Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(Vission @ 2010 05 26, 20:57)
Yra pusinė, plauna tik apatinį stalčių kaip supratau g.gif Šia vyras pažadėjo pajungti, bus matyt g.gif


ESL 47020
O ši indaplovė ar turi pusinę įkrovą blink.gif , ar aš ne taip supratau?
Ir kam siaurai iš vis tokia funkcija? Sąnaudos tai nepusinės, o išplovimo kokybė, jei stengsitės sukišti į vieną krepšį, garantuotai nukentės.
Atsakyti
Gal kas turi Siemens SN 65T050SK indaplove? Ar as nemoku su ja dziovint ar cia ji taip dziovina indus? Man kazkaip nedziovina biggrin.gif
Instrukcijoj nieko neraso apie dziovinimo pasirinkima ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Knowing @ 2010 05 27, 18:27)
Gal kas turi Siemens SN 65T050SK  indaplove? Ar as nemoku su ja dziovint ar cia ji taip dziovina indus? Man kazkaip nedziovina biggrin.gif
Instrukcijoj nieko neraso apie dziovinimo pasirinkima ar pan.


Yra keletas veiksnių, dėl ko gali būti neišdžiuvę indai

Pvz.
Pasirinkote trumpą programą (tuomet indai tiesiog nedžiovinami)
Atidarote indaplovę iškart pasibaigus ciklui ir neleidžiat indams atvėsti (tuo pačiu pilnai nudžiūti)
Blogai sudėti indai, bet tuomet ir išplovimo kokybė nekokia
Laikas valyti indaplovę (naudoti nukalkintoją, gal užkalkėjo ir neužkaitinama iki reikiamos temperatūros)
Atsakyti
Aha, supratau.
Dekui!
Atsakyti
Rašo, kad yra, nebandžiau...
Na dvi dienas intensyviai ploviau, džiovinau... Esu nepatenkinta nei išplovimu, nei džiovinimu g.gif Sudėjau stiklainius, tai kas antras išplautas, nesupratau kodėl, būtų antras stalčius, tada gal sudėta netaip, bet pirmam schmoll.gif Stiklines šiandien išėmiau baltas blink.gif Važiuosim pirkti visų priemonių atskirai, gal tabletės kaltos... Bet džiovinimui tas įtakos neturi. Ir dar - labai garsiai veikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 05 28, 09:43)
Rašo, kad yra, nebandžiau...
Na dvi dienas intensyviai ploviau, džiovinau... Esu nepatenkinta nei išplovimu, nei džiovinimu  g.gif Sudėjau stiklainius, tai kas antras išplautas, nesupratau kodėl, būtų antras stalčius, tada gal sudėta netaip, bet pirmam  schmoll.gif Stiklines šiandien išėmiau baltas  blink.gif Važiuosim pirkti visų priemonių atskirai, gal tabletės kaltos... Bet džiovinimui tas įtakos neturi. Ir dar - labai garsiai veikia  doh.gif

pas mus irgi Elektroliux ESL, bet kitokie skaiciai - blogos sios indaploves, dirba laba garsiai taip pat ir pas mus, plove pradzioj neblogai, dabar siaip sau
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 05 28, 07:43)
Rašo, kad yra, nebandžiau...
Na dvi dienas intensyviai ploviau, džiovinau... Esu nepatenkinta nei išplovimu, nei džiovinimu  g.gif Sudėjau stiklainius, tai kas antras išplautas, nesupratau kodėl, būtų antras stalčius, tada gal sudėta netaip, bet pirmam  schmoll.gif Stiklines šiandien išėmiau baltas  blink.gif Važiuosim pirkti visų priemonių atskirai, gal tabletės kaltos... Bet džiovinimui tas įtakos neturi. Ir dar - labai garsiai veikia  doh.gif

Hmmm... g.gif O skaito ja viena iš geresniu. gal tiesiog nesat dar gerai nusireguliave ja, juk negali nauja mašina taip prastai plauti. pasiskaitykit temas apie indaploves, ten yra daug aiškinama, kad reik ja tinkamai nusireguliuot. bandykit
Atsakyti
QUOTE(Rokilė @ 2010 05 28, 10:57)
pas mus irgi Elektroliux ESL, bet kitokie skaiciai - blogos sios indaploves, dirba laba garsiai taip pat ir pas mus, plove pradzioj neblogai, dabar siaip sau


Inadaploves bent kas pusmetį reikia valyti, naudojant atitinkamas priemones. paleidžiant tuščią su calgonit ar kitokia valymui skirta priemone.
Nevalyta indaplovė vis prasčiau plauna, bei džiovina.
Tai ir yra signalas, kad užkalkėjo kaitinimo elementas.
Dar galima patikrinti ar nėra užsinešęs filtras.

Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 05 28, 10:43)
Rašo, kad yra, nebandžiau...
Na dvi dienas intensyviai ploviau, džiovinau... Esu nepatenkinta nei išplovimu, nei džiovinimu  g.gif Sudėjau stiklainius, tai kas antras išplautas, nesupratau kodėl, būtų antras stalčius, tada gal sudėta netaip, bet pirmam  schmoll.gif Stiklines šiandien išėmiau baltas  blink.gif Važiuosim pirkti visų priemonių atskirai, gal tabletės kaltos... Bet džiovinimui tas įtakos neturi. Ir dar - labai garsiai veikia  doh.gif


Svarbu neprigrūsti ir laisvai sudėti indus. Taip pat svarbu atsitaikyti programas atitinkamiem užterštumui išplauti.
Pati pradžioje buvau nusivylusi rezultatu, bet palaipsniui viskas thumbup.gif
Pastebėjau jei plaunu tešluotus indus, geriausiai atplauna EKO programa, nes ilgai mirko žemoje temperatūroje.
Riebalus ar pastovėjusius — intensyvi.
O "šviežius" indus išplauna bet kuri.
Dažniausiai nauduju Auto, nes ji "tikrina" išeinantį vandenį.
Taurės gali pabalti, jei nėra skirtos plauti indaplovėje... gali ir neatsiplauti.
Nemanau, kad tabletės kaltos
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 05 28, 11:43)
Inadaploves bent kas pusmetį reikia valyti, naudojant atitinkamas priemones. paleidžiant tuščią su calgonit ar kitokia valymui skirta priemone.
Nevalyta indaplovė vis prasčiau plauna, bei džiovina.
Tai ir yra signalas, kad užkalkėjo kaitinimo elementas.
Dar galima patikrinti ar nėra užsinešęs filtras.

koki filtra Jus turit omeny - kur maisto likuciai susirenka, ar ta, kuris stovi pries paduodant vandeni i indaplove? blush2.gif
Valau indaplove, jau per pora men gal tris kartus isvaliau, tabletes pakeiciau - tai dabar kai kuriu leksciu net spalva nubluko doh.gif Bet lieka balti taskai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokilė @ 2010 05 28, 14:32)
koki filtra Jus turit omeny - kur maisto likuciai susirenka, ar ta, kuris stovi pries paduodant vandeni i indaplove? blush2.gif
Valau indaplove, jau per pora men gal tris kartus isvaliau, tabletes pakeiciau - tai dabar kai kuriu leksciu net spalva nubluko doh.gif  Bet lieka balti taskai doh.gif


Filtrą — kur maisto likučiai
Lėkščių spalva blunka nuo chemijos, čia jau kitaip nebus.
Baltų taškų neturėtų likti blink.gif
Gal pabandykit panaudoti plovimo priemonės atskirai (druska, blizgiklis, mileteliai).
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 05 28, 12:12)
Svarbu neprigrūsti ir laisvai sudėti indus. Taip pat svarbu atsitaikyti programas atitinkamiem užterštumui išplauti.
Pati pradžioje buvau nusivylusi rezultatu, bet palaipsniui viskas  thumbup.gif
Pastebėjau jei plaunu tešluotus indus, geriausiai atplauna EKO programa, nes ilgai mirko žemoje temperatūroje.
Riebalus ar pastovėjusius — intensyvi.
O "šviežius" indus išplauna bet kuri.
Dažniausiai nauduju Auto, nes ji "tikrina" išeinantį vandenį.
Taurės gali pabalti, jei nėra skirtos plauti indaplovėje... gali ir neatsiplauti.
Nemanau, kad tabletės kaltos


Na tikiuosi ir man viskas palaipsniui bus OK rolleyes.gif Tiek rinkausi, gal todėl ir nusivylimas toks didelis blush2.gif
Taurės ne pačios pabalo, bet miltelių ant jų liko, todėl bandysiu atskirai pirkti, girdėjau, kad tabletės nėra labai gerai g.gif
Atsakyti