vadinasi gaminasi daugiau HCG hormono ir nuspalvina testa daugiau thumbup.gif Greiciausiai esi nestuke.gif juk ciklas nereguliarus, ovuliacija ivyko ne apie 14 ciklo diena, kaip esant normaliam ciklui, o kokia 30~35, todel dar neuztenka organizme harmono, kad ryskiai nudazytu NT. Maziau nervinkis, o ramiai lauk keleta dieneliu, tada pakartok testuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2011 11 07, 17:26)
Nu nieko nebesuprantu doh.gif Siandien pasidariau after10 ir tas rodo blankia rozine juostele,bet siek tiek ryskesne nei vakar darytu testuku.Siandien jau 50 cd,o mm nera ,krutine baisiai jautri,toks jausmas budavo kai pienas kaupdavosi  unsure.gif Neberandu vietos,vien apie tai galvoju doh.gif Ir labai norisi buti  nestuke.gif ir bijau be reikalo prisigalvoti.Gyd sake ryt pasiskambinti,gal priims be eiles,nes siaip tik kitai savaitei registruoja...


Nueik nuleist kraujo ir suzinosi tiksliai, nereikes nervuotis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Forinta @ 2011 11 07, 19:35)
Nueik nuleist kraujo ir suzinosi tiksliai, nereikes nervuotis wink.gif

Nu pirma karta kazkaip paprasciau buvo.Pradejau siaubingai jaustis,maniau baisia liga susirgau,drauges paprotinta pasidariau testa,jis buvo teigiamas.Nuejus pas gydytoja ji patvirtino 6savaiciu netyciuka rolleyes.gif Galvojau,jau kita karta tai bus viskas aiskiau.O cia se tau,kad nori,vaiduokliai kazkokie g.gif Esu per gyvenima nemazai testu pasidarius,bet tokiu vaiduokliu niekad nerode doh.gif Paziuresim ka gyd pasakys,tikiuos priims rytoj bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astoldita @ 2011 11 06, 15:53)
Pabandžiau Easy cup...Ir tas labai neryškų vaiduokliuką rodo doh.gif Nesulaukiau ryto,pasidariau po pietų doh.gif  doh.gif  doh.gif Vis per savo nekantrumą  doh.gif


Tamsta tikrai laukiatės smile.gif sveikinu 4u.gif Šiandien pasidarykite NT ir parašykite ką rodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 08, 10:19)
Tamsta tikrai laukiatės smile.gif sveikinu  4u.gif Šiandien pasidarykite NT ir parašykite ką rodo  thumbup.gif

Šaindien pasidariau vėl testuką.Juostelė vis dar neryški,bet jau matosi ir iš toliau.Yra tokio pačio storio kaip ir kontrolinė,rožinio atspalvio.Žodžiu turiu jau sukaupusi krūvelę testų ir visi su vaiduokliais biggrin.gif Jaučiuos tai labai įdomiai.Šiandien ryte žiauriai užsimaniau pomidorų sulčių,kurių niekad beveik negeriu doh.gif Šaldytuvą atsidarius nieko neišsirenku ką valgyti,viskas atrodo neskanu,nes noriu tik pomidorų sulčių biggrin.gif Prieš mm tai man viskas skanu būdavo,pavalgius sūriau,norėdavau saldžiau ir tt pasaka be galo doh.gif O dabar... Ryte vos vos atsikėliau,atrodo miegočiau dar parą doh.gif Nu jei ne tie vaiduokliai tai 100proc būčiau įsitikinusi,kad laukiuosi.O dabar tik tie vaiduokliai stabdo nuo džiugių minčių 4u.gif Ir dar labai sunku patikėti,kad iš pirmo ciklo galėjo pavykti rolleyes.gif
Atsakyti