Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

QUOTE(Meskute88 @ 2011 09 20, 19:23)
Sveikos, gal galit padeti, situacija tokia- ryte dariaus dbest testa, bet neturejau laiko prie jo sedet ilgai ( is pradziu isryskejo viena juostele). As ta testa palikau ir iskubejus isbegau i darba, grizus pamaciau II juosteles (antra gan ryski), bet nzn ar galima vertint.  Tada kaip tik nusipirkau easy cup ir neiskentus pasidariau su dieniniu slapimu..islindo II vaiduokliuke..ir dabar isvis nzn ar as nescia?
mm bus dar tik po 5dienu..Gal ankstokai ieskau, bet kad labai noris visko rugstaus ir burnoj kazkaip neskanu..Help!!!

Jei Easy cup parode viduokliuka,tai tyliai sveikinu. Jis parodo gan anksti ir be reikalo niekad nevaiduokliauja mirksiukas.gif
Atsakyti
man nemelavo 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif seniau, kai nesilaukiau, bet dariaus testukus- nemelavo- rodydavo neigiama. nei po 15 min nei po keliu valandu neatsirasdavo antra net blyski juostele. dabar vienos firmos pasidariau, rodo vaiduokius, abu, bet tik po kokiu 10- 12 minuciu (easytest), ir blankias. tai palauksiu dar pora dienu ir bandysiu su kitos firmos ir parasysiu ar melavo sios firmos.
Atsakyti
va dar pabandziau siandien easycup. sviesi antra juostele. o galutini rezultata ar nemelavo tures jau patvirtinti gydytojas. tokie mano tyrimai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_asara @ 2011 10 19, 15:36)
va dar pabandziau siandien easycup. sviesi antra juostele. o galutini rezultata ar nemelavo tures jau patvirtinti gydytojas. tokie mano tyrimai biggrin.gif


Turbut kad nemeluoja 4u.gif man tas pats buvo, is pradziu tikrinausi 2 pigiais testais, paskui is nekantrumo pirkau puodeli, jis tik patvritino vaiduokliuku.
Atsakyti
dabar tikiuos kad tik viskas butu gerai smile.gif linkiu to ir kitoms pamaciusioms juosteles smile.gif juk tos juosteles tk pati pradzia.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_asara @ 2011 10 19, 16:52)
dabar tikiuos kad tik viskas butu gerai smile.gif linkiu to ir kitoms pamaciusioms juosteles  smile.gif juk tos juosteles tk pati pradzia.. smile.gif

mano darytas nt mmm diena ,t.y.uzvakar buvo neig, labai noreciau kad jis meluotu,siand antra diena kai nesulaukiu mm jei ryt bt nekris ,bandysiu ir as puodeli
Atsakyti
Sveikos:) gal kuriai nors taip buvo: siandien ryte dariausi NT (kasete), viska dariau kaip ir buvo parasyta aprasyme, bet po 3 min. taip ir nepasirode nei vienas bruksniukas g.gif na, tai pagalvojau, gal per mazai ilasinau, tai dar karteli ilasinau pora lasu ir iskart testas parode viena bruksniuka verysad.gif Kaip manote, ar NT parode teisingai? Ar gal NT buvo brokuotas ??? doh.gif
Atsakyti
Arba brokuotas, arba neteisingai atliktas NT, nemanau, kad reiketu vertinti jo rezultatus. Pabandyk kita smile.gif
Atsakyti
angel puodelis man parode ryskesne antra juostele, nei paroe pigus testas. po keliu dienu pakartok su puodeliuir bus matyt kas kaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(saules_asara @ 2011 10 19, 20:21)
angel puodelis man parode ryskesne antra juostele, nei paroe pigus testas. po keliu dienu pakartok su puodeliuir bus matyt kas kaip wink.gif

jei rytoj bt nenuvils,pasiliksiu sysiuko ir nuleksiu pirkti puodelio.
Atsakyti
Dekui uz nuomone FORINTA smile.gif NT jau ne pirma karta dariausi, tad tikrai viska gerai padariau, matyt, is tikruju blogas testas buvo. Tad belieka pirktis kita, patikimesni, NT smile.gif Gal kitas parodys II cool.gif
Atsakyti