Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(Furtado @ 2011 01 16, 15:54)
skolinga lieku !:-)
na nueikit i saldytuvus kas atsakyt i mano kuklu klausima:-) ot isitaisiau beda..reikia surinkt visa virtuve

aisku, kad liekate wink.gif .
as ne pardavejas ir ne konsultantas. Apie indaploves parasiau, nes pats neseniai rinkausi. Kaip realybeje nezinau, nes as jomis nesinaudojau, Informacija rinkau is atsiliepimu. Skandinavuos 2010 metu indaploves laurus nukabino Siemens SN45M203SK,
bet ten labai daug skiria demesio el.vandens sanaudom, ekelogijai, kas mums neaktualu, nes visu dabar sanaudos pakenciamos. Vienintelis dalykas i kuri reiktu kreipt demesi, tai triuksmas na ir aisku papildomos pagrindines programos: pusinis ikrovimas, greitoji funkcija, aktyvi zona. Tokios kaip dziovinimas papildomas, stiklo programos, vidinis apsvietimas ar vandens svaros tikrinimas naxrien reikalingos.

Testuoti modeliai: http://translate.goo...t...l&prmd=ivns

tingiu ieskoti issamiu testo rezultatu, bet ten yra ir tokiu, vos besiskirianciu dalyku, taip kad ir kitos neblogos
Atsakyti
QUOTE(migliukas24 @ 2011 01 16, 15:37)
nzn, bet kodel kitur raso kilmes salis lenkija? nesuprantu, mums sake kad ceku lyg tais. dar stovi supakuota, negi geriau grazint ir pirkt kita. nzn bijau nusivilti, ir mokejom 1520 topo centre su 5 metu garantija, ten galima priemoka, uz ilgesne garantija
Papildyta:

yra oficeliam kur issami informacija
http://www.electrolu...317,30802,34587  va cia viskas surasyta

buciau dekinga uz atsakyma, nes jau pradedu jaudintis, kad nelabai kokia isirinkom doh.gif

jei turit preke, tai ir pasiziurekit ant lipduko is kur parkeliavusi. Koks skirtumas kur gaminta. garantija tikriausiai elektros varikliui, kuris ir 15 metu ir daugiau istarnauja

uzdekit man akinius, bet oficialiam puslapi triuksmingumo as nematau
Atsakyti
O mes vistik beveik nusprendėme kad imsime naudotą [urlžhttp://suttonappliances.co.uk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=18&category_id=19&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=12] Siemens SE24M851GB [/url] Labai gera kaina gausime ir dar duoda metam garantiją. Tai jaučiu reiks surizikuot. Tik va klausimas iškilo tos GB raidės turbūt reiškia kad skirta UK rinkai? O nebus kokių esminių skirtumų kurie paskui trukdytų normaliam veikimui? Gal yra galinčių atsakyt. Kol dar nevėlu persigalvot...
P.S. Beja labai gerai vienas pardavėjas atsakė į mano klausimą apie vandens sąnaudas. Pasiskaičiuokit kiek brangiau per metus kainuos, jei indaplovė naudos 3 litrais vandens daugiau ir plausit kiekvieną dieną:
365 x 3 L = 1095 L = 1,095 m3
1,095 m3 x 4,61 Lt = 5,04795 Lt
Tai aš kažkaip visiškai pradėjau nebežiūrėti į vandens sąnaudas. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(migliukas24 @ 2011 01 16, 16:37)
nzn, bet kodel kitur raso kilmes salis lenkija? nesuprantu, mums sake kad ceku lyg tais. dar stovi supakuota, negi geriau grazint ir pirkt kita. nzn bijau nusivilti, ir mokejom 1520 topo centre su 5 metu garantija, ten galima priemoka, uz ilgesne garantija
Papildyta:

yra oficeliam kur issami informacija
http://www.electrolu...317,30802,34587  va cia viskas surasyta

buciau dekinga uz atsakyma, nes jau pradedu jaudintis, kad nelabai kokia isirinkom doh.gif


Be panikos, turim kažką panašaus tik 45cm. Mūsiškė rinkta Vengrijoj. Viskas su ja gerai drinks_cheers.gif

Dėl "pusinės" įkrovos. Šiuolaikinės indaplovės pačios nustato reikalingą vandens kiekį pagal indų kiekį ir nešvarumą, rankom junginėt nieko nereikia.
Atsakyti
Truputi nepastebejau jog lietuviskas raidynas ijungtas...
Atnaujinu nuoroda Siemens SE24M851GB
Atsakyti
QUOTE(Markxas @ 2011 01 16, 18:38)
Truputi nepastebejau jog lietuviskas raidynas ijungtas...
Atnaujinu nuoroda Siemens SE24M851GB

anglas, pas ja vairas desineje puseje smile.gif . indaplovei 2007 metu modelis, plauta apie 600 ciklu. garantija , kad veikia, o kaip tu nustatysi ar tinkamai plauna, t.y. ar pasiima reikiama kieki druskos, ar veikia vandens kokybes sistema, kuriai neveikiant, vandens sanaudos zenkliai dideja ir t.t. kuo irodysi, kad blogai plauna, jeigu sistemos vizualiai veikia, o indu gerai neisplaus?Jei manai verta rizikuot-rizikuok. Mano nuomone: arba pirkt gera arba jokios, nes koks tolkas poto indus perplaudinet, juk tam ja ir perki, kad svariai isplautu. cia ne skalbimo masina. kokia ta stebuklinga kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIMPL: 16 sausio 2011 - 19:09
SIMPL>> Tavo pamastymai gal ir teisingi. Kitavertus tada kas kiek laiko reikia keisti indaplove. Mano minetos kaina be derybu 950.
O tada tarkim is nauju ka pasiulytum apie 1500 kaina?
Reikia laisvai statomos, 60cm plocio, geriausiai pilka/metalo/sidabrine spalva. Kaip jau minejau vandens sanaudos nelabai aktualu. Elektros sanaudos pas visas labai panasios. O daugiau ten su tom funkcijom kaip ir aisku, pas visas naujesnes praktiskai yra apsauga nuo nutekejimo, fuzzylogic visokie ir panasiai...
Tai ka pasiulytum jei sita ESF 65040X irgi prasta? Kritikuot tai ir as moku. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Markxas @ 2011 01 16, 19:29)
SIMPL>> 1. Tavo pamastymai gal ir teisingi. Kitavertus tada kas kiek laiko reikia keisti indaplove.
2. Mano minetos kaina be derybu 950.
3.O tada tarkim is nauju ka pasiulytum apie 1500 kaina?
Reikia laisvai statomos, 60cm plocio, geriausiai pilka/metalo/sidabrine spalva. Kaip jau minejau vandens sanaudos nelabai aktualu. Elektros sanaudos pas visas labai panasios. O daugiau ten su tom funkcijom kaip ir aisku, pas visas naujesnes praktiskai yra apsauga nuo nutekejimo, fuzzylogic visokie ir panasiai...
4.Tai ka pasiulytum jei sita ESF 65040X irgi prasta? Kritikuot tai ir as moku. wink.gif

1. kada neapsimoka remontuot, kai blogai plauna, kada pinigu gali jai skirti keisti, kada uzknisa jos birbimas
2. kad ir 800lt brangu, nes jos lygio indaplove dabar kainuoja apie 1500lt. Kiek tu manai per metus laiko nusdevi indaplove? 300lt?tai 1lt-1 plovimui. Pries kiekviena plovima idek po 1lt i taupykle ir jei ji nesuges, po 5 metu galesi nusipirkti nauja, o sena galesi isvezti i sodyba.
3. nezinau-rinktis -tau, informacijos daug, as neturiu laiko jos kiekvienam sisteminti pagal kiekvieno kriterijus, nes as neproteguoju jokios firmos ir man uz sugaista laika niekas nemoka, kai ne kuriems besilankantiems cia. Nors kiekvieno pasirinkimo kriterijai panasus, tik vienu kisene daugiau nesa, kitu maziau. modeliai galimybemis visi panasus ir plauna panasiai, tik pagal varda vieni brangesni, kiti pigesni, vienu detales patvaresnes, kitu-ne, kaina mazdaug ir apibudina prekes kokybe. Jei vaikaisi naujausias technologijas , pirk pigesne 3-5 metam. jei manai ilgiau naudotis, idek daugiau pinigu, nes turi nepabyreti. Pas mane skalbiankei 16 metu, tokia tais laikais biski krutesne pirkau, dar negedo nei karto ir man nusispjaut, kad naudoja dvigubai daugiau vandens-geriau iskalauja. Nors seniai laukiu kada pabyres, nes rankos nekyla veikiancios ismest. Gali but ramus-indaplove tiek netarnaus, max 7metus.
4.kur sakiau, kad ji prasta? as dar nei vienos nekritikavau, tik pastebejimus pasakiau, o isvadas darykit patys pagal tai, kas kam svarbu. Cia juk tik skaiciai, kaip ji atrodo naturoj, gali paciupinet parduotuvej, kaip veikia gali susirasti atsiliepimuose, kokia tavo nuomone bus tapus jos vartotoju-bus dar viena nuomone. Kai viska sudesi, tada galesi pasakyti savo nuomone ir paskelbti jai verdikta, bet tai bus tik tavo saliska nuomone ant kurios kitiems nusispjaut, kaip ir man, nes mano pasirinkimo kriterijai ir mastysena gali skirtis nuo tavosios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SIMPL: 16 sausio 2011 - 20:16
QUOTE(dujokauke @ 2011 01 16, 18:29)

Dėl "pusinės" įkrovos. Šiuolaikinės indaplovės pačios nustato reikalingą vandens kiekį pagal indų kiekį ir nešvarumą, rankom junginėt nieko nereikia.

sitas galioja brangesnems indaplovems, nes ne visos turi vandens svarumo analizatoriu ir uzkrovos, turini jutikli, bet kaip tada suprast, jei ir tose dar brangesnese deda ta pusine ikrova?
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2011 01 16, 23:51)
sitas galioja brangesnems indaplovems, nes ne visos turi vandens svarumo analizatoriu ir uzkrovos, turini jutikli, bet kaip tada suprast, jei ir tose dar brangesnese deda ta pusine ikrova?


Tada patarkite kokia imti brangesne, nes nesiruosiu keisti kas 3-5 metai, 60 cm. cool.gif man jau galva sukasi nuo modelio gausos doh.gif kaina iki 2500 Lt. unsure.gif
Noriu, kad gerai plautu ir tiek cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2011 01 17, 00:00)
Tada patarkite kokia imti brangesne, nes nesiruosiu keisti kas 3-5 metai, 60 cm. cool.gif man jau galva sukasi nuo modelio gausos doh.gif kaina iki 2500 Lt. unsure.gif
Noriu, kad gerai plautu ir tiek cool.gif

uz tokia suma manau, kad visos super plaus tik imk zinomesnes firmos. negaliu patart, nes uz tokia suma nesirinkau
Atsakyti
laba,

kaip sis indaploves modelis:
AEG/Electrolux 88010

Aciu 4u.gif
Atsakyti