Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 05 27, 10:44)
ESL 47020
O ši indaplovė ar turi pusinę įkrovą blink.gif , ar aš ne taip supratau?
Ir kam siaurai iš vis tokia funkcija? Sąnaudos tai nepusinės, o išplovimo kokybė, jei stengsitės sukišti į vieną krepšį, garantuotai nukentės.

O AEG 88420VI turi pusine įkrova? g.gif kaip sunku, mums pirkejams, suprast visas tas surašytas funkcijas, man jos nieko nesako. vat paaiškintu normaliai, ka kiekviena funkcija daro, o dabar tamsus miskas doh.gif smile.gif
Atsakyti
sveiki, kitoje temoje apie AEG buit.tech. klausinejau apie indaploves, gartraukius ir kt. esu nusiziurejus indaplove F88420 VI ir zinovai sake , jog puikus variantas, bet siandien "pajurio versle " konsultanto uzklausus, jis pasiule rinktis Siemes ar Bosch ir parode Siemens modeliuka SF65T351 ir sako,jog sie gamintojai butent orentuojasi i indaploviu ir skalbykliu gaminima. tai ir pasimeciau.
Pamaniau, kad gal jis visgi suinteresuotas parduoti tai ka turi prekyboje, o jus konsultuojate ir nemanau, kad turite is to kazkokios realios naudos ax.gif
tai prasau pakomentuokit ir pasakykit kokia visgi indaplove butu viena is geresniu renkantis pagal taupuma, tyluma, turimas f-jas ir ziurint kaunu panasuma.
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 05 28, 13:59)
Filtrą — kur maisto likučiai
Lėkščių spalva blunka nuo chemijos, čia jau kitaip nebus.
Baltų taškų neturėtų likti  blink.gif
Gal pabandykit panaudoti plovimo priemonės atskirai (druska, blizgiklis, mileteliai).

tai vat, kad pradzioj naudojom tabletas, tada atskirai viska, o kai pradejo blogai plauti, vel perejom prie tableciu unsure.gif Va tada jau blukt spalvos pradejo doh.gif
Atsakyti
Vission, nu kaip sekas naudotis indaplove? ar viskas susitvarke? norejau paklaust, ar reguliuojami krepsiai yra?
Atsakyti
Plaunu kasdien su trumpąja programa, 36 min, nors rašo 30 g.gif Ir išvis ten apie 10 min prie nurodyto laiko visose programose prisideda doh.gif Ten nedžiovina, matosi keletas lašelių, bet man netrukdo schmoll.gif Išplauna gerai, tik tas chemijos kvapas pradeda erzinti, reikia kažko kito ieškotis. Man labai trūksta savo programos, na kad prie tos trumpos galėčiau džiovinimą atskirai pridėti arba antrą skalavimą, kad ta chemija mažiau jaustųsi, bet čia jau kabinėjimasis lotuliukas.gif
Rašo, kad reguliuojasi stalčiai, bet man dar nepririkė.
Atsakyti
Sveikos
Gal kas turi Electrolux indaplove ESF 66030 X. Kaina apie 1600 Lt. Gal cia koks pasenes modelis ir yra geresniu uz tokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 05 31, 17:11)
Plaunu kasdien su trumpąja programa, 36 min, nors rašo 30  g.gif Ir išvis ten apie 10 min prie nurodyto laiko visose programose prisideda  doh.gif

tai gal del to uzsideda, kad yra programa ideta, kuri pati automatiskai nustato leksciu murzinuma ir parenka laika bei vandens kieki. gal del to ir plauna ilgiau nei nustatai g.gif
Atsakyti
Bet visada laikas vienodas, nesvarbu ar tik lėkštės, ar vien puodai/keptuvės ar maišyta g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Renkame indaplove, 45cm, kadangi didesne netelpa i musu virtuve verysad.gif taigi, renkames tarp AEG F65410VI ir AEG F88420VI. Gal galite kas ka patarti? Kuria geriau rinktis ir pan ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2010 06 02, 20:11)
Sveiki,

Renkame indaplove, 45cm, kadangi didesne netelpa i musu virtuve  verysad.gif  taigi, renkames tarp AEG F65410VI ir AEG F88420VI. Gal galite kas ka patarti? Kuria geriau rinktis ir pan  ax.gif



mane taip pat domina sios indaploves. Kuria geriau rinktis? o gal kokia kita rekomenduotumet 45cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo obelele: 10 birželio 2010 - 11:28
QUOTE(obelele @ 2010 06 10, 12:25)
mane taip pat domina sios indaploves. Kuria geriau rinktis? o gal kokia kita rekomenduotumet 45cm


Na mes jau uzsisakem F8840VI biggrin.gif tik veikimo galesiu pakomentuo po triju savaiciu kada mum sumontuos viska rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2010 06 10, 13:13)
Na mes jau uzsisakem F8840VI  biggrin.gif tik veikimo galesiu pakomentuo po triju savaiciu kada mum sumontuos viska  rolleyes.gif


lauksiu kol isbandysit. Tokio modelio nerandu verysad.gif
Atsakyti