Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

O gal galite pakomentuot, kuri indaplove geresne: elektroliux ESL 46050 IR elektroliux ESL 47020, kaina skiriasi apie 500. Ir kokie sie modeliukai, is naujesniu g.gif
Atsakyti
jau ~12metu naudojam siemens indaplove, bet paskutiniu metu ji pradejo streikuot.
Nenuplauna gerai irankiu, lekstes irgi neisplaunamos iki galo.
Nors irankius ir lekstes pries dedama i indaplove visa laik nuskalauju, taciau jei kartais likes koks kecupo lasas, tai ant irankiu ji dar "prikepina" taip, kad paskui jau ir rankomis su bet kokia priemone neina nutrint, kaip rudys kokios atrodo.
Manau kad laikas senaja i pensija isleist ir ieskot naujos.
Ka galetumet pasakyt apie siuos modelius?
indaplove siemens SN56N281EU ir SN56N230EU
Pirmoji turi papildoma stalciu virsuje, bet kaip suprantu tai i ji irankius po viena isdeliot reikia, o pas mus seimyna didele, irankiu kruva, tai kiek laiko uzims deliot? juolab nesvarius tai mazai malonu deliot g.gif
Ar kuri naudojat panasia? ar patogu?
Labai laukiu jusu nuomoniu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites ax.gif prašau patarimo mirksiukas.gif
Sugalvojome įsigyti indaplovę, niekada jos neturėjome blush2.gif Kokia Jūsų manymu yra GERA indaplovė mirksiukas.gif
Man siūlo SMEG g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sala1967 @ 2010 05 19, 12:52)
Mergaites  ax.gif prašau patarimo  mirksiukas.gif
Sugalvojome įsigyti indaplovę, niekada jos neturėjome  blush2.gif  Kokia Jūsų manymu yra GERA indaplovė  mirksiukas.gif
Man siūlo SMEG  g.gif


gal geriau Bosch-Siemens, bet tik ne Smeg lotuliukas.gif

Nieko tokio jei atsake ne mergaite? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerty: 19 gegužės 2010 - 22:47
QUOTE(Nerty @ 2010 05 20, 00:46)
gal geriau Bosch-Siemens, bet tik ne Smeg  lotuliukas.gif

Nieko tokio jei atsake ne mergaite?  blush2.gif



Hm, o kodel blogos Smeg? schmoll.gif
Zinoma, kad gerai , kad atsake ne mergaite wink.gif

As noreciau,kad butu pusine plovimo programa , skalavimas bigsmile.gif
Vandens kiekis reiksmes neturi reiksmes, tik elektros sanaudos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sala1967: 20 gegužės 2010 - 10:40
Pagaliau ir mes nusipirkome indaplovę rolleyes.gif
Išrinkau ELECTROLUX ESL47020 ax.gif Dabar reikia eiti į kitą temą mokytis ja naudotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 05 20, 13:16)
Pagaliau ir mes nusipirkome indaplovę  rolleyes.gif
Išrinkau ELECTROLUX ESL47020  ax.gif Dabar reikia eiti į kitą temą mokytis ja naudotis biggrin.gif


Sveikinu thumbup.gif

Pasakokit, kuom ipatinga ? bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū biggrin.gif
Mums reikėjo įmontuojamos, nedidelės, su paslėptu valdymu, nes vaikui labai įdomu paspaudyti lotuliukas.gif Yra pusinė programa, stiklo programa, mirkymas... Na viskas, ko man reikėjo, elektros rašo iki kilovato, vandens 12 l, gali būti, jog truputį pagražinta ten, bet vis tiek nedaug. Parašysiu atsiliepimus kai paleisim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 05 20, 13:22)
Ačiū  biggrin.gif
Mums reikėjo įmontuojamos, nedidelės, su paslėptu valdymu, nes vaikui labai įdomu paspaudyti  lotuliukas.gif Yra pusinė programa, stiklo programa, mirkymas... Na viskas, ko man reikėjo, elektros rašo iki kilovato, vandens 12 l, gali būti, jog truputį pagražinta ten, bet vis tiek nedaug. Parašysiu atsiliepimus kai paleisim  ax.gif



Oh, lauksim mirksiukas.gif
o kiek vandens temperaturu lygiu ? 4u.gif
Atsakyti
5 smile.gif
Iš patirties su skalbimo mašina žinau, kad vis tiek naudosiu vieną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 05 20, 10:27)
5 smile.gif
Iš patirties su skalbimo mašina žinau, kad vis tiek naudosiu vieną  blush2.gif


O instrukcijoje kiek rašo yra purkštukų. Nes kiekviename tinklapyje raso vis kitaip - viename, kad tik 2, kitame - 3 g.gif
Ir gal gali parasyti, kiek sumokejote? Klausiu todel, kad ir as toki nusižiūrejau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jumakavec: 20 gegužės 2010 - 13:21
Nelabai dar gaudausi aš ten, įlindau, bet nepamačiau nieko lotuliukas.gif Instrukcija tik angliška, tai ryt užsiimsiu skaitymu ax.gif
Atsakyti