Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(kettis @ 2011 01 08, 10:36)
ant indų liekančios tokios kaip riebalinės apnašos reiškia kad per nustatytas per didelis skalavimo skysčio paėmimo lygis, sumažinkite. Geriausia naudoti miltelius, ir atskirai papildyti skalavimo skysčio ir druskos talpyklas, kaip jau minėjau aukščiau. FAIRY??  doh.gif  apie Fairy priemones indaplovėms dar neteko girdėti, kiek žinau fairy gerai plauna kai plaunat rankomis, indaplovėse jo naudoti negalima. Pats naudoju Finish priemones, bent man jos plauna puikiai. Dar bandžiau Somat, bet nepatiko plovimo rezultatai  schmoll.gif

Fairy yra spec. indu plovimo masinoms tiek skystis, tiek tabletes.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 01 08, 10:36)
Dėl purkštukų nuėmimo - jie tikrai nusiima, tik aš nerizikavau to pats daryti, manau tai geriau palikti meistrams, kad paskui neprisidaryt bėdos.



Aa, nu su meistru tai galima is viso visa indaplove i skutus isardyt ir vel sudet. Bet paprastai purkstukai buna padaryti, kad nusiimtu paprastam vartotojui labai nesunkiai, kad tas galetu be vargo issikrapstyt trupinius. Tai taip suprantu, kad nenusiima. Cia nelabai gerai... Nors jeigu nelinke uzsikisti, tai gal nieko.
Atsakyti
O kokia Jusu nuomone apie whirlpool indaploves?
Pvz. tokia INDAPLOVE
Ar kanors galetumet parekomenduoti. Noreciau 60cm. ir iki 2000Lt (+-200Lt pasistumti i viena ar kita puse).
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 01 09, 18:11)
O kokia Jusu nuomone apie whirlpool indaploves?
Pvz. tokia INDAPLOVE
Ar kanors galetumet parekomenduoti. Noreciau 60cm. ir iki 2000Lt (+-200Lt pasistumti i viena ar kita puse).
ax.gif

ADG 9490 PC tikrai vertas dėmesio variantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2011 01 09, 19:01)
ADG 9490 PC tikrai vertas dėmesio variantas  thumbup.gif


O kuo si pranasesne uz kita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2011 01 09, 19:11)
O kuo si pranasesne uz kita?  g.gif

Kas ir kaip galima rasti gamintojo puslapyje.. Geri papildomi "bonusai": garai ir power zona. Tikrai rasčiau ką veikti su jais, jei būtų mano AEG"e biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 01 08, 00:51)
O puodus tikrai gerai isplauna? Nelieka ant krastu jokiu nesvarumu prilipusiu? Nes pagal savo Siemens jau buvau neprieinanti isvados, kad pridare visokiu nereikalingu navarotu, padare labai tylia, o mainais prietaisas nebeatlieka pagrindines funkcijos - neisplauna gerai indu. Bet cia tikriausiai su Siemens taip?

Jau pora men naudoju Bosch indaplove, tai viskas issiplauna gerai, svarbu tik parinkti tinkama programa ir milteliu ipilti tiek, kiek reikia. Tai ir Siemens turetu taip pat gerai plauti.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 01 08, 15:00)
Aa, nu su meistru tai galima is viso visa indaplove i skutus isardyt ir vel sudet. Bet paprastai purkstukai buna padaryti, kad nusiimtu paprastam vartotojui labai nesunkiai, kad tas galetu be vargo issikrapstyt trupinius. Tai taip suprantu, kad nenusiima. Cia nelabai gerai... Nors jeigu nelinke uzsikisti, tai gal nieko.

na, bent mano indaplovės F99000VIP instrukcijoje parašyta kad purkštuvų nuimti negalima :/ Bet kad ir neužsikemša, tai kaip ir niekad dar neprireikė, tfu tfu tfu smile.gif
siemens purkštukai nusisuka, bet ten ir apie filtrus pasakyta - "Po kiekvieno skalavimo reikia patikrinti, ar ant sietų neliko nuosėdų." Tuo tarpu maniškėje - "Nešvarūs filtrai mažina plovimo kokybę. Nors šiems filtrams reikia minimalios techninės priežiūros, mes rekomenduojame juos reguliariai tikrinti ir, jei reikia, išvalyti." Nors aš tą "reguliariai" suprantu kaip "kas kelis mėnesius", per nepilnus metus naudojimo jokių problemų nėra buvę thumbup.gif

QUOTE(rrr? @ 2011 01 09, 17:11)
O kokia Jusu nuomone apie whirlpool indaploves?
Pvz. tokia INDAPLOVE
Ar kanors galetumet parekomenduoti. Noreciau 60cm. ir iki 2000Lt (+-200Lt pasistumti i viena ar kita puse).
ax.gif

Už tokią kainą rekomenduoju ESL67070R - visos reikalingos programos (stiklas, greita, automatinė), nauja RealLife plovimo sistema, mažos tiek vandens tiek energijos sąnaudos, tyli (10 ltr/ 1 kWh / 43 dB).

Lyginant su AGD9490 - daug praktiškesnės programos: whirlpool tik 5 - greita 40 laipsnių (beveik neabejoju, kad A išplovimo klasės nepasiekia), ir tada dvi ekonominės ir dvi intensyvios, kurias praktiškai atstoja viena electrolux'o automatinė 45-70 laipsnių. Ir plius dar intensyvi, greita 60 laipsnių, stiklo, intensyvi 70, pusiau greita valandos ir mirkymo programa, jei nenorit iškart plauti indų, bet nenorit kad jie pridžiūtų laukdami kol prisikraus pilnesnė indaplovė.

Kiek pigiau dar būtų AEG F65011VI.

O visi tie whirlpool "bonusai" - garai ir power zona, tai klausimas kiek veiksmingi, o kiek tai marketinginis triukas? g.gif Speedy, o tau tavo turimas AEG blogai plauna? Tuos whirlpool garus esi pats bandęs, ar tiesiog tiki whirlpool reklaminiais filmukais? smile.gif
cituoju iš which.co.uk puslapio apie 6th Sense AquaSteam indaplovę (kitas modelis, dar krūtesnis modelis ADP8800, bet sistema plovimo ta pati):
"The main wash uses a mixture of steam and water, and uses considerably more electricity than the non-steam programs, so you might prefer to use the eco setting." Dar rašo, jog pagrindinės programos trukmė iki 3,5 val. doh.gif O plovimo rezultatai teste identiški F65011VI - tai kam tie garai? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 10 sausio 2011 - 16:06
QUOTE(kettis @ 2011 01 10, 15:55)
"Nešvarūs filtrai mažina plovimo kokybę. Nors šiems filtrams reikia minimalios techninės priežiūros, mes rekomenduojame juos reguliariai tikrinti ir, jei reikia, išvalyti." Nors aš tą "reguliariai" suprantu kaip "kas kelis mėnesius", per nepilnus metus naudojimo jokių problemų nėra buvę


As manau, kad filtrus praplauti reikia dazniau, kai nesvarus indai dedami su maisto likuciais. Kai indai dedami be maisto likuciu, o tik purvini, tada ir filtrai maziau uzsikemsa, maziau jiems prieziuros reikia.
Atsakyti

QUOTE
Speedy, o tau tavo turimas AEG blogai plauna? Tuos whirlpool garus esi pats bandęs

Suprantu, kad kiek gali tiek plauna ir prie kokybės nesikabinėju biggrin.gif Taip pat suprantu, kad konstrukcija tokia negali kitaip būti.
To Whirlpool neturiu, bet žinau kas turi - mielai pamainyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 01 10, 15:55)
na, bent mano indaplovės F99000VIP instrukcijoje parašyta kad purkštuvų nuimti negalima :/ Bet kad ir neužsikemša, tai kaip ir niekad dar neprireikė, tfu tfu tfu smile.gif
siemens purkštukai nusisuka, bet ten ir apie filtrus pasakyta - "Po kiekvieno skalavimo reikia patikrinti, ar ant sietų neliko nuosėdų." Tuo tarpu maniškėje - "Nešvarūs filtrai mažina plovimo kokybę. Nors šiems filtrams reikia minimalios techninės priežiūros, mes rekomenduojame juos reguliariai tikrinti ir, jei reikia, išvalyti." Nors aš tą "reguliariai" suprantu kaip "kas kelis mėnesius", per nepilnus metus naudojimo jokių problemų nėra buvę  thumbup.gif



aha, jau nusidownloadinau instrukcija ir radau, kad purkstuku nuimt negalima. Hmm, nu pas mano sena Ariston tai retkarciais tikrai reikia nuimt, koki karta i du metus. O vat Siemense tai praejo puse metu ir visi purkstukai buvo ziauriai uzsikise, reikejo imt ir valyt. Tai realiai ar anksciau ar veliau, visvien prisireikia juos nuimt ir isvalyt. Tuose VIP AEG modeliuose rasoma, jog purkstukus reikia pravalyt su geriamais siaudeliais, suprask traukt is save ora ir issitrauks trupiniai is uzsikisusiu purkstuku, nu bet pagalvojus apie tokia procedura maistas sukyla skrandyje smile.gif Aisku galima valyt su kokia tai adata nenuemus, bet labai nepatogu. Na kadangi turi indaplove nepilnus metus, tai todel ir neprireike gal. Bet tarkime po metu manau tikrai prireiks arba reikia det ziauriai svarius indus, isgrandytus su gumine mentele ir dar praskalautus. Bet tada velgi, kam ta indaplove jeigu indus reikia sudet jau ten pusiau svarius.
Realiai tai man Siemense tie filtrai nekliuna. Valau as juos karta i du menesius, dazniau tikrai nereikia, nes neapsinesa. Del to tai viskas normalu, man kliuva tik tiek, kad neisplauna puodu sieneliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 10 sausio 2011 - 23:22
QUOTE(skruzdeda @ 2011 01 11, 00:19)
aha, jau nusidownloadinau instrukcija ir radau, kad purkstuku nuimt negalima. Hmm, nu pas mano sena Ariston tai retkarciais tikrai reikia nuimt, koki karta i du metus. O vat Siemense tai praejo puse metu ir visi purkstukai buvo ziauriai uzsikise, reikejo imt ir valyt. Tai realiai ar anksciau ar veliau, visvien prisireikia juos nuimt ir isvalyt.

Na, prieš šitą AEG pats 5 metus naudojau Electrolux'ą (filtras toks pats), indų tikrai labai nešvarinu, tik pačias stambiausias dalis išmetu ir dedu. Nė karto (išskyrus atvejį su neprisuktu filtru) neteko susidurt su užsikišusiais purkštukais - tai man kažkaip tas purkštukų nuiminėjimas skamba neįtikėtinai smile.gif
Atsakyti