Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(laikrastis @ 2010 08 03, 13:22)
Tai apie whirpool net ranka nedrysta parasyt nuomone? smile.gif


Whirpool ADG9860 nesu realiai mates todel negaliu nieko ir pasakyti.
Siaip Lietuvoje lyginant buitine technika Whirpool ir AEG arba Electrolux dauguma atveju nugali AEG su Electrolux. Jeigu kainos panasios, tai dazniausia Whirpool kokybe buna prastesne, jei kokybe panasi tai tas Whirpool kainuoja kaip Siemens ar Bosch vokiskas.
Daug reklamuoja Whirpool apie savo 6 pojuti, bet kiek teko man susidurti, tai daugiau reklama, negu kazkas idiegto ypatingo.
Mano manymu Whirpool technikos kaina turi buti Ardo, Indesit kainu lygyje, bet cia tik mano asmenine nuomone, kiti gal masto kitaip.
Atsakyti
QUOTE
Jei iki siol veiktu TAIP LENGVIAU tinklas nedvejodamas eiciau pas juos ir pirkciau defektuota. Bet deja sios parduotuves jau nera. Na arba as nezinau.

Siūlyčiau džiaugtis, kad nenusipirkote biggrin.gif Įsivaizduokite, kokie laimingi ten nusipirkę defektuotą-remontuotą daiktą dabar blink.gif Garantijos prapuolė kartu su firma.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 08 04, 00:00)
Whirpool ADG9860  nesu realiai mates todel negaliu nieko ir pasakyti.


teko siandien paciupineti ta wirpuliuka ADG9860 su visais navarotais ir palyginti ji su anksciau minetu siemens SN65T050EU modeliuku. IMHO kazkaip net salia siemens nestovi tas wirpulis. na taip funkciju prifarsiruotas, bet pats daiktas ispudzio nedaro.

Kadangi norinciu kazka gero pasakyti apie AEG F 88030 VIP nera, tai teks matyt rinktis siemens. Nes gyvai paciupineti konkreciai sio aeg modelio nepavyko, o visi zemesnio lygio modeliai tikri vidutiniokai.
Atsakyti
man teko ciupinet keliu indaploviu stalciukus, tai vieni oje kokie liauni ir tokie linksntantys vos ne...

apie vieno stalciaus skalbimo funkcija - indaploves meistras patare nesizavet nes sako vandens ir elektors ta pati sunaudoja, tai nepergyvenk kad pas tavo boscha nera tokios funkcijos. Sakau parduotuvej sake..... "Maza ka jie sako, jiems parduot reik"

o del naudojimo patarimas - jei indaplovei jau ne metai ir ne du, tai stebekit vadens lygi ir isplovimo kokybe. Pas mane kokius kelis menesius "lievino" - keiciau tabletes, keiciau programas - tas pats. Pasirodo uzsikimso kazkokia vandens padavimo zarna ir tiesiog nebaduodavo reikimo kiekio vandens, todel virsutini stalciu prastai ispladavo. Turiu neblogo meistrelio kontakta.

o siaip naudojam praktiskai dvi programas. taip kad programu skaicius kaip ir labai nezavi.... va su skalbykle jau kitas reikalas (zaidziu iki siol ax.gif )
Atsakyti
Sveikos mamos, smile.gif
Skaičiau skaičiau aš jūsų susireašinėjimus, bet vistiek turiu klausimą.... g.gif

įsigijau indaplovę (naują, bet labai jau prastą), nu žodžiu nieko nenusimanau..... priekinėse durelėse dedasi skalavimo skystis ir plovimo skystis na ir aisku druska (tik kitur). Instrukcijoje skaičiau kad priekinese durelese kur dedasi plovimo priemone tai ten berti miltelius ir atitinkamai pagal plovima nurodyta gramai ir parasyta jog nevirsinti. o norint plauti 3 in 1 plovimu yra atskira speciali tableciu talpykla (mazas krepselis), kuri kabinasi ant virsutinio krepsio. bet tai reiskia kad i paprasta plovimo priemones talpykla as tabletes deti negaliu??????? net nesidomejau, bet turbut tos visos tabletes butent tam 3 in 1 plovimui???? ar as gerai supratau?????

P.S. net nezinau ar mano indaplove turi atpazinimo funkcija, bet turbut ne......
Atsakyti
QUOTE(deilii @ 2010 08 05, 15:42)
bet tai reiskia kad i paprasta plovimo priemones talpykla as tabletes deti negaliu??????? net nesidomejau, bet turbut tos visos tabletes butent tam 3 in 1 plovimui???? ar as gerai supratau?????

P.S. net nezinau ar mano indaplove turi atpazinimo funkcija, bet turbut ne......

aplamai, tai tas tabletes siuloma deti i irankiu dezute... o patikrinti galima paprastai - idedat tablete ir pasiziurit praejus kokioms 6 min po programos pradzios ar atsidare dureles ir ar iskrito tablete.
Atsakyti
QUOTE(aniuta241 @ 2010 08 04, 22:09)
teko siandien paciupineti ta wirpuliuka ADG9860 su visais navarotais ir palyginti ji su anksciau minetu siemens SN65T050EU modeliuku. IMHO kazkaip net salia siemens nestovi tas wirpulis. na taip funkciju prifarsiruotas, bet pats daiktas ispudzio nedaro.

Kadangi norinciu kazka gero pasakyti apie AEG F 88030 VIP nera, tai teks matyt rinktis siemens. Nes gyvai paciupineti konkreciai sio aeg modelio nepavyko, o visi zemesnio lygio modeliai tikri vidutiniokai.

O kur jums teko apziuret tuos modelius gyvai? Buvau si savaitgali kauno akropolyje ir megoje, tai ten pasirinkimas is vis ziaurus, tuscios lentynos, stovi po 2 pasenusius modelius...
Atsakyti
QUOTE(laikrastis @ 2010 08 09, 09:40)
O kur jums teko apziuret tuos modelius gyvai? Buvau si savaitgali kauno akropolyje ir megoje, tai ten pasirinkimas is vis ziaurus, tuscios lentynos, stovi po 2 pasenusius modelius...

Mes siuo metu Klaipedoje atostogaujam, tai buvom i Avitella nuvaziave, na nemazai ten pas juos visko stovi, paziurejom ir indaplove ir skalbykle ir dziovykle, dabar i parduotuve kaip i muzieju vaikstom lotuliukas.gif ... O Kaune tikrai laaabai liudnas vaizdelis siuo metu doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

Turim indaplove BEKO tik tu visokiu skaiciuku nepasakysiu mintinai....viskas buvo o.k. be va pora paskutiniu plovimu randu indus nesvarius, o tablete neisitirpus visiskai ir radau ja puode ikritusia....kame problema? atrodo ja idejus i ant dureliu esanti dekla uzdarau tvirtai...kaip taip galejo atsitikt?

aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki. Laukdami seimos pagausejimo planuojam dideli virtuves remonta ir as uzsimaniau indaploves (juk as moteris lotuliukas.gif ). gal kas galetu trumpai parasyti kokie butu pagrindiniai pliusai, t.y. kokios funkcijos yra tikrai butinos? ax.gif koks turetu buti dziovinimas? ir panasiai? ir dar - kokie atsiliepimai apie blomberg firmos indaploves? rolleyes.gif
atleiskit, bet su maziuku visu 5 temu nespeju skaityti, o issirinkti reikia jau greit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dresin @ 2010 08 05, 23:03)
aplamai, tai tas tabletes siuloma deti i irankiu dezute... o patikrinti galima paprastai - idedat tablete ir pasiziurit praejus kokioms 6 min po programos pradzios ar atsidare dureles ir ar iskrito tablete.



Aciu uz informacija 4u.gif pabandysim.....nors koks tada skirtumas kur ja deti ar i specialu krepseli ar i irankiu dezute (galvojau, kad gal yra didelis skirtumas). aciuks.gif
Atsakyti
Kas domisi Siemens (ar turi) ar galite pasakyti koks skirtumas tarp SN 65T050SK ir tarp SN 65T050EU?
Atsakyti