Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(Teka @ 2010 10 26, 21:18)
nu aš supyliau visą pakelį...1,5kg...tikiuos normaliai...
kodėl tabletės reklamos burbulas? o ką dar naudot? tipo skystį? aš tai pvz per tas neatsidarančias normaliai dureles net neįsivaizduoju, kaip reikėtų ten tą skystį įpilt? tabletę sudėtinga įdėt doh.gif o nagų tai ir aš neapsidaužau, tai žiauriai nepatogu, viską dėt ir išiminėt, kai tos durys nesilaiko smile.gif

Galite naudot atskirai plovimo priemones t.y.miltelius arba geli ir blizgikli. Jei naudojat viskas viename tabletes,tai indaplove nepaima druskos,o tai jai yra negerai,nes genda tas mechanizmas,kuris vandeni minkstina.
As pati gal tik 2 savaites indaplove naudojus,bet pries perkant labai daug skaiciau ir cia visas temas apie indaploves perskaiciau. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuchundra: 26 spalio 2010 - 20:52
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 26, 21:50)
Galite naudot atskirai plovimo priemones t.y.miltelius arba geli ir blizgikli. Jei naudojat viskas viename tabletes,tai indaplove nepaima druskos,o tai jai yra negerai,nes genda tas mechanizmas,kuris vandeni minkstina.
As pati gal tik 2 savaites indaplove naudojus,bet pries perkant  labai daug skaiciau ir cia visas temas apie indaploves perskaiciau. lotuliukas.gif

nu pirmą kartą girdžiu dėl tos druskos unsure.gif negi tikrai naudojant tas all in 1 tabletes, druska nenaudojama unsure.gif kažkaip be ryšio sakyčiau. o vanduo tai pas mus žiauuuuriai kietas... tai kų daryts? tipo pirkt atskiras priemones? jooo..
na aš ir skaičiau, bet ne per daugiausia, nes prisireikė man jos staigiai biggrin.gif mane tai labiausiai nervina, kad reik indus praplaut, kad dėt į indaplpvę doh.gif visiškas absurdas šiaip jau. nuplauni maisto likučius, praktiškai indus išsiplauni, vandens ten sunaudoji, tada dar su indaplove...bet aišku patogumas šiaip tai nerealus. nereik stovėt po kelias val per dieną prie kalno indų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 10 26, 22:33)
nu pirmą kartą girdžiu dėl tos druskos  unsure.gif negi tikrai naudojant tas all in 1 tabletes, druska nenaudojama  unsure.gif kažkaip be ryšio sakyčiau. o vanduo tai pas mus žiauuuuriai kietas... tai kų daryts? tipo pirkt atskiras priemones? jooo..
na aš ir skaičiau, bet ne per daugiausia, nes prisireikė man jos staigiai biggrin.gif mane tai labiausiai nervina, kad reik indus praplaut, kad dėt į indaplpvę doh.gif visiškas absurdas šiaip jau. nuplauni maisto likučius, praktiškai indus išsiplauni, vandens ten sunaudoji, tada dar su indaplove...bet aišku patogumas šiaip tai nerealus. nereik stovėt po kelias val per dieną prie kalno indų doh.gif

siaip dar karta pasikartosiu, rimti meistrai sake, kad masina galima paleisti be tableciu, bet svarbu, kad butu vandens minkstintojas.. kitaip sakant druska nes be jo greit masiniukui bus ragai, o tablete buvus nebuvus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mokinuks: 26 spalio 2010 - 21:39
Besiknaisiodama internete radau Firmos" SCHLOSSER" technika, tame tarpe ir indaploves... Gal kas naudojate ir galit pakomentuoti, nes kaina tai labai vilioja g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2010 10 26, 22:40)
Besiknaisiodama internete radau Firmos" SCHLOSSER" technika, tame tarpe ir indaploves... Gal kas naudojate ir galit pakomentuoti, nes kaina tai labai vilioja  g.gif

ziurek, kitaip sakant kaip su ju garantiniu remontu, siaip remontu, nu ir dar kad nebutu grynai angliskas variantas, ty karstas ir saltas vanduo padavime
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 10 26, 22:33)
nu pirmą kartą girdžiu dėl tos druskos  unsure.gif negi tikrai naudojant tas all in 1 tabletes, druska nenaudojama  unsure.gif kažkaip be ryšio sakyčiau. o vanduo tai pas mus žiauuuuriai kietas... tai kų daryts? tipo pirkt atskiras priemones? jooo..
na aš ir skaičiau, bet ne per daugiausia, nes prisireikė man jos staigiai biggrin.gif mane tai labiausiai nervina, kad reik indus praplaut, kad dėt į indaplpvę doh.gif visiškas absurdas šiaip jau. nuplauni maisto likučius, praktiškai indus išsiplauni, vandens ten sunaudoji, tada dar su indaplove...bet aišku patogumas šiaip tai nerealus. nereik stovėt po kelias val per dieną prie kalno indų doh.gif

Siaip jei ijungta funkcija multitab,tai druskos masina nepaima,nes skaitosi,kad i tablete viskas ieina,tegu ir ieina,bet ta druska nepatenka i ta "aparata"kuris vandeni minkstina,o jis nuo to genda,bet buna kai kuriose indaplovese,kad ijungus multitab funkcija galima papildomai ijungti druskos padavima,bet cia jau reikia skaityt instrukcijoj kaip jusu modeliuke.
Niekada neperplaunu indu,tik iskrapstau likucius i suksliadeze,na tokius kuriuos ir i kriaukle nemesciau,o visa kita palieku,tik kartais issiimu filtra paziuret,ar neapsineses.
Atsakyti
QUOTE(mokinuks @ 2010 10 26, 21:38)
siaip dar karta pasikartosiu, rimti meistrai sake, kad masina galima paleisti be tableciu, bet svarbu, kad butu vandens minkstintojas.. kitaip sakant druska nes be jo greit masiniukui bus ragai, o tablete buvus nebuvus


Neklaidinkite skaitytoju.
Indaplove be tableciu arba be milteliu (be plovimo priemoniu) nieks nerekomenduoja leisti, cia jau patys vartotojai prisigalvoja.

Beveik visi gamintojai rekomenduoja naudoti atskirai 3 priemones:
1. Regeneruojancia druska, kuri minkstina vandeni.
2. Plovimo priemones - miltelius, geli, bet ne tabletes, kuriu pagalba plaunami indai.
3. Blizgikli - praplovimo skysti, su kurio pagalba perplaunami indai, kad blizgetu, neliktu vandens nubegimu.

Tinginiams buvo sugalvotos tabletes 3in1 , All in 1 ir pan. Vietoje milteliu idedama tablete ir viskas. Bet kai kurioms indaplovems vistiek reikia pilti ir regeneruojancia druska, naudojant tabletes. Skirtingos firmos skirtingai gamina indaploves, todel vienoms reikia pilti druska, kitoms nebutina, jeigu pripilsite, nepakenks.
Taciau naudojant tabletes, nereikia tiketis gero indu isplovimo.
Negalima pastoviai naudoti vien tik tabletes, kas 1-2 menesi, naudokite ir atskiras priemones. Priesingu atveju indaplove gali sugesti nepataisomai.

Kas 2-3 menesiu indaplove reikia isvalyti (nuriebalinti, nukalkinti) su specialiu skysciu, paleidziant tuscia indaplove ir nustacius 50-60 temperatura.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 10 26, 22:33)
mane tai labiausiai nervina, kad reik indus praplaut, kad dėt į indaplpvę doh.gif visiškas absurdas šiaip jau. nuplauni maisto likučius, praktiškai indus išsiplauni, vandens ten sunaudoji, tada dar su indaplove...bet aišku patogumas šiaip tai nerealus. nereik stovėt po kelias val per dieną prie kalno indų doh.gif


As niekad neperplaunu indu,tik maisto likucius pasalinu, o jei noriu kad labai nepridziutu, tai funkcija yra tokia , kuri nuskalauja(trumpa 15 min.), o po to jau kai noriu uzstatau rimta plovima. Tik puodus uzmerkiu po naudojimo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2010 10 26, 11:45)
BoschKas patars g.gif , kaip sita indaplove  , ar verta demesio?Ar yra kazkas geriau uz tokia kaina?


Nieks nepatars unsure.gif Zilvine, Zilvineli gal jus koki komentara? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2010 10 27, 08:37)
Nieks nepatars unsure.gif Zilvine, Zilvineli gal jus koki komentara? blush2.gif


Neblogas pasirinkimas, jeigu reikalinga 45 cm plocio, bet jeigu yra galimybe, statykite 60 cm.

Analogas dar yra Siemens SF64T352, ju ir kainos labai panasios.
Galima rinktis ir AEG arba Electolux kazkuri modeli:
AEG-Electrolux F 65410 VI
Electrolux ESL 45010
Electrolux ESL 46050

Siu indaploviu kokybe daugmaz bus pansi.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 10 26, 22:33)
nu pirmą kartą girdžiu dėl tos druskos  unsure.gif negi tikrai naudojant tas all in 1 tabletes, druska nenaudojama  unsure.gif kažkaip be ryšio sakyčiau. o vanduo tai pas mus žiauuuuriai kietas... tai kų daryts? tipo pirkt atskiras priemones? jooo..
na aš ir skaičiau, bet ne per daugiausia, nes prisireikė man jos staigiai biggrin.gif mane tai labiausiai nervina, kad reik indus praplaut, kad dėt į indaplpvę doh.gif visiškas absurdas šiaip jau. nuplauni maisto likučius, praktiškai indus išsiplauni, vandens ten sunaudoji, tada dar su indaplove...bet aišku patogumas šiaip tai nerealus. nereik stovėt po kelias val per dieną prie kalno indų doh.gif


Indų praplauti nereikia - tik iškratyti maisto liekanas, kad bereikalingai nesikištų filtrai.
Taip pat galima praplovinėt, jei nusimato, kad nešvarūs indai stovės pvz. porą dienų, bet pačios indaplovės turi skalavimo funkciją.

Dėl tablečių "viskas viename" - jos tinka tik tada, jei vanduo yra minkštas.
Jei vanduo kietas - pamiršk jas. Tuo labiau, kad 3 atskirų priemonių naudojimas nepatogumo nesudaro. Druską reikia pildyti retai, blizgiklį irgi ne per dažniausiai.
O prieš plaunant įdėti tabletę, ar įpilti miltelių - jokio skirtumo patogumo ar sugaišto laiko prasme.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 10 27, 08:41)
Neklaidinkite skaitytoju.
Indaplove be tableciu arba be milteliu (be plovimo priemoniu) nieks nerekomenduoja leisti, cia jau patys vartotojai prisigalvoja.

Beveik visi gamintojai rekomenduoja naudoti atskirai 3 priemones:
1. Regeneruojancia druska, kuri minkstina vandeni.
2. Plovimo priemones - miltelius, geli, bet ne tabletes, kuriu pagalba plaunami indai.
3. Blizgikli - praplovimo skysti, su kurio pagalba perplaunami indai, kad blizgetu, neliktu vandens nubegimu.

Tinginiams buvo sugalvotos tabletes 3in1 , All in 1 ir pan. Vietoje milteliu idedama tablete ir viskas. Bet kai kurioms indaplovems vistiek reikia pilti ir regeneruojancia druska, naudojant tabletes. Skirtingos firmos skirtingai gamina indaploves, todel vienoms reikia pilti druska, kitoms nebutina, jeigu pripilsite, nepakenks.
Taciau naudojant tabletes, nereikia tiketis gero indu isplovimo.
Negalima pastoviai naudoti vien tik tabletes, kas 1-2 menesi, naudokite ir atskiras priemones. Priesingu atveju indaplove gali sugesti nepataisomai.

Kas 2-3 menesiu indaplove reikia isvalyti (nuriebalinti, nukalkinti) su specialiu skysciu, paleidziant tuscia indaplove ir nustacius 50-60 temperatura.

reklamu daug prisiklause...
be druskos nei vienos indaploves leist nevalia, nes skiriasi pagal regionus vandens kietumas, kuri reguliuoja butent druska...
blizgiklis butinas, jei nepakankamai minkstas vanduo, ty lieka ant indu kalkes..bet siaip galima suvarijuoti su druskos naudojimo nustatymu ir blizgiklis atpuola....o tabletes....kaip minejauCALGON..rekomenduoja visi kas netingi ir visur kur tik galima ikist, nes reik parduot...
Atsakyti