Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

Aš, tamsuolė, niekada gyvenime neturėjus indaplovės ir ją įsigijus, dabar pasikonsultuot noriu biggrin.gif
Turiu tą džiaugsmą neseniai, bet kad ir kaip patogu bebūtų, truputį turiu jai priekaištų. Aš plaunu su tabletėmis (Univert berods, ekologiškos iš Iki), bet ant taurių ir skaidrių indų visada lieka dėmių, kas man visai nepatinka ir įtariu neturėtų taip būti. Gal todėl, kad aš druskos nepyliau (mane pamokino, kad plaunant su tabletėmis, druskos nereikia, indaplovė Electrolux). O gal vis tik reikia?..
Sakysit, skaityk instrukciją, bet kad vistiek nelabai aišku man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2010 08 24, 23:05)
Aš, tamsuolė, niekada gyvenime neturėjus indaplovės ir ją įsigijus, dabar pasikonsultuot noriu  biggrin.gif
Turiu tą džiaugsmą neseniai, bet kad ir kaip patogu bebūtų, truputį turiu jai priekaištų. Aš plaunu su tabletėmis (Univert berods, ekologiškos iš Iki), bet ant taurių ir skaidrių indų visada lieka dėmių, kas man visai nepatinka ir įtariu neturėtų taip būti. Gal todėl, kad aš druskos nepyliau (mane pamokino, kad plaunant su tabletėmis, druskos nereikia, indaplovė Electrolux). O gal vis tik reikia?..
Sakysit, skaityk instrukciją, bet kad vistiek nelabai aišku man  blush2.gif

pas mane instrukcijoj parašyta (siemens), jeigu vanduo kietas vien tablečių neužtenka, reikia pilti druskos ir indų skalaimo skysčio (aš piltu Finish). Kad šių dalykų trūksta, parodo dėmės ar driūžės ant indų. Tai tikriausia jums taip ir bus. (arba pabandykit Finish tabletes, man nuo jų nieko nepalieka ant indų, bet aš vistiek pilu druskos ir skysčio, kad švariau būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2010 08 24, 23:14)
pas mane instrukcijoj parašyta (siemens), jeigu vanduo kietas vien tablečių neužtenka, reikia pilti druskos ir indų skalaimo skysčio (aš piltu Finish). Kad šių dalykų trūksta, parodo dėmės ar driūžės ant indų. Tai tikriausia jums taip ir bus. (arba pabandykit Finish tabletes, man nuo jų nieko nepalieka ant indų, bet aš vistiek pilu druskos ir skysčio, kad švariau būtų smile.gif

Mes su saviske Siemes irgi taip pat viska darome...beje, pati pirma karta buvome ipyle tik druskos ir irgi nusipirkome ekologisku tableciu, tikrai dryziu pilna budavo ant indu kai isdziovindavo, kai pradjeom naudot somat ir finish tabletes ir skyscio skalavimo ipylem, indai svarut svaruteliai, tikrai jokiu priekaistu neturiu, idealu viskas 4u.gif
Atsakyti
As naudoju Somat arba Finish tabletes viskas viename. Ar ten 7 viename, ar 10 viename net neprisimenu. Papildomai nieko nenaudoju taciau indai ir stiklai isplaunami be demiu. Indaploves abi Bosh.
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2010 08 24, 19:43)
Nusprendem ir mes isigyti si geri biggrin.gif
Esu nusiziurejus ELECTROLUX ESL 46050 modeliuka  bigsmile.gif  gal kas jau yra isigije ir isbande sia indaplove g.gif



Turim jau pora menesiu, isplauna gerai, dirba, bent jau man salyginai tyliai, tik vat kazkaip nepatinka dziovinimas...lieka pastoviai vandens lasu ant indu, ir ypac virsutiniame stalciuje. Nors isbandziau visas programas...
Kolkas plauname tik su colgate max-in-one tabletemis. Gal skalavimo skyscio nenaudoja, tai ir nenubega normaliai vanduo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2010 08 24, 19:43)
Nusprendem ir mes isigyti si geri biggrin.gif
Esu nusiziurejus ELECTROLUX ESL 46050 modeliuka  bigsmile.gif  gal kas jau yra isigije ir isbande sia indaplove g.gif

Pas mus senesnis modeliukas ESL 46010.. Turim kol kas dar neilgai.. ploviau tik kelis kartus blush2.gif bet kol kas nepastebėjau nieko blogo.. dirba pakankamai tyliai, išplauna gerai biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

pribrendo reikalas indaplovei,visiskai zalia tuo klausimu biggrin.gif
bet gal kuri turite si modeliuka:

http://www.cpu.lt/el...ve-p-14172.html

buciau labai dekinga uz nuomones bei komentarus 4u.gif
Atsakyti
Na tai galutinai liko isirinkt viena is 2 modeliu:
Whirpool ADG 9860
AEG 88020VI
abieju kaina po 2000 pinigu.
Whirpulio pliusas (galbut) papildomi purkstukai galineje sieneleje, kurie tam tikrose programose purskia garus.
Aeg'o pliusas - geras vardas, vidinis apsvietimas (kazin ar reikalingas) ir siek tiek rimciau atrodantys vidurinio stalciaus begeliai.
Tai ir galvojame dabar - jei tuos wirpulio garus atstoja aeg'o 70 laipsniu temperaturos vanduo, tai reiskia imam aeg'a.
Gal kas pakomentuotu viena ar kita modeli, kaip ju plovimo, dziovinimo ir t.t. kokybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(donnabona @ 2010 08 25, 00:25)
As naudoju Somat arba Finish tabletes viskas viename. Ar ten 7 viename, ar 10 viename net neprisimenu. Papildomai nieko nenaudoju taciau indai ir stiklai isplaunami be demiu. Indaploves abi Bosh.


Priklauso nuo vandens kietumo. Tarkim Kaune tiekiamas vandentiekio vanduo yra labai kietas, o tai reiškia, kad visi tie 3in1, 7in1 ar 10in1 produktai neturi prasmės, nes vis tiek reikia pilti druską ir blizgiklį (nebent name stovi vandens minkštinimo įranga).
Dauguma tų multifunkcinių tablečių veikia tik kai vandens kietumas yra iki 21dH, tuo tarpu pvz. Kauno vandenviečių vandens kietumas >24-35dH.
Atsakyti
Padekit issirinkt indaploves modeliuka,reikia 45cm,pilnai montuojamos iki 1500lt,svrbiausia, kad gerai plautu ir butu kuo tylesne.
Atsakyti
Nejaugi niekas nepades. verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Pale @ 2010 09 17, 12:37)
Nejaugi niekas nepades. verysad.gif

rinkites ka nors is Eletrolux, AEG, Bosh, Siemens tame kainu segmente wink.gif

Atsakyti