Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

Sveikos 4u.gif
Gal kas susiduret su tokia problema kaip ir as g.gif Po viso isplovomo proceso pabaigimo ant indu lieka toks pilkas nesvarus nuosedas, o ypac matau ant apverstu vyno tauriu, kas cia gali but, skystis, druska pasikeite g.gif bet joks migtukas nemirksi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ivil @ 2010 12 30, 12:45)


Mastau pirkti siemens arba bosch, bet kol kas nepavyksta rasti imontuojamos siemens su karsto vandens pajungimu.

Siemens instrukcijose yra nurodyta galimybe indaplove perprogramuoti karsto vandens pajungimui, bet ar visose tas yra-negaliu pasakyti. Gal reiketu pradeti nuo modelio pasirinkimo, o tada skaityti jos instrukcija. Koks tai modelis?
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 01 03, 16:33)
Sveikos 4u.gif
Gal kas susiduret su tokia problema kaip ir as g.gif Po viso isplovomo proceso pabaigimo ant indu lieka toks pilkas nesvarus nuosedas, o ypac matau ant apverstu vyno tauriu, kas cia gali but, skystis, druska pasikeite g.gif bet joks migtukas nemirksi g.gif


Priezasciu gali buti ivairiu.
Reiketu patikrinti vandens pursktukus ir pravalyti, patikrinti filtra ir isvalyti, laiaks nuo nuo laiko nuriebalinti ir nukalkinti. Kitas dalykas ka jus naudojate, ar tabletes, ar atskiras priemones. Gal netinkami nustatymai druskos ar blizgiklio.
Geresnes isplovimo kokybes galima tiketis, naudojant atskiras priemones.
Atsakyti
sveiki. esu susidurus su dviem indaplovem Ariston (nezinau koks modelis, bet vienas is pigesniu jeigu ne pats pigiausias ir pirktas seniai) ir Siemens 65T050EU, kuris jau yra vienas is naujesniu . Aristonas siaubingai triuksmauja, bet jis niekada nekele tiek problemu kaip Siemensas. Anas daug geriau isplauna puodus, neuzsitersia ir jos nereikia daznai valyt. O Siemenso greitai uzsikemsa purkstukui, filtrai ir svarbiausia, kad jis niekada iki galo gerai neisplauna puodu. Bandziau visokius pasirinkimus. tai pagalvojau, jog man jau tegul buna garsese indaplove, bet isplauna geriau. Todel, gal galite rekomenduot kokia nors gera imontuojama indaplove, kuri gerai plauna?
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 01 06, 22:17)
sveiki. esu susidurus su dviem indaplovem Ariston (nezinau koks modelis, bet vienas is pigesniu jeigu ne pats pigiausias ir pirktas seniai) ir  Siemens 65T050EU, kuris jau yra vienas is naujesniu . Aristonas siaubingai triuksmauja, bet jis niekada nekele tiek problemu kaip Siemensas. Anas daug geriau isplauna puodus, neuzsitersia ir jos nereikia daznai valyt. O Siemenso greitai uzsikemsa purkstukui, filtrai ir svarbiausia, kad jis niekada iki galo gerai neisplauna puodu. Bandziau visokius pasirinkimus. tai pagalvojau, jog man jau tegul buna garsese indaplove, bet isplauna geriau. Todel, gal galite rekomenduot kokia nors gera imontuojama indaplove, kuri gerai plauna?

O kaip tuos purkstukus reikia valyt?
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2011 01 07, 08:38)
O kaip tuos purkstukus reikia valyt?


Reikia nuimti purkstukus, turetu buti parodyta instrukcijoje kaip nusiima.
Kartais buna uzsikise arba uzkalkeje purkstuku skyles, pro kurias bega vanduo. Reikia isvalyti tas skylutes ir pasalinti siuksles.
Atsakyti
QUOTE(skruzdeda @ 2011 01 06, 23:17)
sveiki. esu susidurus su dviem indaplovem Ariston (nezinau koks modelis, bet vienas is pigesniu jeigu ne pats pigiausias ir pirktas seniai) ir  Siemens 65T050EU, kuris jau yra vienas is naujesniu . Aristonas siaubingai triuksmauja, bet jis niekada nekele tiek problemu kaip Siemensas. Anas daug geriau isplauna puodus, neuzsitersia ir jos nereikia daznai valyt. O Siemenso greitai uzsikemsa purkstukui, filtrai ir svarbiausia, kad jis niekada iki galo gerai neisplauna puodu. Bandziau visokius pasirinkimus. tai pagalvojau, jog man jau tegul buna garsese indaplove, bet isplauna geriau. Todel, gal galite rekomenduot kokia nors gera imontuojama indaplove, kuri gerai plauna?

imkit AEG (F88030VIP, F99000VIP) arba Electrolux (ESL66060R, ESL67040R ar ESL67070R), plauna tikrai puikiai (turiu F99000VIP, o visi kiti išvardinti modeliai plovimo sistemą tą pačią turi, tik mažiau navarotų įvairių), o su filtrais ir užsikimšusiais purkštukais niekad neturėjau problemų, nei su prieš tai turėta electrolux, nei su dabartine AEG, nors filtrą išimti praplauti prisimenu geriausiu atveju kartą per mėnesį. Tiesa, kartą buvau užkimšęs purkštukus, kai filtrą įstatydamas užmiršau jį tvirtai įsukti, ir pro šoną priėjo į indaplovės vidų nešvarumų - bet tai čia jau pats kaltas, ne indaplovė smile.gif pamenu atsukinėti pukštukus buvo tingu, tai krapščiau nešvarumus su adata, gerą pusvalandį. paskui prakrapščius su kitu plovimu išsiplovė tie užsikimšimai.

Filtrai siemens indaplovėse yra silpna vieta dėl savo konstrukcijos, matyt ne veltui net instrukcijoje rekomenduojama juos praplauti po kiekvieno naudojimo doh.gif O šiaip indaplovės BSH tikrai geros, tik priežiūros daugiau reikalauja.
Atsakyti
O kas kiek kartu reikia pilti druskos g.gif , nes as per 2 metus dar nei karto nedapilinejau jos, ar reikia? nes atidariau ta skyreli druskai, o ten pilna vandens g.gif

na va, viska patikrinau, filtrai buvo pakankamai dar svarus, purkstuvai svarus, buvo pasibaiges skalavimo skystis, ir neaisku ar reikia dapilti druskos, nes instrukcijoj nera parasyta kaip daznai reikia papildyt, tai gal kas man atsakys g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Packa: 07 sausio 2011 - 22:21
Plovem dar tik keleta kartu, bet lieka tarsi skalavimo skystis.. Baltas vanduo ant indu.. Ar del to, kad reikia nustatyti vandens kietuma?
Ir kokias priemones geriausia naudoti? Turiu omeny tabletes, skysti.. Kiek girdejau, kad Fairy geras.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2011 01 07, 11:22)
imkit AEG (F88030VIP, F99000VIP) arba Electrolux (ESL66060R, ESL67040R ar ESL67070R), plauna tikrai puikiai (turiu F99000VIP, o visi kiti išvardinti modeliai plovimo sistemą tą pačią turi, tik mažiau navarotų įvairių), o su filtrais ir užsikimšusiais purkštukais niekad neturėjau problemų, nei su prieš tai turėta electrolux, nei su dabartine AEG, nors filtrą išimti praplauti prisimenu geriausiu atveju kartą per mėnesį. Tiesa, kartą buvau užkimšęs purkštukus, kai filtrą įstatydamas užmiršau jį tvirtai įsukti, ir pro šoną priėjo į indaplovės vidų nešvarumų - bet tai čia jau pats kaltas, ne indaplovė smile.gif pamenu atsukinėti pukštukus buvo tingu, tai krapščiau nešvarumus su adata, gerą pusvalandį. paskui prakrapščius su kitu plovimu išsiplovė tie užsikimšimai.

Filtrai siemens indaplovėse yra silpna vieta dėl savo konstrukcijos, matyt ne veltui net instrukcijoje rekomenduojama juos praplauti po kiekvieno naudojimo  doh.gif O šiaip indaplovės BSH tikrai geros, tik priežiūros daugiau reikalauja.


Apie AEG galvojau is tiesu. O ten ar purkstukai nusieme issimontuoja per puse? Nu pas Siemens tai jeigu i purkstuka pakliuva kokiu trupiniu, tai neimanoma ju normaliai istraukt jeigu su adata per purkstuko skyle nepavyksta istraukt, nes jie uzlydyti ir i vidu neina ieit, kad tuos trupinius isvalytum.
As parduotuveje atsimenu krapsciau kazkoki AEG VIP modeli, bet priejau isvados, kad purkstukai is viso nenusiima, o pardaveja irgi negalejo paaiskint. Nusiima? O puodus tikrai gerai isplauna? Nelieka ant krastu jokiu nesvarumu prilipusiu? Nes pagal savo Siemens jau buvau neprieinanti isvados, kad pridare visokiu nereikalingu navarotu, padare labai tylia, o mainais prietaisas nebeatlieka pagrindines funkcijos - neisplauna gerai indu. Bet cia tikriausiai su Siemens taip? AEG maciau net 3 purkstukus turi?
O kur tas AEG gamina? Kinijoj? Vokietijoj?
Nu ir dar klausimas kodel ju puslapyje tokiu modeliu nera? g.gif g.gif Cia gal jie kokie nors seni ir nebegaminami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skruzdeda: 07 sausio 2011 - 23:54
QUOTE(Packa @ 2011 01 07, 22:55)
O kas kiek kartu reikia pilti druskos g.gif , nes as per 2 metus dar nei karto nedapilinejau jos, ar reikia? nes atidariau ta skyreli druskai, o ten pilna vandens g.gif

na va, viska patikrinau, filtrai buvo pakankamai dar svarus, purkstuvai svarus, buvo pasibaiges skalavimo skystis, ir neaisku ar reikia dapilti druskos, nes instrukcijoj nera parasyta kaip daznai reikia papildyt, tai gal kas man atsakys g.gif  4u.gif

Druskos reikia papildyti, kai užsidega apie tai informuojanti lemputė, lygiai taip pat su skalavimo skysčiu. Paprastai vienąkart užpildžius užtenka apie mėnesį, priklausomai kokio kietumo vanduo (pagal instrukcijoje pateiktus nurodymus pirmiausiai aišku reikia tą kietumą nustatyti pagal jums teikiamo vandens kietumo lygį). Druskos talpykloje visada yra pilna vandens, nes druska ten pakliuvusi ištirpsta ir tas tirpalas yra naudojamas tiekiamam vandeniui minkštinti. Tiesiog pilate druską tol, kol pradeda "lipti per viršų".
O šiaip druską ne "reikia", o "būtina" papildyti, nesvarbu ar naudojate plovimui tabletes ar miltelius.

QUOTE(doruta @ 2011 01 07, 23:26)
Plovem dar tik keleta kartu, bet lieka tarsi skalavimo skystis.. Baltas vanduo ant indu.. Ar del to, kad reikia nustatyti vandens kietuma?
Ir kokias priemones geriausia naudoti? Turiu omeny tabletes, skysti.. Kiek girdejau, kad Fairy geras.

ant indų liekančios tokios kaip riebalinės apnašos reiškia kad per nustatytas per didelis skalavimo skysčio paėmimo lygis, sumažinkite. Geriausia naudoti miltelius, ir atskirai papildyti skalavimo skysčio ir druskos talpyklas, kaip jau minėjau aukščiau. FAIRY?? doh.gif apie Fairy priemones indaplovėms dar neteko girdėti, kiek žinau fairy gerai plauna kai plaunat rankomis, indaplovėse jo naudoti negalima. Pats naudoju Finish priemones, bent man jos plauna puikiai. Dar bandžiau Somat, bet nepatiko plovimo rezultatai schmoll.gif

QUOTE(skruzdeda @ 2011 01 08, 00:51)
Apie AEG galvojau is tiesu. O ten ar purkstukai nusieme issimontuoja per puse? Nu pas Siemens tai jeigu i purkstuka pakliuva kokiu trupiniu, tai neimanoma ju normaliai istraukt jeigu su adata per purkstuko skyle nepavyksta istraukt, nes jie uzlydyti ir i vidu neina ieit, kad tuos trupinius isvalytum.
As parduotuveje atsimenu krapsciau kazkoki AEG VIP modeli, bet priejau isvados, kad purkstukai is viso nenusiima, o pardaveja irgi negalejo paaiskint. Nusiima? O puodus tikrai gerai isplauna? Nelieka ant krastu jokiu nesvarumu prilipusiu? Nes pagal savo Siemens jau buvau neprieinanti isvados, kad pridare visokiu nereikalingu navarotu, padare labai tylia, o mainais prietaisas nebeatlieka pagrindines funkcijos - neisplauna gerai indu. Bet cia tikriausiai su Siemens taip? AEG maciau net 3 purkstukus turi?
O kur tas AEG gamina? Kinijoj? Vokietijoj?
Nu ir dar klausimas kodel ju puslapyje tokiu modeliu nera?  g.gif  g.gif Cia gal jie kokie nors seni ir nebegaminami?

Purkštukai neišsiardo per pusę, tiesiog nuėmus iš jų lengviau iškrapštyti nešvarumus. Dėl purkštukų nuėmimo - jie tikrai nusiima, tik aš nerizikavau to pats daryti, manau tai geriau palikti meistrams, kad paskui neprisidaryt bėdos.
Man puikiai išplauna viską - ir puodus, ir lėkštes ir puodukus. Šiaip keista, nes Siemens irgi turėtų gerai plauti, gal tiesiog kokie nustatymai negerai nustatyti? Ar priemones reikėtų kitas išbandyt? g.gif
AEG F88030VIP ir F99000VIP turi tris purkštukus, taip.
Gaminta Italijoje.
Lietuviškame puslapyje išvis daug naujų modelių nėra, matyt apleidę jie šią sritį unsure.gif O šitie abu modeliai yra naujos ProClean kartos (su tokiu satelitiniu purkštuku apačioje, apipurškiančiu daugiau ploto), atsiradę tik pavasarį, tikrai ne seni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 08 sausio 2011 - 10:38
merginos, norejau pasiteirauti, jeigu naudoju indaploves zele plovimui, kuri turi ir druskos, ir skaliklio funkciju, ar reikia papildomai pilti skaliklio indams, ar uztenka tik zele? (P.S. druska tai esu ipylusi i ta talpa apacioje)
Atsakyti