Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

Sveikos, mamytes! As nusiziurejau BLOMBERG GSN 9580 A. Gal kas turite tokia ar panasia,mat firma nera labai zinoma(bent jau man) tai norisi zmoniu su patirtimi nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(migliukas24 @ 2011 01 16, 14:44)
o gal kas turit si modeli kokie atsiliepimai, ir kaip parametrus nusistatyti, kad plovimas butu efektyvesnis, o sanaudos mazesnes? su kokia programa geriausia plauna?
pasidalinkit patirtimi, mes tik pradedancios.

svarbiausia nusipirkus indaplovę bent prasiversti instrukciją, ir padaryti esminius dalykus:
1) nustatyti vandens kietumo lygį pagal tiekiamą vandenį (seniūnijoje arba vandens tiekimo įmonėje užklaust tiksliausia)
2) įpilti druskos ir skalavimo skysčio į atitinkamas talpyklas
3) nustatyti skalavimo skysčio naudojimo lygį (pradžiai tarkim 3 lygį, tada žiūrėti pagal plovimo rezultatus - jei lieka baltų apnašų ant indų, padidinti lygį per vieną pakopą, jei lieka tokios kaip riebalų plėvelės - vadinas per daug, reikia sumažinti)
4) manau optimaliausia naudoti Auto programą, kuri viską pati pasiskaičiuos ir naudos mažiausiai. Jei kada kas rimtesnio prisvils - panaudosit intensyvią wink.gif
5) o paskui nepamiršti papildyti druskos ir skalavimo skysčio jiems pasibaigus ir užsidegus atitinkamiems indikatoriams.

QUOTE(SIMPL @ 2011 01 16, 15:48)
Siemens indaploves uz electrolux brangesnes lyginant pagal parametrus ir t.t., bet gal tai atperka kiti dalykai.....

pvz. kokie?

QUOTE(SIMPL @ 2011 01 16, 17:04)
tada tiktu dvi paskutines.SN65M001SK nera pusines ikrovos, T serijos SN65T050SK daugiau papildomu funkciju, gana kruta pagal savo parametrus.
jei norite dziovinimo-kisene nenes.

bet tai kad jų kainos perlipa per 2000, kas gan toli nuo 1600 smile.gif

QUOTE(SIMPL @ 2011 01 17, 00:51)
sitas galioja brangesnems indaplovems, nes ne visos turi vandens svarumo analizatoriu ir uzkrovos, turini jutikli, bet kaip tada suprast, jei ir tose dar brangesnese deda ta pusine ikrova?

fuzzy logic sistemą turi dauguma indaplovių, net ir minėta pakankamai nebrangi ESF65040W. O pusinė įkrova brangesnėse indaplovėse įdėta mano manymu tik kaip bereikalinga funkcija - realiai nereikalinga, bet vis padeda parduot smile.gif

QUOTE(vasara70 @ 2011 01 17, 12:20)
Sveikos, mamytes! As nusiziurejau  BLOMBERG GSN 9580 A. Gal kas turite tokia ar panasia,mat firma nera labai zinoma(bent jau man) tai norisi zmoniu su patirtimi nuomones 4u.gif

tas pats turkiškas Beko, tik brangiau už "vokišką" vardą. Tai geriau pirkit analogą Beko, bus bent 100 lt. pigiau wink.gif už tokią kainą (~1500) nieko panašaus pagal parametrus (vanduo 9 ltr., 10 programų, didelis ekranas) normalaus gamintojo nerasit.
Papildyta:
QUOTE(indruciukas @ 2011 01 17, 11:31)
laba,

kaip sis indaploves modelis:
AEG/Electrolux 88010

Aciu  4u.gif

patikslinkit modelį, Lietuvoje tokio berods nėra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 17 sausio 2011 - 14:59
Kagi, vistik po visų pasvarstymų užsisakėme šią:
http://pigu.lt/buiti...371] ESF 65040X
Kadangi dar ir kainą kaiptik atnaujino, tai tikiuosi nesigailėsim. smile.gif
Laukiam atvykstant ir tada bus galima pasidalinti įspūdžiais.
Kiek teko skaityt, rekomenduojate naują pirmą kartą prasukt be indų. Čia visom indaplovėm reikia? Ar tik jei nurodyta instrukcijoje? Nesunku aišku tai padaryti, bet jei nebūtina visom tai koks tikslas? unsure.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Markxas: 17 sausio 2011 - 15:07
QUOTE(Markxas @ 2011 01 17, 15:06)
Kagi, vistik po visų pasvarstymų užsisakėme šią:
http://pigu.lt/buiti...371] ESF 65040X
Kadangi dar ir kainą kaiptik atnaujino, tai tikiuosi nesigailėsim. smile.gif
Laukiam atvykstant ir tada bus galima pasidalinti įspūdžiais.
Kiek teko skaityt, rekomenduojate naują pirmą kartą prasukt be indų. Čia visom indaplovėm reikia? Ar tik jei nurodyta instrukcijoje? Nesunku aišku tai padaryti, bet jei nebūtina visom tai koks tikslas?  unsure.gif  smile.gif

Kai kurias indaploves, skalbykles pirma karta reikia ijungti tuscias, kad ismatuoti vandens skaidruma, per kiek laiko susyla vanduo ir panasius parametrus.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 01 17, 15:58)
patikslinkit modelį, Lietuvoje tokio berods nėra?


AEG/Electrolux 88010 I-M
Atsakyti
Aciu kettis, o ka galite pasakyti apie Siemens SN45M203SK?
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 01 17, 14:58)
1.pvz. kokie?
2.bet tai kad jų kainos perlipa per 2000, kas gan toli nuo 1600 smile.gif
3.fuzzy logic sistemą turi dauguma indaplovių, net ir minėta pakankamai nebrangi ESF65040W. O pusinė įkrova brangesnėse indaplovėse įdėta mano manymu tik kaip bereikalinga funkcija - realiai nereikalinga, bet vis padeda parduot smile.gif


1. gal ilgaamziskumas, stipresnes plastmases, daugiau i blekas antikoroziniu priedu prikista, malonesnis, ergonamiskesnis ispildymas, na yra ir nematomu technologiniu sprendimu, niuansu.
2. galima uz~1800-1900 nupirkt. taigi ir minejau, kad jos brangesnes. Kadangi 200-300lt lietuviams yra daug, todel ir eina lietuvoje ciortpodriebas , kuriu modeliu vakaru rinkoj nei su ziburiu nerasi
3. logiskai mastant taip, o kas ten ideta-reikia prietaisa ardyt, kad suzinotum
Atsakyti
Patarkite prasau kuria geriau rinktis ar Electrolux ESF 65040X, ar Siemens SN45M203SK?
Atsakyti
QUOTE(vasara70 @ 2011 01 17, 17:07)
Patarkite prasau kuria geriau rinktis ar  Electrolux ESF 65040X, ar Siemens SN45M203SK?

pastebejote, kad siemens brangesne virs 400?
Sis siemens modelis skirtas montuot i tarpa, taip kad virsaus ir tikriausiai sonu neturi, jie pageidaujant uzsakomi papildomai.
Be to Siemens reiks laukti ~2 savaiciu, kol pristatys, nes tokiu modeliu sandeliuose nera, nebent praeitos savaites pabaigoj uzsiveze.
nesakysiu ka rinkciausi, nes gausis,kad kazka proteguoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIMPL: 17 sausio 2011 - 17:29
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 17, 17:28)
pastebejote, kad siemens brangesne virs 400?
Sis siemens modelis skirtas montuot i tarpa, taip kad virsaus ir tikriausiai sonu neturi, jie pageidaujant uzsakomi papildomai.
Be to Siemens reiks laukti ~2 savaiciu, kol pristatys, nes tokiu modeliu sandeliuose nera, nebent praeitos savaites pabaigoj uzsiveze.
nesakysiu ka rinkciausi, nes gausis,kad kazka proteguoju.


Zinoma, kad kainu skirtumus maciau, bet parametrai pasirode kiek panasus.Keista, nes as radau siemens prie pastatomu, o ne prie imontuojamu. O palaukti sutikciau, jei zinociau, kad geros technikos laukiu smile.gif As tik prasau jusu nuomones, ka pirktumete sau? smile.gif Kiek skaitinejau, tai man Jusu argumentai patiko renkantis indaplove thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara70 @ 2011 01 17, 18:21)
Zinoma, kad kainu skirtumus maciau, bet parametrai pasirode kiek panasus.Keista, nes as radau siemens prie pastatomu, o ne prie imontuojamu. O palaukti sutikciau, jei zinociau, kad geros technikos laukiu smile.gif As tik prasau jusu nuomones, ka pirktumete sau? smile.gif Kiek skaitinejau, tai man Jusu argumentai patiko renkantis indaplove thumbup.gif

ji kaip montuojama balduose, tik kad su orginalia priekine panele, ant jos nereikia montuot plokstes. Apacioje plokstes uzdengimui reikia. Gaminamos vokietijoje, logistikos sandeliai uzsakant lietuvai svedijoje. Sau pirkau tokia, kaip dirba dar nezinau-reikia pajungt. Surinkimas normalus, eiline indaplove kasdieniniam naudojimui, nieko ypatingo ar isskiriancio. Pasirinkimo kriterijai buvo: vartotoju atsiliepimai, tyli 44dB, priekine panele, reguliuojamas virsutinis 3 padeciu krepsys, uzkrovos kontrole (nezinau kaip realiai veiks), silumonkaitis, greitas plovimas, galimybe jungt prie karsto vandens, plovimo atodejimas.visos kitos, kaip vandens sanaudos, energijos sanaudos, ar vandens svarumo kontrole-nereikalinga man asmeniskai, nes lycnos problemos po to del ju. Realiai naudosim viena programa ir nesuksim sau smegenu, na gal dar pagreitinta plovima. esme-paprastumas naudojime, kad nereiktu pries kiekviena naudojima instrukcijos skaityt. jei reikia pastatomos, galint is bosch gamos rinktis, technologiniai sprendimai tie patys kaip siemens, tik ji daugiau skiria demesio pastatomoms.
p.s. mano nuomone gali buti saliska, nes tai mano asmenine nuomone, nors ir susiformavusi is info saltiniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIMPL: 17 sausio 2011 - 19:08
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 17, 19:06)
ji kaip montuojama balduose, tik kad su orginalia priekine panele, ant jos nereikia montuot plokstes. Apacioje plokstes uzdengimui reikia. Gaminamos vokietijoje, logistikos sandeliai uzsakant lietuvai svedijoje. Sau pirkau tokia, kaip dirba dar nezinau-reikia pajungt. Surinkimas normalus, eiline indaplove kasdieniniam naudojimui, nieko ypatingo ar isskiriancio. Pasirinkimo kriterijai buvo: vartotoju atsiliepimai, tyli 44dB, priekine panele, reguliuojamas virsutinis 3 padeciu krepsys, uzkrovos kontrole (nezinau kaip realiai veiks), silumonkaitis, greitas plovimas, galimybe jungt prie karsto vandens, plovimo atodejimas.visos kitos, kaip vandens sanaudos, energijos sanaudos, ar vandens svarumo kontrole-nereikalinga man asmeniskai, nes lycnos problemos po to del ju. Realiai naudosim viena programa ir nesuksim sau smegenu, na gal dar pagreitinta plovima. esme-paprastumas naudojime, kad nereiktu pries kiekviena naudojima instrukcijos skaityt. jei reikia pastatomos, galint is bosch gamos rinktis, technologiniai sprendimai tie patys kaip siemens, tik ji daugiau skiria demesio pastatomoms.
p.s. mano nuomone gali buti saliska, nes tai mano asmenine nuomone, nors ir susiformavusi is info saltiniu


Labai aciu 4u.gif Sekmingo jums ir mums naudojimo drinks_cheers.gif
Atsakyti