Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(Zilvinas @ 2010 04 19, 21:10)
Plauti galima, nesugadinsit indaploves, bet nemanau kad jums visada isplaus gerai indus.


Ačiū, bet įdomu, ar nesugadinsiu savęs valgydama iš tokių indų? biggrin.gif Na, gal skalavimo priemonė geriau nuplauna druskos likučius ar jie nekenksmingi?
Atsakyti
QUOTE(aisvyde @ 2010 04 19, 20:15)
[size=1][/size]

Ačiū, bet įdomu, ar nesugadinsiu savęs valgydama iš tokių indų? biggrin.gif Na, gal skalavimo priemonė geriau nuplauna druskos likučius ar jie nekenksmingi?


Druska reikalinga, kad suminkstinti vandeni.

Skalavimo skystis (blizgiklis) reikalingas tam, kad isplovus indus, indai blizgetu, kad nuo indu nubegtu vanduo ir neliktu plemu.

Plovimo priemones (tabletes, milteliai) reikalingi tam, kad lengviau butu galima nuplauti riebalus, nesvarumus. Kazkas panasaus kai rankomis plaunate su indu plovikliu, kai vienas kaimas naudoja Fairy cool.gif

http://www.alfa.lt/s...008-01-20_01-00

Cia daugiau galima pasiskaityti
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2010 04 19, 11:29)
Sveiki, vyras išsirinko  Bosch indaplovę SMV59T00SK, gal galite pakomentuoti, ar geras pasirinkimas? Ar patogi, ar pakanka tų fuknkcijų?

Gera, geresnių mažai.
Atsakyti
Sveikos.Gal kas žinote indaplovių meistrą Kaune ? Labai reikėtų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(laimutte @ 2010 04 07, 21:53)
Indaploviu zinovai, kreipiuosi i jus su prasymu help.gif  help.gif  help.gif
Turim indaplove Elektrolux ESL 4131(berods) - beda ta, jog pradejo prastai plauti indus, ko anksciau nebuvo doh.gif  Irankiai neblizga, kaip nuciupineti pirstais, netgi neisplauti iki galo, reikia su ranksluosciu blizgint unsure.gif  O ir lekstes ne visad gerai issiplauna verysad.gif  Priemones tos pacios, kaip ir anksciau, kas cia galetu buti g.gif  Neseniai nupirkau ta skysti, kur valo indaploves, isploviau be indu, bet vis tiek tas pats verysad.gif
Gal turit minciu 4u.gif ?

Aš galiu pasakyti iš savo patirties.Taip kartais būna indaplovei.Tada reikia pažiūrėti ar nesibaigė skalavimo skystis.Jo įpylus, plovimo kokybė dažniausiai pagerėja.Jei tai ne skyščio trūkumas, tada gal reikia indaplovę išplauti.T.Y. nukalkinti.Ankščiau aš Kaune Thomas Philipse pirkdavau tokių miltelių indaplovei, labai geri thumbup.gif , bet paskutiniu metu nerandu g.gif .Dabar naudoju citrinos rūgštį.Įpilu į indaplovę, tiesiog sieneles apibarstau ir įjungiu karščiausią programą. Man tai padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2010 04 22, 23:35)
Sveikos.Gal kas žinote indaplovių meistrą Kaune ? Labai reikėtų  smile.gif
Papildyta:

Aš galiu pasakyti iš savo patirties.Taip kartais būna indaplovei.Tada reikia pažiūrėti ar nesibaigė skalavimo skystis.Jo įpylus, plovimo kokybė dažniausiai pagerėja.Jei tai ne skyščio trūkumas, tada gal reikia indaplovę išplauti.T.Y. nukalkinti.Ankščiau aš Kaune Thomas Philipse pirkdavau tokių miltelių indaplovei, labai geri  thumbup.gif , bet paskutiniu metu nerandu  g.gif .Dabar naudoju citrinos rūgštį.Įpilu į indaplovę, tiesiog sieneles apibarstau ir įjungiu karščiausią programą. Man tai padeda  smile.gif

aciu aciuks.gif aciuks.gif o citrinos rugsti pilate i milteliams skirta vieta, ar tik apibarstote sieneles?
Skalavimo skyscio netruksta tikrai. O kaip vadinosi tas nukalkintojas? Tie, kur parduotuvese parduodami, kazin, netinka g.gif Ir dar, maciau ant paprastu nukalkinimo milteliu dezutes parasyta, kad tinka indaplovems, tik , kazin, kur juos pilti reik - taip pat i milteliu skyreli? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimutte: 23 balandžio 2010 - 08:33
QUOTE(laimutte @ 2010 04 23, 08:31)
aciu  aciuks.gif  aciuks.gif o citrinos rugsti pilate i milteliams skirta vieta, ar tik apibarstote sieneles?
Skalavimo skyscio netruksta tikrai. O kaip vadinosi tas nukalkintojas? Tie, kur parduotuvese parduodami, kazin, netinka g.gif  Ir dar, maciau ant paprastu nukalkinimo milteliu dezutes parasyta, kad tinka indaplovems, tik , kazin, kur juos pilti reik - taip pat i milteliu skyreli? g.gif


Priezasciu gali buti daug.
Gali buti, kad pati indaplove blogai plauna, gali buti del naudojamu priemoniu, gal ir nukalkinti reikia. Bet indaploves gal dazniau nuriebalinti reikia, negu nukalkinti, tam yra specialios priemones.
Visu pirma reikia pasiziureti filtrus ir juos isvalyti, pasiziureti ar neuzsikise purkstukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas: 23 balandžio 2010 - 10:46
Aš jau nieko nesuprantu g.gif tai jei įjungta funkcija 3in1 reikia dar papildomai pilti ir druską ir skalavimo skystį ar nereikia? (būkit geri atrašykit, nes pamečiau naudojimosi instrukciją doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 04 23, 11:44)
Priezasciu gali buti daug.
Gali buti, kad pati indaplove blogai plauna, gali buti del naudojamu priemoniu, gal ir nukalkinti reikia. Bet indaploves gal dazniau nuriebalinti reikia, negu nukalkinti, tam yra specialios priemones.
Visu pirma reikia pasiziureti filtrus ir juos isvalyti, pasiziureti ar neuzsikise purkstukai.

aciu 4u.gif o kaip paziureti, ar purkstukai neuzsikimse g.gif atsisuka tie "propeleriai"? Kitas klausimas - jei lieka baltos demes pvz ant keptuves - mazai skalavimo skyscio? O jei naudoju calgonit tabletes, juk skalavimo skyscio tada neima, tai kas tada?? O Bauer puodu man is vis neisplauna, isemus is indaploves reik dar kempine trint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2010 04 23, 14:52)
Aš jau nieko nesuprantu g.gif tai jei įjungta funkcija 3in1 reikia dar papildomai pilti ir druską ir skalavimo skystį ar nereikia? (būkit geri atrašykit, nes pamečiau naudojimosi instrukciją doh.gif )


Kiekvienos indaploves gali buti kitaip.
Atsakyti
QUOTE(silver 27 @ 2010 04 23, 15:52)
Aš jau nieko nesuprantu g.gif tai jei įjungta funkcija 3in1 reikia dar papildomai pilti ir druską ir skalavimo skystį ar nereikia? (būkit geri atrašykit, nes pamečiau naudojimosi instrukciją doh.gif )

Mes i savo indaplove dedam tablete plius druskos ipilem, nes pas mus vanduo gan kietas, tai tikrai nepakenks smile.gif Pas mus beje puodus idealiai isplauna, kol kas jokiu nusiskundimu tikrai nera, dziaugiames neatsidziaugiam, ir rietenos namie baigesi, kas indu kruva plaus lotuliukas.gif (ypac po draugu apsilankymu... doh.gif ).
Atsakyti
Jau darosi man aisku, kad s..... indaplove nusipirkom doh.gif verysad.gif Bet tuo metu mums tokia pasiule, tipo gera ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(laimutte @ 2010 04 23, 15:40)
aciu 4u.gif o kaip paziureti, ar purkstukai neuzsikimse g.gif  atsisuka tie "propeleriai"? Kitas klausimas - jei lieka baltos demes pvz ant keptuves - mazai skalavimo skyscio? O jei naudoju calgonit tabletes, juk skalavimo skyscio tada neima, tai kas tada?? O Bauer puodu man is vis neisplauna, isemus is indaploves reik dar kempine trint doh.gif


Jeigu norite kokybisko indu isplovimo, visi gamintojai rekomenduoja naudoti ne tabletes, o viska atskirai (druska, miltelius, blizgikli).

Baltos demes dazniausia atsiranda del to, kad neteisinga parinktas blizgiklio (skalavimo skyscio) kiekis.
Atsakyti