Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(kettis @ 2010 12 01, 16:39)
pff, tamsta žinove - o nuo kada ADG 7445 gaminta Italijoje?  g.gif


Nu jo - kiniečiai okupavo Lenkiją blink.gif Dar didesnis pavojus lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(astusia @ 2010 12 02, 02:01)
Sveiki,
nuo indaploviu pasirinkimo jau galva susisuko... Atrodo lyg apsistojom ties keliais variantais, t.y. Whirpool ADG 9490 PC ir AEG ELECTROLUX F 60010 VI. Panasu, kad labai daug komentaru del AEG, bet del sio Whirpool'o praktiskai nieko... Gal gali kas parekomenduoti ka geriaurinktis ir kodel? smile.gif

AEG F60010Vi neturi pranašumų prieš Whirlpool ADG 9490 PC . Tiesa sakant, ir aukštesnės klasės AEG F65011Vi nelabai jų turėtų.
Atsakyti
O kaip jus sudedate i indaplove pvz. ilgas taures ? Man jos kazkaip nesilaiko , o suguldzius nepasakyciau , kad po plovimo buvo labai svaresnes negu pries g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 12 02, 11:21)
Nu jo - kiniečiai okupavo Lenkiją  blink.gif  Dar didesnis pavojus  lotuliukas.gif
Papildyta:

AEG F60010Vi neturi pranašumų prieš Whirlpool ADG 9490 PC . Tiesa sakant, ir aukštesnės klasės AEG F65011Vi nelabai jų turėtų.


speedy,
1. ADG 7445 yra rinkta kinijoje, todėl kiniečiams nereikėjo okupuoti nei italijos nei lenkijos ar dar kokios europos valstybės (kol tamsta neišvardinot pusės eu valstybių smile.gif)
2. o kokie būtų ADG9490 privalumai? bent pagal plovimo programas (jų praktiškumą) tai AEG krauna į vienus vartus - turi ir automatinę 45-70 laipsnių, ir stiklo, ir ekonominę ir intensyvią, kai pas whirlpoolą marazmas - greita (klausimas, kokia išplovimo klasė prie 40 laipsnių? tikrai ne A), dvi ekonominės ir dvi intensyvios. O net ir labai priskretusius ir pridžiūvusius indus man sėkmingai išplauna ir paprasčiausias Electrolux be jokių powerzone ir aquasteam navarotų. 6th sense taip pat niekuo nepranašesnis nei aeg/electrolux naudojamas fuzzy logic, su panašiomis idėjomis indų kiekio ir užterštumo nustatymui. Tai kuo dar ADG9490 geriau nei F60010VI, apart to, kad yra ~200 lt. brangesnis?
Papildyta:
QUOTE(norala @ 2010 12 03, 22:33)
O kaip jus sudedate i indaplove pvz. ilgas taures ? Man jos kazkaip nesilaiko , o suguldzius nepasakyciau , kad po plovimo buvo labai svaresnes negu pries  g.gif  biggrin.gif

dalyje modelių yra specialūs taurių laikikliai viršutiniame krepšyje, ant kurių pasideda ir laikosi taurės kojelė. Nežinau, ką jūs laikote "ilga" taure, bet man 18-20 cm taurės išsiplauna puikiai net ir pastatytos viršutiniame krepšyje ten kur skirta dėti puodelius - o kojeles puikiai prilaiko atlenkiamos lenktynėlės, skirtos sudėti mažus puodelius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kettis: 04 gruodžio 2010 - 12:11
Po plovimo atidarius indaplove skyrelis , i kuri dedam tablete yra atviras g.gif
ar taip turi buti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2010 12 05, 15:36)
Po plovimo atidarius indaplove skyrelis , i kuri dedam tablete yra atviras  g.gif
ar taip turi buti ?  g.gif

Taip turi buti,jei neatsidarytu,tai tablete ten ir liktu.
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 12 04, 14:15)
speedy,
1. ADG 7445 yra rinkta kinijoje, todėl kiniečiams nereikėjo okupuoti nei italijos nei lenkijos ar dar kokios europos valstybės (kol tamsta neišvardinot pusės eu valstybių smile.gif)
2. o kokie būtų ADG9490 privalumai? bent pagal plovimo programas (jų praktiškumą) tai AEG krauna į vienus vartus - turi ir automatinę 45-70 laipsnių, ir stiklo, ir ekonominę ir intensyvią, kai pas whirlpoolą marazmas - greita (klausimas, kokia išplovimo klasė prie 40 laipsnių? tikrai ne A), dvi ekonominės ir dvi intensyvios. O net ir labai priskretusius ir pridžiūvusius indus man sėkmingai išplauna ir paprasčiausias Electrolux be jokių powerzone ir aquasteam navarotų. 6th sense taip pat niekuo nepranašesnis nei aeg/electrolux naudojamas fuzzy logic, su panašiomis idėjomis indų kiekio ir užterštumo nustatymui. Tai kuo dar ADG9490 geriau nei F60010VI, apart to, kad yra ~200 lt. brangesnis?
Papildyta:


1. "ADG 7445 yra rinkta kinijoje," - demagogija be faktų lotuliukas.gif Lenkijoje (nors pagal barkodą - Italija).
2. "o kokie būtų ADG9490 privalumai?" Prašom:
vandens sunaudojimas 11 vs 12 litrų
triukšmingumas 44 dB vs 46 dB
temperatūrų skaičius 5 vs 3
technologijos pagerinančios plovimo kokybę - garai,intensyvi zona vs nieko!
blink.gif
Bet nieko naujo čia neparašiau, kiekvienas tą gali rasti gamintojo aprašymuose. Tik ne visi mato
O dėl stiklo programos, tai aš nepažįstu tokio, kas ją naudotų. Nenaudoju jos ir pats, nors mano AEG ji yra.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2010 12 01, 00:48)
Patarkit kas galit. Vargstu su indaplove. Po kiekvieno plovimo lieka baltos apnašos , nesvarbu tabletes naudoju ar miltelius . Ir kuo toliau tuo blogiau  doh.gif

Pabandyk plauti be jokių tablečių, miltelių ar kt. Tiesiog nieko nedėk. Nebijok, indai išsiplaus. Tada pamatysi - ar vanduo palieka apnašas.
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 12 06, 13:41)
1. "ADG 7445 yra rinkta kinijoje," - demagogija be faktų  lotuliukas.gif  Lenkijoje (nors pagal barkodą - Italija).
2. "o kokie būtų ADG9490 privalumai?" Prašom:
vandens sunaudojimas 11 vs 12 litrų
triukšmingumas 44 dB vs 46 dB
temperatūrų skaičius 5 vs 3
technologijos pagerinančios plovimo kokybę - garai,intensyvi zona vs nieko!
blink.gif
Bet nieko naujo čia neparašiau, kiekvienas tą gali rasti gamintojo aprašymuose. Tik ne visi mato
O dėl stiklo programos, tai aš nepažįstu tokio, kas ją naudotų. Nenaudoju jos ir pats, nors mano AEG ji yra.



Beje, siu dvieju indaploviu kaina yra praktiskai ta pati. Net Whirpoola radom 50lt pigiau nei AEG. Beje Whirpool'as turi ir daugiau purkstuku, jie yra ir paciam virusuje. Daugelyje indaploviu, kaip ir AEG, virsuje purkstuku nera.
Speedy, o jus senai turite AEG? Kurioje salyje jis buvo gamintas?
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 12 06, 13:41)
1. "ADG 7445 yra rinkta kinijoje," - demagogija be faktų  lotuliukas.gif  Lenkijoje (nors pagal barkodą - Italija).
2. "o kokie būtų ADG9490 privalumai?" Prašom:
vandens sunaudojimas 11 vs 12 litrų
triukšmingumas 44 dB vs 46 dB
temperatūrų skaičius 5 vs 3
technologijos pagerinančios plovimo kokybę - garai,intensyvi zona vs nieko!
blink.gif
Bet nieko naujo čia neparašiau, kiekvienas tą gali rasti gamintojo aprašymuose. Tik ne visi mato
O dėl stiklo programos, tai aš nepažįstu tokio, kas ją naudotų. Nenaudoju jos ir pats, nors mano AEG ji yra.

1. dėl ADG7445 taip, atsiprašau klydau - lenkiškas. tik gamykla (negarantuoju) bus kaip ir Polar šaldytuvų atveju - sena lenkų gamykla, nupirkta ir aprūpinta naujais whirlpool lipdukais, kurie klijuojami ant tos pačios senos platformos išspaustų produktų.
2. temperatūrų skaičius yra viena (šiaip aš suskaičiuoju 4: 40, 50, 60 ir 70 laipsnių), o programų praktiškumas (pritaikymas kasdienai) yra visai kita. Manau svarbiau turėti auto programą apimančią 45-70 laipsnių diapozoną nei atskirą 40 laipsnių greitą (abejoju, kad pasiekiama A klasė) ir 50 laipsnių paprastą programą - va jei būtų automatinė 40-70 laipsnių programa, būtų visai kitas reikalas. Programos vienareikšmiškai šiame Whirlpool modelyje yra mažiau praktiškos ir pritaikomos kasdieniam naudojimui. Tai ką gi mes skirtingai matome aprašymuose? smile.gif
O 1 ltr didesnės vandens sąnaudos ir 2 dB triukšmo reikalingų programų nebuvimo tikrai nenusveria, mano nuomone. O tos plovimo kokybę pagerinančios technologijos yra dar po klaustuku, kiek jos pagerina plovimą.

QUOTE(astusia @ 2010 12 06, 21:44)
Beje, siu dvieju indaploviu kaina yra praktiskai ta pati. Net Whirpoola radom 50lt pigiau nei AEG. Beje Whirpool'as turi ir daugiau purkstuku, jie yra ir paciam virusuje. Daugelyje indaploviu, kaip ir AEG, virsuje purkstuku nera.
Speedy, o jus senai turite AEG? Kurioje salyje jis buvo gamintas?

pvz. AEG modelis F65011VI turi tris purkštukus, kaina panaši. Taip pat yra dar geresnis modelis ESL66060R, su didesne talpa ir tais pačiais 11 ltr. vandens sąnaudų.
O gamintos AEG Italijoje.
Atsakyti
Help, labai reikia pagalbos 4u.gif Gal kas turite indaplovę Siemens SN65T050SK ??? Pirkom internetu, neįdėjo instrukcijos suprantama kalba sad.gif Gal kas turite lietuvišką, anglišką, rusišką, ar prancūzišką ??? Būčiau labai dėkinga jei kaip nors pavyktų gauti 4u.gif Internete rasti nepavyko sad.gif
Atsakyti
Blogai ieskojot.
Eikit cia, zemiau susiraskite instruction manuals, paspauskite, tada i langeli iveskite produkto koda, yra LT kalba instrukcija.

Atsakyti
Vieni sako, kad vienos geros kiti - kitos... doh.gif Gal kas turi realiu pavyzdiu, kad nesenai pirktos indaploves Whirpool arba AEG/Electrolux blogai veike, gedo ar pan? Taip sunku isirinkti kai toks didelis pasirinkimas. O daikta norisi nusipirkti ilgam naudojimui.... ax.gif
Gal tada geriau Bosch SMV 50E30EU arba Bosch SMV 50E10EU g.gif
Atsakyti