Įkraunama...
Įkraunama...

Ar melavo nėštumo testas?

Sveikos merginos, o aš skaitinėju šią Jūsų temelę ir išvis jau pasimečiau. Nebesuprantu ar jau nestuke.gif ar tik siaip mm vėluoja. Nors gal labiau tikėtina nestuke.gif .
Žodžiu, mm vėluoja jau 4 diena, nors šiaip visada, kaip pagal laikroduką..Kiek dariau testų( jau spėjau kokia 10 sugadint blush2.gif ) nė vienas normaliai neparodo tų II. Per tą jų parašytą vertinti laiką visada išryskėja tik kontrolinė C,jokių vaiduokliukų, tai kaip ir būtų galiam sakyti kad ne nestuke.gif , bet pasiėmus bet kurios firmos, kurių dariau kelis skirtingus, po kokių 15 min tai visi rodo dvi ryškias II. blink.gif bet vertinti kaip ir nebegalima? Ar jei jau ne nestuke.gif tai niekaip neparodys tų II?
Atsakyti
QUOTE(Shupi @ 2011 08 04, 09:50)
Sveikos merginos, o aš skaitinėju šią Jūsų temelę ir išvis jau pasimečiau. Nebesuprantu ar jau  nestuke.gif ar tik siaip mm vėluoja. Nors gal labiau tikėtina  nestuke.gif .
Žodžiu, mm vėluoja jau 4 diena, nors šiaip visada, kaip pagal laikroduką..Kiek dariau testų( jau spėjau kokia 10 sugadint blush2.gif ) nė vienas normaliai neparodo tų II. Per tą jų parašytą vertinti laiką visada išryskėja tik kontrolinė C,jokių vaiduokliukų, tai kaip ir būtų galiam sakyti kad ne  nestuke.gif , bet pasiėmus bet kurios firmos, kurių dariau kelis skirtingus, po kokių 15 min tai visi rodo dvi ryškias II.  blink.gif  bet vertinti kaip ir nebegalima? Ar jei jau ne  nestuke.gif  tai niekaip neparodys tų II?



Manau, kad tiksliausiai tau i tavo klausima, atsakytu kraujo tyrimas HCG, kuris parodu kabinasi ten kazkas ar ne. Bent jau man tie nestuvo testai koki menesi rode neigiama, nors kraujo tyrimas HCG buvo per 100 vnt. Tad ar lauki, kol antra juostele isryskes po keletos dienu, arba nuleidi krauja ryte, ir bent jau kaune atsakyma zinosi apie 14 val. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Shupi @ 2011 08 04, 09:50)
Sveikos merginos, o aš skaitinėju šią Jūsų temelę ir išvis jau pasimečiau. Nebesuprantu ar jau  nestuke.gif ar tik siaip mm vėluoja. Nors gal labiau tikėtina  nestuke.gif .
Žodžiu, mm vėluoja jau 4 diena, nors šiaip visada, kaip pagal laikroduką..Kiek dariau testų( jau spėjau kokia 10 sugadint blush2.gif ) nė vienas normaliai neparodo tų II. Per tą jų parašytą vertinti laiką visada išryskėja tik kontrolinė C,jokių vaiduokliukų, tai kaip ir būtų galiam sakyti kad ne  nestuke.gif , bet pasiėmus bet kurios firmos, kurių dariau kelis skirtingus, po kokių 15 min tai visi rodo dvi ryškias II.  blink.gif  bet vertinti kaip ir nebegalima? Ar jei jau ne  nestuke.gif  tai niekaip neparodys tų II?

as irgi siulyciau pasidaryti kraujo tyrima ir tuomet bus viskas aisku 100% 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shupi @ 2011 08 04, 07:50)
Sveikos merginos, o aš skaitinėju šią Jūsų temelę ir išvis jau pasimečiau. Nebesuprantu ar jau  nestuke.gif ar tik siaip mm vėluoja. Nors gal labiau tikėtina  nestuke.gif .
Žodžiu, mm vėluoja jau 4 diena, nors šiaip visada, kaip pagal laikroduką..Kiek dariau testų( jau spėjau kokia 10 sugadint blush2.gif ) nė vienas normaliai neparodo tų II. Per tą jų parašytą vertinti laiką visada išryskėja tik kontrolinė C,jokių vaiduokliukų, tai kaip ir būtų galiam sakyti kad ne  nestuke.gif , bet pasiėmus bet kurios firmos, kurių dariau kelis skirtingus, po kokių 15 min tai visi rodo dvi ryškias II.  blink.gif  bet vertinti kaip ir nebegalima? Ar jei jau ne  nestuke.gif  tai niekaip neparodys tų II?


Na, jei po 15 min rodo dvi ryskias II, tai tikrai laukies.. daznai neisryskeja per ta nurodyta laika cool.gif
Atsakyti
Na tikiuosiu, kad nestuke.gif kitą ketvirtadienį bus viskas aišku, eisiu pas gydytoją..
Atsakyti
QUOTE(Shupi @ 2011 08 04, 13:29)
Na tikiuosiu, kad nestuke.gif kitą ketvirtadienį bus viskas aišku, eisiu pas gydytoją..


Nekantriai lauksime naujienu smile.gif
Atsakyti
TaIp spejimai pasitvirtino smile.gif . Buvome pas daktarus praeita savaite,mate maza taskeli.Eisime dar rytoj. Bet as labai bijau,kadangi geriu depakine(siuo metu negeriu) nuo isprovokuotos epilepsijos jau pora meteliu....o tai zinau,kad labai kenkia ir gali vaikutis gimti su negalia.Gal zinote panasiu atveju?
Atsakyti
Mulata

sveikinu su puikiomis žiniomis smile.gif
gerai, kad jau nebevartoji to depakino, nes pačioje pradžioje neštumo jei sutrikdomas vystymasis, tai gamtya paprastai pašalina klaidą- persileidžiama... jei kol kas vystosi normaliai ir daugiau kenksmingų faktorių nebus- verta ir privalu tikėti geriausiu smile.gif
Atsakyti
as labai to tikiuosi....ir gerai tai,kad si liga man yra isprovokuota,igyta nuo nuovargio,dietu, organizmo issekimo ir tt. O jei butu igimta tai gali ir vaikeliui persiduoti unsure.gif doh.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Shupi @ 2011 08 04, 07:50)
Sveikos merginos, o aš skaitinėju šią Jūsų temelę ir išvis jau pasimečiau. Nebesuprantu ar jau nestuke.gif ar tik siaip mm vėluoja. Nors gal labiau tikėtina nestuke.gif .
Žodžiu, mm vėluoja jau 4 diena, nors šiaip visada, kaip pagal laikroduką..Kiek dariau testų( jau spėjau kokia 10 sugadint blush2.gif ) nė vienas normaliai neparodo tų II. Per tą jų parašytą vertinti laiką visada išryskėja tik kontrolinė C,jokių vaiduokliukų, tai kaip ir būtų galiam sakyti kad ne nestuke.gif , bet pasiėmus bet kurios firmos, kurių dariau kelis skirtingus, po kokių 15 min tai visi rodo dvi ryškias II. blink.gif bet vertinti kaip ir nebegalima? Ar jei jau ne nestuke.gif tai niekaip neparodys tų II?
*


o jus tikrai laukiates 4u.gif sveikinu tongue.gif kadangi pas mane tokia pati situacija buvo.Tris dienas velavo.O dariau gal kokius 5 testukus.Vienas parode taip pat neryskia po 20 minuciu. O kiti iskarto tokia neryskia smile.gif , bet as jauciau, kad kazkas manyje jau apsigyveno
Atsakyti
As jau labai tikiuosi kad nestuke.gif nes dar pirmadieni kartojau testa parode II smile.gif
Bet siandien buvau pas gydytoja, tai ziurejo echoskopu ir nelabai mato unsure.gif
Ryt vaziuosiu echoskopuotis su geresniu aparatu tikiuosiu su juo jau pamatys ta mano zirniuka..
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano tokia situacija: jau 38 ciklo diena (budavo ivairiai 25-35 dienos) ir vis nera mm doh.gif vakar dariau testa, tai parode neigama. Rytoj zadu pakartoti.
Kaip galvojate esu nestuke.gif ar del kitu priezasciu digo mm? (maitinu krutimi kudiki, jau menesi kaip koseju ir turiu sloga, turejau nemazai streso si menesi)
Patarkite, nes naramu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(justmoon @ 2011 08 11, 16:24)
Sveikos  4u.gif
Mano tokia situacija: jau 38 ciklo diena (budavo ivairiai 25-35 dienos) ir vis nera mm  doh.gif  vakar dariau testa, tai parode neigama. Rytoj zadu pakartoti.
Kaip galvojate esu  nestuke.gif  ar del kitu priezasciu digo mm? (maitinu krutimi kudiki, jau menesi kaip koseju ir turiu sloga, turejau nemazai streso si menesi)
Patarkite, nes naramu  verysad.gif



Manau, kad cia streso ir viruso pasekme. Ir kuo labiau dabar laukdama kankinsies - tuo tos mmm dels ateiti. Nusiramanimas manau padetu 4u.gif
Atsakyti