Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(cameron @ 2010 08 03, 08:05)
Kokia būtų jūsų svajonių indaplovė? Kokios funkcijos/savybės yra super būtinos jums?

tylus veikimas, talpumas,auto multitab, tobulas dziovinimas.
Atsakyti
Tokio ploviklio neturėjau, bet bent jau ant manojo buvo parašyta jungti intensyviausią plovimo režimą su aukščiausia temperatūra (jungiau intensive 90 laipsnių). Ploviklio kamštelį reikia atsukti (ar kaip kitaip atidaryti - nežinau, kaip šitam), pakabinti ant stalčiuko arba įrankių krepšelio piltuvėliu žemyn. Indaplovė turi būti tuščia, t.y. be indų 4u.gif
Atsakyti
Sveiki reikia nusimananciu patarimo. Renkames indaplove. Po keliu dienu intensyvaus skaitymo ir kainu palyginimo liko du modeliukai AEG ELECTROLUX F 88030 VIP ir SIEMENS SN65T050EU. Abi indaploves kainuoja panasiai ~2000Lt, taciau niekaip negalime apsispresti kuria pirkti. AEG lygtais turi daugiau funkciju, bet Siemens atrodo ekonomiskesne. Abu prekiniai zenklai vienodai mieli. Ka patartumete? is anksto aciu uz patarimus.
Atsakyti
QUOTE(cameron @ 2010 08 03, 07:05)
Ar prieš dedant indus į indaplovę reikia juos praskalauti?


Kokia būtų jūsų svajonių indaplovė? Kokios funkcijos/savybės yra super būtinos jums?


indu niekada nenuskalauju, vieninteli ka dalyka padarau, tai puodukus, kur su kavos tirsciais isgramdau.

Svajoniu indaplove - geras plovimas, greita programa, multitab funkcija, geras dziovinimas ir talpumas, turiu 12 kompl, bet manau jei galeciau imciau dar didesne, nes plaunu dabar kasdien blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(azi @ 2010 08 03, 10:40)
tylus veikimas, talpumas,auto multitab, tobulas dziovinimas.


QUOTE(rootha @ 2010 08 03, 12:20)
indu niekada nenuskalauju, vieninteli ka dalyka padarau, tai puodukus, kur su kavos tirsciais isgramdau.

Svajoniu indaplove - geras plovimas, greita programa, multitab funkcija, geras dziovinimas ir talpumas, turiu 12 kompl, bet manau jei galeciau imciau dar didesne, nes plaunu dabar kasdien  blush2.gif


Ačiū 4u.gif

O kas čia tas multitab - tabletėms skirta funkcija ar kam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2010 08 03, 09:44)
Tokio ploviklio neturėjau, bet bent jau ant manojo buvo parašyta jungti intensyviausią plovimo režimą su aukščiausia temperatūra (jungiau intensive 90 laipsnių). Ploviklio kamštelį reikia atsukti (ar kaip kitaip atidaryti - nežinau, kaip šitam), pakabinti ant stalčiuko arba įrankių krepšelio piltuvėliu žemyn. Indaplovė turi būti tuščia, t.y. be indų  4u.gif


Ar tikrai 90 laipsniu ????
Papildyta:
QUOTE(aniuta241 @ 2010 08 03, 11:16)
Sveiki reikia nusimananciu patarimo. Renkames indaplove. Po keliu dienu intensyvaus skaitymo ir kainu palyginimo liko du modeliukai AEG ELECTROLUX F 88030 VIP ir SIEMENS SN65T050EU. Abi indaploves kainuoja panasiai ~2000Lt, taciau niekaip negalime apsispresti kuria pirkti. AEG lygtais turi daugiau funkciju, bet Siemens atrodo ekonomiskesne. Abu prekiniai zenklai vienodai mieli. Ka patartumete? is anksto aciu uz patarimus.


As rinkciausi SIEMENS
Nors kettis sakys, kad geriau AEG.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 08 03, 14:14)
Ar tikrai 90 laipsniu ????
Papildyta:
As rinkciausi SIEMENS
Nors kettis sakys, kad geriau AEG.

Tai apie whirpool net ranka nedrysta parasyt nuomone? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 08 03, 14:14)
Ar tikrai 90 laipsniu ????


Dabar net suabejojau blush2.gif grįžus namo pasižiūrėsiu, kokia ten pas mane aukščiausia temp g.gif
Atsakyti
QUOTE(cameron @ 2010 08 03, 12:02)
Ačiū  4u.gif

O kas čia tas multitab - tabletėms skirta funkcija ar kam?  g.gif

taip, tabletems skirta funkcija, idedi tablete ir nieko papildomai(nei blizgiklio, nei druskos, nei skalavimo skyscio) nereik pilti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laikrastis @ 2010 08 03, 14:22)
Tai apie whirpool net ranka nedrysta parasyt nuomone? smile.gif


Pacio paminetas whirpool indaploves modelis atrodo viena klase geresnis uz mano lyginamus AEG ir Siemens. Na jis zinoma ir siek tiek brangesnis, bet skirtumas nedidelis.

Kaip jau pastebejau siame forume yra siemens ir aeg zenklu "dievintoju". Man asmeniskai nesinoretusi permoketi vien tik uz varda. juk visi puikiai zinome taip vadinamo "brando" itaka musu pasirinkimams. Noretusi patarimo lyginant daiktus, o ne i ju pavadinimus. Is anksto aciu jei tokiu patarimu atsirastu
Atsakyti
QUOTE(aniuta241 @ 2010 08 03, 15:31)
Pacio paminetas whirpool indaploves modelis atrodo viena klase geresnis uz mano lyginamus AEG ir Siemens. Na jis zinoma ir siek tiek brangesnis, bet skirtumas nedidelis.

Kaip jau pastebejau siame forume yra siemens ir aeg zenklu "dievintoju". Man asmeniskai nesinoretusi permoketi vien tik uz varda. juk visi puikiai zinome taip vadinamo "brando" itaka musu pasirinkimams. Noretusi patarimo lyginant daiktus, o ne i ju pavadinimus. Is anksto aciu jei tokiu patarimu atsirastu

tai va ir as buvau issirenkes tuos pacius 2 modeliukus siemenso ir aeg'o kaip ir Jus, bet tik iki tol, kol nepastebejau "defektuotu prekiu" parduotuveje bauknecht'a su purkstukais apacioje indaploves, kurie taipogi leidzia ir garus, ko nedaro nei aeg'ai nei siemens'ai. to bauknecht'o analogas lietuvoje ir yra mano paminetas wirpulis, kuris "navarotais" atrodo visa galva lenkia uz ta pacia suma "dievukus" siemens aeg'us smile.gif
Kadangi jau esu pasimokes su skalbenke ir saldytuvu, ir sumokejes pasirodo vien tik uz varda, dar viena diena padvejosiu ir turbut imsiu ta whirpool smile.gif Nors turbut visgi gal reiktu kokioj parduotuvej gyvai paciupinet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laikrastis @ 2010 08 03, 15:46)
Nors turbut visgi gal reiktu kokioj parduotuvej gyvai paciupinet biggrin.gif


Pries dvi dienas ciupinejau abu modelius gyvai. Mano pastebjimai: jokio esminio skirtumo tarp ju IR PVZ tarp elektrolux'o kurio kaina ~1400 nera. Visi daiktai atrodo patikimi. Velgi ziuredamas gyvai esi visiskai priklausomas nuo "subjektyvios" pardavejo nuomones, o pardavejai kaip zinia moka ir stengiasi parduoti brangesnius daiktus. Tuom ir remiasi ju tariama patirtis. Pats asmeniskai stengiuosi gauti info is interneto ir forumu. Vistiek kazkaip isgrynini svarbiausius momentus.

Beje turiu pridurti kad tas Whirpool'as modelis ispudingas. Tik nori nenori prisimeni kiek teko nusipirkti geru daiktu su N funkciju, o galu gale naudoji vos 2-3. Ar is tikro verta permoketi uz tas kelias funkcijas. Galu gale juk daiktu vertes specialiai dirbtinai iskraipomos kad patenkinti skirtingu vartotoju poreikius.

Jei iki siol veiktu TAIP LENGVIAU tinklas nedvejodamas eiciau pas juos ir pirkciau defektuota. Bet deja sios parduotuves jau nera. Na arba as nezinau.
Atsakyti