Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

sveikos,
gal atsakysit kuri - ar galima indaplove vezti gulscia??
aciu.
Atsakyti
QUOTE(Medulis @ 2010 11 06, 16:43)
sveikos,
gal atsakysit kuri - ar galima indaplove vezti gulscia??
aciu.


Nepatartina.
Jeigu kitos galimybes nera, stenkites kad indaplove butu nepilnai paguldyta ant nugaros.
Atsakyti
Sveiki,

norėjau paklausti Jūsų nuomonės apie šį modelį:
BLOMBERG GSN 9580 A

Nuoroda neriboje

Kaina jos varijuoja šiek tiek 100 lt. ribose.
Ar verta ją tokią pirkti, ar už tokią kainą rekomenduotumėte kokį rimtesnį daiktą?
Atsakyti
Gal kas zinote, kaip, kur butu galima suzinoti vandens kietumo lygi mieste, daugiabutyje?

Ir dar noriu pasitiklsinti - pries pirma paleidima druska, kuri pilama, tai ta pati speciali, kuri veliau naudojama indus plaunant?


--
Jei kam kada gali prireikti - ieskojau Bosch instrukcijos suprantama man kalba, tai cia radau bene daugiausia:
http://www.boschappl...tomer-care.html
Spausti "Instruction Manuals Download" ir atsidariusiame lange i laukeli irasyti modelio pavadinima
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2010 11 08, 13:15)
Gal kas zinote, kaip, kur butu galima suzinoti vandens kietumo lygi mieste, daugiabutyje?

Ir dar noriu pasitiklsinti - pries pirma paleidima druska, kuri pilama, tai ta pati speciali, kuri veliau naudojama indus plaunant?


Sita druska reikes pilti ir veliau,bet ji nenaudojama plovimui,o tik vandens minkstinimui,o plovimui yra spec.milteliai,geliai,tabletes.
Atsakyti
ar druską reikia pilti kas kartą? ir kiek jos reikia?
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 11 08, 15:21)
ar druską reikia pilti kas kartą? ir kiek jos reikia?

Tikrai kiekviena karta nereikia pilt,mano indaplovej telpa apie 1,5kg.,yra druskos indikatorius,kai ji baigiasi uzsidega lempute,as pilu pilna ta skyriu,kiek telpa.Jei indaplovej nera tos lemputes,tai tada reikia atsukt kartais ta bakeli ir tikrint ar nebaigesi druska.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 11 08, 14:29)
Tikrai kiekviena karta nereikia pilt,mano indaplovej telpa apie 1,5kg.,yra druskos indikatorius,kai ji baigiasi uzsidega lempute,as pilu pilna ta skyriu,kiek telpa.Jei indaplovej nera tos lemputes,tai tada reikia atsukt kartais ta bakeli ir tikrint ar nebaigesi druska.

aaaaa, aišku. Aš įpildavau šiek tiek, žodžiu pilsiu tiek, kol matysiu, kad nebetelpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 11 08, 16:30)
aaaaa, aišku. Aš įpildavau šiek tiek, žodžiu pilsiu tiek, kol matysiu, kad nebetelpa smile.gif

Pilkit drasiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 11 08, 14:52)
ji nenaudojama plovimui,o tik vandens minkstinimui,o plovimui yra spec.milteliai,geliai,tabletes.

Zinau, kad ji minksitna vandeni, bet ji plaunant indus naudojama (nebent vanduo minkstas) smile.gif

I pirma mano klausima atsakymo niekas nezino? Gal yra kazkokie "buitiniai" budai vandens kietumui nustatyti?
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2010 11 08, 18:26)
Zinau, kad ji minksitna vandeni, bet ji plaunant indus naudojama (nebent vanduo minkstas) smile.gif

I pirma mano klausima atsakymo niekas nezino? Gal yra kazkokie "buitiniai" budai vandens kietumui nustatyti?

O kam Jums reikia tiksliai zinot?Jei plovimo kokybe netenkins,tada ir keiskit druskos lygi.
Atsakyti
Jei yra galimybe, noretusi suzinoti. Indaploves instrukcijoje nurodyta, kad priklausomai nuo vandens kietumo reikia keisti nustatymus.
Atsakyti