Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(anoli73 @ 2010 10 23, 16:05)
laba diena gal kas susidurete su indaploves tokiu gedimu,po visu plovimu indaploves dugne lieka apie 3litrai vandens ,neistraukia ,bet kartais kazkaip netycia ir istraukia ,slangos tvarkingai sudetos,nezinau kaip susitvarkyti su sia problema gal kam nutiko ior labai lengvai isprendete
busiu dekinga jei pasidalinsit mintimis ir sprendimo budais


pas mus taip yra buvę, kviečiau meistrą, tai jis pasakė, kad čia 90% tokių "gedimų" būna biggrin.gif kitaip sakant koks nors maisto likutis ar pan užkemša vandens nuleidimo vamzdelį. Pas mus pasikrapštęs savo pirštais ištraukė nuo silkės kibiriuko dangtelio plastiko gabaliuką (na, kai nori atidaryt dangtelį, reikia tokią nedidelę dalį nulaužti), tai tas gabaliukas kažkaip su lėkštėm papuolė į indaplovę ir užkimšo smile.gif
siūlau išrinkt visas apačioj esančias filtro dalis ir gerai pirštais apčiupinėt vidų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(babis @ 2010 10 23, 16:34)
Musu indaploves instrukcijoje taip parasyta:
* ant indu lieka kalkiu nuosedu-tuscia druskos talpykla, netinkamas vandens minkstintuvo nustatymas, negerai uzdarytas druskos talpyklos dangtelis;
*ant stikliniu ir indu matyti dryziai, pieno demes arba melsvos apnasos-per didele skalavimo priemones doze;
*dregni ir pilksvi indai-tuscias skalavimo priemones dalytuvas,ijungta "Multitab"funkcija(tada skalavimo priemones dalytuvas automatiskai isjungiamas).

O filtrus valote? gal jie nesvarus arba netinkamai ideti?


tai va, kad pagal savąją indaplovę irgi viską išskaičiau, bet kad viskas pas mane tvarkinga - nei filtrai, nei purkštukai nėra užsikimšę, druskos pakankamai įpilta, skalavimo skystį išvis iki 2 sumažinus, druskos talpyklos indelis stipriai uždarytas... ir svarbiausia, kad ne kaskart taip atsitinka, reiškia kartais tik kažkas "pagenda" g.gif
Atsakyti
NORECIAU ISMANANCIU KOMENTARO,KURI INDAPLOVE GERIAU g.gif KAI YRA SILUMOKAITIS AR TURBO DZIOVINIMAS? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 10 24, 13:09)
as ir bijau kad vietos neliks, vyras siulo pastatoma elextroliuxa bet jau ir taip virtuvej nera vietos, tad sakiau man geriau kad butu imontuojama bet tada gaunasi siauresni, o mamos sako kad siaurose puodai netelpa visi g.gif

Aisku,kad visi puodai iskarto netilptu,bet as visu puodu ir neplaunu thumbup.gif tik nesvarius. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 10 22, 19:37)
Nieko ypatingo.  g.gif  Be to ir brangoka su tokiom galimybem. Gera alternatyva būtų Whirlpool ADG 9490 PC. "Nuneša" visais punktais ir šį modelį. biggrin.gif

g.gif idomu kokia kaina turite galvoje??? Radau ja uz 1340lt, nors yra ir uz 2645!!!!.
nes atidziau paskaicius atradau speedz'io komentara, kad naudoja 3 plovimo programas. tad ar verta pirkti su 6-uoju pojuciu???
Atsakyti
QUOTE(gruodinuke @ 2010 10 24, 13:21)
tai va, kad pagal savąją indaplovę irgi viską išskaičiau, bet kad viskas pas mane tvarkinga - nei filtrai, nei purkštukai nėra užsikimšę, druskos pakankamai įpilta, skalavimo skystį išvis iki 2 sumažinus, druskos talpyklos indelis stipriai uždarytas... ir svarbiausia, kad ne kaskart taip atsitinka, reiškia kartais tik kažkas "pagenda" g.gif

taip pat vertėtų pasitikrinti, ar teisingas vandens minkštinimo lygis nustatytas indaplovėje. Skalavimo skysčio dažniausiai tinkamiausias būna trečias lygis.
Papildyta:
QUOTE(pumpotaukslis @ 2010 10 20, 16:52)
PROFESIONALAI!!! smile.gif gal ka gero ar blogo galite pasakyti apie elektoliux ESL 65070R. perskaiciau bene pora temu, ale nieko neradau sad.gif

tikrai geresnis pasirinkimas būtų modelis ESL66060R. Šitas ESL65070R yra toks basic basic modelis, bent man didžiausias trūkumas būtų ekranėlio nebuvimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpotaukslis @ 2010 10 25, 00:14)
g.gif idomu kokia kaina turite galvoje??? Radau ja uz 1340lt, nors yra ir uz 2645!!!!.
nes atidziau paskaicius atradau speedz'io komentara, kad naudoja 3 plovimo programas. tad ar verta pirkti su 6-uoju pojuciu???

Na ta kur už 2645 tai vienareikšmiškai geresnė už tą pigiąją lotuliukas.gif dvigubai geresnė blink.gif
Taip, naudoju tris programas, bet jas atsirinkau iš jau esančių. Ką ten galima padaryti garų pagalba nežinau, nečiupinėjau. Bet įdomu. Todėl manau, kad į kainų kategoriją 1300-1500 geriau nieko nėra.
Atsakyti
BoschKas patars g.gif , kaip sita indaplove , ar verta demesio?Ar yra kazkas geriau uz tokia kaina?
Atsakyti
o man vat iškilo tokie...na kvailoki klausimai blush2.gif na kai su indaplove susiduri pirmą kartą...na taigi.
1. kiek pirmą kartą reikia pilti tos druskos? nei ant pakelio, nei instrukcijoj nėra parašyta.
2. ar yra skirtumas, kuria puse dedama tabletė? blush-anim-cl.gif
3. ar gali būt, kad durelės neužsifiksuoja, t.y. neįmanoma jų atidarytų laikyt. nei kiek nei kiek. jos iškart užsidarinėja doh.gif

na va tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 10 26, 20:51)
o man vat iškilo tokie...na kvailoki klausimai  blush2.gif na kai su indaplove susiduri pirmą kartą...na taigi.
1. kiek pirmą kartą reikia pilti tos druskos? nei ant pakelio, nei instrukcijoj nėra parašyta.
2. ar yra skirtumas, kuria puse dedama tabletė? blush-anim-cl.gif
3. ar gali būt, kad durelės neužsifiksuoja, t.y. neįmanoma jų atidarytų laikyt. nei kiek nei kiek. jos iškart užsidarinėja doh.gif

na va tiek  blush2.gif

siaip del druskos, turetu kazkur buti instrukcijoj, kur aprasomas pvz pirmas paleidimas...tablete gali det kaip nori, nors ir istrizai...
o dureles siaip visos yra su spyruoklemis, gal pas tamsta spyruokles labai itemptos, todel iskart atleidus ir uzdaro
Atsakyti
QUOTE(mokinuks @ 2010 10 26, 20:57)
siaip del druskos, turetu kazkur buti instrukcijoj, kur aprasomas pvz pirmas paleidimas...tablete gali det kaip nori, nors ir istrizai...
o dureles siaip visos yra su spyruoklemis, gal pas tamsta spyruokles labai itemptos, todel iskart atleidus ir uzdaro

instrukcijoj tik parašyta, kad reik įpilt litrą vandens, apie druską nieko schmoll.gif o jūs kiek pylėt?
dėl tabletės...man įdomu pasidarė, jei naudoju tą, kur viskas viename, ar yra skirtumas, ar aš ją dėsiu burbuliuku tuo į viršų ar į apačią biggrin.gif
o dėl durelių..blyn, kaip tas spyruokles kaži atlaisvint. nes nu nenormalu kažkaip taip
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2010 10 26, 21:00)
instrukcijoj tik parašyta, kad reik įpilt litrą vandens, apie druską nieko  schmoll.gif o jūs kiek pylėt?
dėl tabletės...man įdomu pasidarė, jei naudoju tą, kur viskas viename, ar yra skirtumas, ar aš ją dėsiu burbuliuku tuo į viršų ar į apačią biggrin.gif
o dėl durelių..blyn, kaip tas spyruokles kaži atlaisvint. nes nu nenormalu kažkaip taip

tai cia gal nuo modelio dar druska priklauso, siaip pas mus buvo 1 ltr vandens, 2 kg druskos.
tablete sakau, gali kaip nori det, gali isvis nedet...siaip meistrai sako, kad tabletes tai reklamos burbulas
o su durelem nezinau, dabartine musu indiuke irgi kazkokiom stiprtiom spyruoklem, bet nieko, nagu nenusidauzom
Atsakyti
QUOTE(mokinuks @ 2010 10 26, 21:13)
tai cia gal nuo modelio dar druska priklauso, siaip pas mus buvo 1 ltr vandens, 2 kg druskos.
tablete sakau, gali kaip nori det, gali isvis nedet...siaip meistrai sako, kad tabletes tai reklamos burbulas
o su durelem nezinau, dabartine musu indiuke irgi kazkokiom stiprtiom spyruoklem, bet nieko, nagu nenusidauzom

nu aš supyliau visą pakelį...1,5kg...tikiuos normaliai...
kodėl tabletės reklamos burbulas? o ką dar naudot? tipo skystį? aš tai pvz per tas neatsidarančias normaliai dureles net neįsivaizduoju, kaip reikėtų ten tą skystį įpilt? tabletę sudėtinga įdėt doh.gif o nagų tai ir aš neapsidaužau, tai žiauriai nepatogu, viską dėt ir išiminėt, kai tos durys nesilaiko smile.gif
Atsakyti