Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

imanoma
Atsakyti
Man nestumo testas niekada nemelavo.
Atsakyti
QUOTE(Shakyra @ 2011 08 23, 20:04)
Man nestumo testas niekada nemelavo.


o kiek tu kartu buvo?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2011 08 19, 19:54)
Ar dBest nėštumo testai linkę rodyti vaiduoklį po daugiau nei 5 min?

Pradedu manyti, kad taip blink.gif Sakiau reiks vyrui ar mamai duot pasidaryt, kad įsitikint kaip iš tiesų yra g.gif
Atsakyti
Man nėštumo testas niekada nemelavo.
Atsakyti
Na dabar ir as galiu teigti, kad nemelavo 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Enigma @ 2011 08 23, 09:26)
Pasidariau du del sventos ramyes, ryte ir vakare.Abu testai neigiami  thumbup.gif 

magu girdėti kad atsakymas jus džiugina mirksiukas.gif biggrin.gif Tikėsimės ir toliau nemeluos NT mirksiukas.gif

Atsakyti
o as taip ir nesuprantu, kas meluoja g.gif pries pora savaiciu pora kartu vos nenualpau, gera savaite pykino ir rugstys kilo, ir krutis maude, ir testukas buvo teigiamas ( nors iki mm buvo like 9 dienos, bet naudojau labai 'jautru' testa, rodanti nestuma net ir 10 dienu ).... is tos laimes po 5 dienu pasidariau dar viena - ir ka? Neigiamas...... verysad.gif ryt poryt jau kaip ir mm turetu aplankyt, bet jokiu pozymiu nejauciu...... ir suprask,kad mandras... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2011 08 25, 12:35)
Pradedu manyti, kad taip  blink.gif Sakiau reiks vyrui ar mamai duot pasidaryt, kad įsitikint kaip iš tiesų yra  g.gif

Jo tie dBest tikrai rodo vaiduokliuka ir man. Bet vaiduokliuka rodo ir Rapipreg. Nezinau nei ka galvot Gal jau isitikinai kaip istiesu yra nes as nebezinau nei ka begalvoti. Laukiuosi ar ne.
Atsakyti
QUOTE(sandrucaa @ 2011 08 28, 01:58)
o as taip ir nesuprantu, kas meluoja  g.gif  pries pora savaiciu pora kartu vos nenualpau, gera savaite pykino ir rugstys kilo, ir krutis maude, ir testukas buvo teigiamas ( nors iki mm buvo like 9 dienos, bet naudojau labai 'jautru' testa, rodanti nestuma net ir 10 dienu ).... is tos laimes po 5 dienu pasidariau dar viena - ir ka? Neigiamas...... verysad.gif  ryt poryt jau kaip ir mm turetu aplankyt, bet jokiu pozymiu nejauciu......  ir suprask,kad mandras... doh.gif



na ar mmm aplanke? Linkiu aisku nesulaukti.
Atsakyti
QUOTE(Svajone_25 @ 2011 08 29, 11:04)
na ar mmm aplanke? Linkiu aisku nesulaukti.

kol kas jokiu sveciu.... bet ir pozymiu jokiu-nei mm nei nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos, damos smile.gif

O gal yra kam buvę, kad testas rodė neigiamai, o visgi buvo mažas angelėlis viduj jau? smile.gif

Nes man visai neramu jau... Paskutinės mm buvo birželio pabaigoje... Visą vasarą turėjau labai daug veiklos, visur laksčiau, ko pasekoje ir neišsimiegojus buvau, nemažai streso buvo. Dėl ko, mano nuomone, nebuvo mm liepos mėnesį... Na juk būna dėl streso nepasirodo biggrin.gif Bet atėjus rugpjūčiui pasidariau testą vieną - jis buvo neigiamas. Tad nusiraminau ir toliau laukiau savo švenčių... Ir ką - jau rugsėjis įsibėgėja, o aš jų vis dar nesulaukiu g.gif O streso tiek, kiek vasara nebeliko, gyvenimas nusistovėjo...

Ir šiandien supratau, kad laikas užsiregistruoti pas gydytoją, nes gal šiaip kas nutiko...
Tiesa, simptomų kažkokių ypatingų nejutau... Rugpjūtį lyg pykino kelis kartus nei iš šio, nei iš to, bet taip šiaip sau... Tiesa, kažkaip ant sūraus patraukė, bet gal irgi normalu - dažnai būna, kad kažko užsimanau "iš oro". Ir dar - temperatūra apie 37... Nors pas mane standartiškai visada 36,6-36,7 būna.

Tai taip įdomu ir pasidarė, kiek testas teisybę parodo... g.gif
Atsakyti