Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 07 19, 08:53)
Želė pilasi į tą patį stalčiuką kaip ir milteliai ar tabletė.


dekui uz atsakyma, o sakykit, gal dar zinote, ar man reik perjungti rezima? nes as naudojau tebletes tai dega pas mane Multitab funkcija, o naudojant zele kokia funkcija turetu degti?
Atsakyti
Gera diena,
Pasinaudojes visu jusu patarimais jau esu nusipirkes tv, skalbenke ir saldytuva. Pakolkas minusai labai menki: tv samsungas jau moraliskai atgyveno, truputi gaila uz skalbenke miele sumoketu 4500 pinigu, nors skalbia gerai, tiesa jau su pakeistu garantiniu valdymo pultu, na o saldytuva liebheri isivaizdavau kad bus tylesnis, bet siaip vien uz 0 zona super.
Taigi atejo laikas skaitinet jusu mintis ir sulaukt patarimu kokia indaplove rinktis. siaip pakolkas nera skirtumo ar imontuojama ar laisvai pastatoma. Ir manau kad reiktu 60cm, nes pakolkas esam 4 asmenu seima smile.gif Dar yra noras tureti geriausia siai dienai ar bent jau geriausiuju penketuke esancia, bet tikrai ne brangiausia smile.gif
Renkantis pries tai minetus buitinius prietaisus buvo gan paprasta, nes buvo aprasoma daug modeliu trukumu ir privalumu, na o cia kiek skaitineju, tai tikrai nerandu kazkokio vieno ar keliu modeliu nugaletoju...
Tad laukiu nuomoniu kokia indaplove reiktu pirkti ir zinoma patarimu kokios indaploves tikrai nereiktu pirkt smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Gal yra naudojančių Blomberg SmarTouch? Kokie būtų pliusai ir minusai? Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2010 07 19, 14:19)
o sakykit, gal dar zinote, ar man reik perjungti rezima? nes as naudojau tebletes tai dega pas mane Multitab funkcija, o naudojant zele kokia funkcija turetu degti?

nejaugi niekas nezino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2010 07 19, 16:19)
dekui uz atsakyma, o sakykit, gal dar zinote, ar man reik perjungti rezima? nes as naudojau tebletes tai dega pas mane Multitab funkcija, o naudojant zele kokia funkcija turetu degti?


Mano supratimu reikia, kitu atveju reiktų pilti papildomai druską ir skalavimo skįstį, o želėje viso to jau yra.
Tiesą sakant dar nebandžiau blush2.gif
Man patinka calgonit quantum
Atsakyti
kas kiek laiko reiktu isplauti indaplove su tam skirtais valikliais?
Atsakyti
kas 2-3 mėn 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Klausimas gerbiamiems zinovams:

Palyginkite Siemens SN66T052EU ir SN66T092EU. Kad antrojon telpa vienu komplektu daugiau ir turi stalciu irankiams (neisivaizduoju kaip jis atrodo ir ar patogus) - matau. Kuo tobulesne dziovinimo sistema antrojoje? Ar cia tas pats,kas pirmojoje, tik uzvadinta skambiau smile.gif ? Labai lauksiu profesionalu komentaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laikrastis @ 2010 07 19, 16:54)
Gera diena,
Pasinaudojes visu jusu patarimais jau esu nusipirkes tv, skalbenke ir saldytuva. Pakolkas minusai labai menki: tv samsungas jau moraliskai atgyveno, truputi gaila uz skalbenke miele sumoketu 4500 pinigu, nors skalbia gerai, tiesa jau su pakeistu garantiniu valdymo pultu, na o saldytuva liebheri isivaizdavau kad bus tylesnis, bet siaip vien uz 0 zona super.
Taigi atejo laikas skaitinet jusu mintis ir sulaukt patarimu kokia indaplove rinktis. siaip pakolkas nera skirtumo ar imontuojama ar laisvai pastatoma. Ir manau kad reiktu 60cm, nes pakolkas esam 4 asmenu seima smile.gif Dar yra noras tureti geriausia siai dienai ar bent jau geriausiuju penketuke esancia, bet tikrai ne brangiausia smile.gif
Renkantis pries tai minetus buitinius prietaisus buvo gan paprasta, nes buvo aprasoma daug modeliu trukumu ir privalumu, na o cia kiek skaitineju, tai tikrai nerandu kazkokio vieno ar keliu modeliu nugaletoju...
Tad laukiu nuomoniu kokia indaplove reiktu pirkti ir zinoma patarimu kokios indaploves tikrai nereiktu pirkt smile.gif


Manau į pirmą penketuką gal patektų ax.gif
http://www.siemens-h...SN66T090EU.html
Gal uz 3200 lt.
Bet visai nebloga ir SN 65T050SK
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 07 29, 08:39)
Manau į pirmą penketuką gal patektų  ax.gif
http://www.siemens-h...SN66T090EU.html
Gal uz 3200 lt.
Bet visai nebloga ir SN 65T050SK

o gal kasnors galėtų surašyt visą tą penketuką? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2010 07 29, 11:53)
o gal kasnors galėtų surašyt visą tą penketuką? mirksiukas.gif


Tokio nėra ax.gif
čia jau kiekvienas vertina pagal savus kriterijus.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 07 29, 11:15)
Tokio nėra  ax.gif
čia jau kiekvienas vertina pagal savus kriterijus.


gal pakomentuotumete mano paminetus siemens modeliukus? blush2.gif
Atsakyti