Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(jurguliux @ 2010 10 13, 11:45)
aš visada kai išsiplauna indai atidarau indaplovę ir laikau pravirą, bent jau pusvalanduką 4u.gif indai būna sausutėliai 4u.gif
o plastikiniai indai man vistiek išlieka šlapi smile.gif

As kai iskart atidarau iseina karsti garai,tai galvoju ar nieko stalvirsiui neatsitiks,gal laikui begant issipust gali?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 13, 14:04)
As kai iskart atidarau iseina karsti garai,tai galvoju ar nieko stalvirsiui neatsitiks,gal laikui begant issipust gali?? g.gif

cchhmmmm...net nežinau, tai tie garai eina ir nueina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(peleroma @ 2010 10 13, 13:23)
Renkuosi iš šių modelių.
BOSCH SRV45T13EU
ELECTROLUX ESL 46050
ELECTROLUX ESL 48010
Koks skirtumas tarp BOSCH SRV45T13EU ir ELECTROLUX ESL 46050? Pagal aprašymą ELECTROLUX ESL 48010 beveik niekuo nenusileidžia kitoms tik galima prijungti karštą vandenį. Ar tai labai sutaupo elektros? Norėčiau komentarų apie šiuos modelius. Ačiū


Mes isigijom ESL46050 modeliuka, tai kol kas esam labai patenkinti, taupi, ne daug elektros naudoja, tyliai dirba, ne mazai programu smile.gif
Jei kada ateity tureciau didesne virtuve tai pirkciau didesne(60 cm)
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 13, 14:04)
As kai iskart atidarau iseina karsti garai,tai galvoju ar nieko stalvirsiui neatsitiks,gal laikui begant issipust gali?? g.gif

Mums kai montavo i baldus, specialiai folija virsuje apklijavo, kad stalvirsiui nekenktu, nors turbut su laiku visko gali but....
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 13, 12:04)
As kai iskart atidarau iseina karsti garai,tai galvoju ar nieko stalvirsiui neatsitiks,gal laikui begant issipust gali?? g.gif

manau, kad su laiku vis tik gali pakenkti.
Atsakyti
Sakykit,kaip daznai reikia ta filtra apacioj valyt,po kiekvieno plovimo,ar uztektu koki karta i savaite?
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 15, 12:12)
Sakykit,kaip daznai reikia ta filtra apacioj valyt,po kiekvieno plovimo,ar uztektu koki karta i savaite?


Priklauso kiek siuksliu ten, tame filtre.
Jeigu dedate lekstes i indaplove su maisto likuciais, filtra reikia daznai valyti.
Jeigu indai be maisto likuciu, filtras greit neuzsiters ir daznai nereiks jo valyti.
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2010 10 13, 16:19)
Mes isigijom ESL46050 modeliuka, tai kol kas esam labai patenkinti, taupi, ne daug elektros naudoja, tyliai dirba, ne mazai programu smile.gif


Labai idomu pasidare! Pas ka yra dauk programu ar visomis jomis naudojates? Tarkim, mano mikrobangeje irgi dauk KAZKOKIU programu, bet naudojuosi tik viena- maisto pasildymu biggrin.gif Tai vat, man dabar tokiai beieskanciai indaploves, ka patartumet: reikalingos tos visos programos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 15 spalio 2010 - 13:33
Paskaiciau tema ir neradau jokiu atsiliepimu apie Candy - kodel? Neverta sios firmos indaploves pirkti? Turiu Candy skalbykle, nesiskundiu, veikia gerai jau keli metai.

Gal nusimanatys pakomentuotu, kuris is siu modeliu geriausias:

Candy CDF 8615/1-S (sis modelis mane labiausiai patrauke)
Siemens SN 25E201 EU
Bosch SGS 55E92 EU
Bosch SMS 50E02 EU

Dar klausimas - kaip indaploves pajungiamos prie vandens sistemos - panasiai, kaip ir skalbykles?
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 13, 13:04)
As kai iskart atidarau iseina karsti garai,tai galvoju ar nieko stalvirsiui neatsitiks,gal laikui begant issipust gali?? g.gif


Siaip indaploviu komplektuose turetu buti tokia klijuojama metalizuota juosta, ji klijuojasi ant stalvirsio is apacios , virs indaploves duru. Ji ir turi apsaugoti nuo dregmes/garu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dainiusd @ 2010 10 15, 20:35)
Siaip indaploviu komplektuose turetu buti tokia klijuojama metalizuota juosta, ji klijuojasi ant stalvirsio is apacios , virs indaploves duru. Ji ir turi apsaugoti nuo dregmes/garu smile.gif

Yra tokia,bet ji nesiekia stalvirsio krasto,tai as dar ir ta juosta su ranksluosciu perbraukiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2010 10 15, 15:32)
Labai idomu pasidare! Pas ka yra dauk programu ar visomis jomis naudojates? Tarkim, mano mikrobangeje irgi dauk KAZKOKIU programu, bet naudojuosi tik viena- maisto pasildymu  biggrin.gif Tai vat, man dabar tokiai beieskanciai indaploves, ka patartumet: reikalingos tos visos programos?

Naudoju tris: "eko 50" nes ji ilgiausiai dirba ir geriausiai atplauna košes ir tešlas, "auto" - čia pagrindinė, kasdien ir "intensyvią" rečiausiai, kai ką nors pabuvusio ar prisvilusio įdedu.
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 10 13, 11:45)
aš visada kai išsiplauna indai atidarau indaplovę ir laikau pravirą, bent jau pusvalanduką 4u.gif indai būna sausutėliai 4u.gif
o plastikiniai indai man vistiek išlieka šlapi smile.gif

Norejau irgi pasiklausineti, ar pas visas plastikiniai indai lieka slapi?
Dar pas mane ant stikliniu indu pradejo likti baltu nuosedu, kaip nubegimu tokiu... Naudojam Somat tabletes.
Atsakyti