Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ElGuna: 20 rugpjūčio 2011 - 20:37

man mmm veluoja apie 2 savaites, vyras i vidu nebaige, istrauke, bet ir be jokios apsaugos per vaisingas dienas, pries savaite dariausi testa - neigiamas. bet iki siol mmm nera, krutine - kaip du balionai, nors nemaudzia, tik yra kazkoks pilvo neiaskus maudimas, tik ne toks, kaip pries mmm ir pradejo pykinti, nors realiai nepykina, bent toks jausmas, kad nuolat kazkas kyla. vasario menesi buvo nusokes ciklas, velavimas buvo 10 dienu, visa laika ciklas reguliarus.
tiesa, buvo pries savaite kazkoks ryte lasas svelniais rozinis pasirodes. bet dabar beveik isvis jokiu isskyru neturiu.
jau net ir nzn ka ir galvoti doh.gif
[/quote]
Atsakyti
[quote=*ElGuna,2011 08 20, 21:37]
man mmm veluoja apie 2 savaites, vyras i vidu nebaige, istrauke, bet ir be jokios apsaugos per vaisingas dienas, pries savaite dariausi testa - neigiamas. bet iki siol mmm nera, krutine - kaip du balionai, nors nemaudzia, tik yra kazkoks pilvo neiaskus maudimas, tik ne toks, kaip pries mmm ir pradejo pykinti, nors realiai nepykina, bent toks jausmas, kad nuolat kazkas kyla. vasario menesi buvo nusokes ciklas, velavimas buvo 10 dienu, visa laika ciklas reguliarus.
tiesa, buvo pries savaite kazkoks ryte lasas svelniais rozinis pasirodes. bet dabar beveik isvis jokiu isskyru neturiu.
jau net ir nzn ka ir galvoti doh.gif
[/quote]
[/quote]

tema apie NT, tai tau jis melavo ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Dziugidziu @ 2011 08 21, 11:44)
tema apie NT, tai tau jis melavo ar ne?


taip, skaityti moku smile.gif kai tiksliai zinosiu, tada ir bus aisku, ar melavo, ar ne tongue.gif
Atsakyti
Sveikos!
Jau keleta dienu veluoja mm. Nors su MB visada saugomes, pradejau bijoti. Leksiu pirkti NT blush2.gif
Turiu klausima. Ar butina atlikti NT su rytiniu slapimu?
Atsakyti
nebutinai, tik tiek, kad sakoma, kad jis tikslesnis.
Atsakyti
Aciu uz info 4u.gif
Va nusipirkau pora testuku. Vakare pasidarysiu unsure.gif
Idomu, mamytes, patarkit ar verta man jaudintis. Dabar 32 mano ciklo diena, mano ciklas daznai durniuoja.(paprastai buna 29-30 dienu) unsure.gif Dar net ir krutines skausmo nejauciu, kuri visad jausdavau pries menesines, mazdaug diena pries pradedavo mausti. unsure.gif
Atrodo mesos noras buvo lotuliukas.gif ir siek tiek tebera. (kokia savaite pries menesines turiu dideli potrauki mesai ax.gif )
Laukiu nesulaukiu draugiu mm blink.gif
Atsakyti
man turejo prasideti 08 12-14 ir tai esu rami, pries savaite dariausi NT, buvo neigiamas smile.gif bet ir mmm neateina, nei krutu, nei pilvo apacios nemaudzia,
Atsakyti
Kaip Jums gerai, kad Jus rami biggrin.gif As baigiu is proto iseit jau po 2 dienu , nors puikiai zinau, kad saugomes su MB lotuliukas.gif Linkusi nervintis tikriausiai as doh.gif lotuliukas.gif
Va kaip tik 31 esu pas gydytoja uzsiregistravus ax.gif reiktu persigrt iki to unsure.gif
Atsakyti
na matai, as jau viena NT pasidarius, tai ir rami dabar, manau tiesiog ciklas nusoko smile.gif nes mes irgi a la saugomes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Enigma @ 2011 08 22, 13:21)
Kaip Jums gerai, kad Jus rami  biggrin.gif  As baigiu is proto iseit jau po 2 dienu , nors puikiai zinau, kad saugomes su MB  lotuliukas.gif  Linkusi nervintis tikriausiai as  doh.gif  lotuliukas.gif
Va kaip tik 31 esu pas gydytoja uzsiregistravus  ax.gif  reiktu persigrt iki to  unsure.gif

Tai kaip su atsakymais?Ar sveikinti? bigsmile.gif
Atsakyti
Pasidariau du del sventos ramyes, ryte ir vakare.Abu testai neigiami thumbup.gif
As is tu, kurios dar nenori pastoti 4u.gif dar per anksti man ax.gif
Pradejau galvoti del ko neprasideda tos menesines, supratau, kad gali buti del patirto streso si menesi g.gif Imanoma, taip? blush2.gif
Atsakyti