Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(GintareM @ 2010 09 28, 15:27)
Kaune prie topo centro parduotuves yra buitines technikos isparduotuve wink.gif

taiva butent is ten ir pirkome saldytuva bet turbut geriaisiai bus isigyti nauja indaplove ax.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 09 29, 10:11)
taiva butent is ten ir pirkome saldytuva bet turbut geriaisiai bus isigyti nauja indaplove ax.gif


Cia, matyt, kaip kam papuola g.gif Mes ir ten pirkom "ilenkta" saldytuva. Per LABAI didelius pykcius ir barnius, bet atidavem atgal. Jis per savo "ilenkima" kazkaip susikraipes buvo, is pradziu to nematem. Todel salde ne tik save, bet ir virtuve doh.gif Del to eme be galo dauk elektros, kad pasiektu reikiama temperatura. Zodziu, buvo didelis ssss...., kur nepradejus eksplotuoti nesimate. Daugiau padevetos buitines technikos niekada neimsim.
Bet, kaip ir sakia, cia kaip kam pasiseka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2010 09 29, 11:46)
Cia, matyt, kaip kam papuola  g.gif Mes ir ten pirkom "ilenkta" saldytuva. Per LABAI didelius pykcius ir barnius, bet atidavem atgal. Jis per savo "ilenkima" kazkaip susikraipes buvo, is pradziu to nematem. Todel salde ne tik save, bet ir virtuve  doh.gif Del to eme be galo dauk elektros, kad pasiektu reikiama temperatura. Zodziu, buvo didelis ssss...., kur nepradejus eksplotuoti nesimate. Daugiau padevetos buitines technikos niekada neimsim.
Bet, kaip ir sakia, cia kaip kam pasiseka.  4u.gif

na as ne itemuke bet parasysiu mes irgi nematem gerai kad 2 ilenkimai durelese, o sake kad tik vienas na bet svarbu gerai veikia ir didelis tad kolkas skustis negalim bet vat indaplove sukaom galva kad vis tik geriausiai bus netu pirkti g.gif
Atsakyti
Visos temos neskaiciau, atsiprasau, jei kartosiuos su klausymu.
Keturiu asmenu seimai, kokio dydzio indaplove geriau 9 ar 12 komplektu? Ar i ta 9 komplektu telpa didesni puodai isplauti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrr? @ 2010 09 29, 16:35)
Visos temos neskaiciau, atsiprasau, jei kartosiuos su klausymu.
Keturiu asmenu seimai, kokio dydzio indaplove geriau 9 ar 12 komplektu? Ar i ta 9 komplektu telpa didesni puodai isplauti?  g.gif

manau pirkit 12, nes tikrai kartais nori įdėti kokius nestandartinius indus ir jie netelpa doh.gif na telpa nemaži puodai, dar viršutinė lentynėlė pasikelia, tai galima ir aukštesniu indus įdėti. Tikrai neverta šiuoje vietoja taupyti 4u.gif čia mano tokia nuomonė 4u.gif
Atsakyti
Žinoma, kad didesnė geriau. Ir tai kartais atrodys per maža biggrin.gif sakau iš patirties.
Atsakyti
Aciu!!! Uz patarimus. As ir taip manau, kad ne vieta taupymui.
Atsakyti
sveikos mamytės,
GELBĖKIT nupirko vyras man Indaplovę Blomberg gsn 158o a bet nėra lietuviskos instrukcijos o aš visiškai žalia niekada neturėjau indaplovės ax.gif
gal kuri turite tokia? gal galėtumėt nors apie programas papasakoti ar nuskanuoti instrukcija būčiau labai dėkinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidusiuke @ 2010 10 07, 11:27)
sveikos mamytės,
GELBĖKIT nupirko vyras man Indaplovę Blomberg gsn 158o a bet nėra lietuviskos instrukcijos o aš visiškai žalia niekada neturėjau indaplovės ax.gif
gal kuri turite tokia? gal galėtumėt nors apie programas papasakoti ar nuskanuoti instrukcija būčiau labai dėkinga blush2.gif

Paklauskite pardavėjo - turėtų "rasti" pas importuotoją.
Papildyta:
QUOTE(rrr? @ 2010 09 29, 12:46)
Cia, matyt, kaip kam papuola  g.gif Mes ir ten pirkom "ilenkta" saldytuva. Per LABAI didelius pykcius ir barnius, bet atidavem atgal. Jis per savo "ilenkima" kazkaip susikraipes buvo, is pradziu to nematem. Todel salde ne tik save, bet ir virtuve  doh.gif Del to eme be galo dauk elektros, kad pasiektu reikiama temperatura. Zodziu, buvo didelis ssss...., kur nepradejus eksplotuoti nesimate. Daugiau padevetos buitines technikos niekada neimsim.
Bet, kaip ir sakia, cia kaip kam pasiseka.  4u.gif

Dėvėta technika dažniausiai būna morališkai pasenusi, naudoja daug vandens arba elektros. Gero daikto niekas neišmeta ir vakaruose.
Su 'transportavimo defektais" - loterija. Jei, pavyzdžiui, "fūra" nuvirto. Viską išbrokuoja, draudimas apmoka ir sukrauna į sandėlį. Parduoda konteineriais, nesigilindami kas kaip. Ar nepažeista konstrukcijos vientisumas, ar neatsirado paslėptų defektų šaldymo sistemoje, viduje ar termo izoliacijoje ir pan. įsitikinsite tik po kurio laiko. Gali būti, kad niekada nei nesužinosite, kaip turi dirbti iš tikrųjų analogiškas, bet kokybiškas prietaisas.
Atsakyti
Nusipirkom AEG 65410 didesne netilpo,2kartus plove,esu labai patenkinta. Abu kartus beveik iskart po plovimo atidarinejau ja tai indai buvo sausi,idomu,jei palaukus nemazai,tai turbut visas kondensatas nusestu ant indu ir jie nebebutu sausi, g.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2010 10 13, 00:59)
Nusipirkom AEG 65410 didesne netilpo,2kartus plove,esu labai patenkinta. Abu kartus beveik iskart po plovimo atidarinejau ja tai indai buvo sausi,idomu,jei palaukus nemazai,tai turbut visas kondensatas nusestu ant indu ir jie nebebutu sausi, g.gif

aš visada kai išsiplauna indai atidarau indaplovę ir laikau pravirą, bent jau pusvalanduką 4u.gif indai būna sausutėliai 4u.gif
o plastikiniai indai man vistiek išlieka šlapi smile.gif
Atsakyti
Renkuosi iš šių modelių.
BOSCH SRV45T13EU
ELECTROLUX ESL 46050
ELECTROLUX ESL 48010
Koks skirtumas tarp BOSCH SRV45T13EU ir ELECTROLUX ESL 46050? Pagal aprašymą ELECTROLUX ESL 48010 beveik niekuo nenusileidžia kitoms tik galima prijungti karštą vandenį. Ar tai labai sutaupo elektros? Norėčiau komentarų apie šiuos modelius. Ačiū
Atsakyti