Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(Vission @ 2010 07 08, 15:06)
Pas mus irgi stalviršį uždėjo, tai nebesimato, bet dar durelės neprisuktos, tai per plyšį matau, nepatogu labai, ypač kai reikia kur nors išeiti schmoll.gif Ar gerai plauna ir ar tyliai dirba? Kartą nuėjom miegoti, tai teko duris užsidaryti doh.gif

Ar jūsų indaplovė netrenkia?  g.gif Reikia kažkaip įžeminti?  g.gif


jo, tas nepatogumas yra, kad nematai kiek laiko jis tau dar plaus, nebent turi atsidaryti dureles ir paziuret. Bet tada jau bereikalingas programos sustabdymas. tik tiek gerai, kad ji, kai blaigia plaut indus, isijungia i laukimo programa. tada im thumbup.gif a maziau elektros. o siap ji dirba labai tyliai, indus plauna svariai, jokiu problemu nematau.

o del izeminimo - nezinau schmoll.gif
Atsakyti
merginos turiu klausimeli blush2.gif paaiskinkit man tundrai ar naudojant tabletes 3 in 1 ar 5 in 1 reikia dar naudoti atskirai ir druska, bei skalavimo skysti ar ten jau buns viskas tose tabletes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mader @ 2010 07 13, 14:03)
merginos turiu klausimeli  blush2.gif  paaiskinkit man tundrai ar naudojant tabletes 3 in 1  ar 5 in 1  reikia dar naudoti atskirai ir druska, bei skalavimo skysti ar ten jau buns viskas tose tabletes?  blush2.gif


Dar karta pakartosiu.
Reikia paskaityti instrukcija.
Nes vienoms indaplovems reikia papildomai pilti druska, kitoms nebutina.

S K A I T Y K I T E
I N S T R U K C I J A S
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas @ 2010 07 13, 16:29)
Dar karta pakartosiu.
Reikia paskaityti instrukcija.
Nes vienoms indaplovems reikia papildomai pilti druska, kitoms nebutina.

S K A I T Y K I T E
I N S T R U K C I J A S


sirdingai dekoju wink.gif instrukcija gausiu tik rytoj biggrin.gif

beje gal yra atsiliepimu ar nuomoniu apie AEG ELECTROLUX F 65410 VI ?
Atsakyti
Mano reikalavimai indaplovei nėra dideli. Svarbiausi kriterijai 45cm:
- padori kaina
- H2O kiekis vienam plovimui, t.y. nedaugiau 12 l
- triukšmo lygis, pageidautina ne daugiau 47 dB (kažkas jau minėjo 49dB kada triukšminga)
- AAA
- energijos kiekis ne daugiau 0,8
- plovimo atidėjimas
- apsauga nuo išsiliejimo.
___________________________
taigi renkuosi tarp:
1) ELECTROLUX ESL 46050 min 1279 Lt
2) AEG DISH-WASHERS F 65410 VI min 1339Lt
3) Electrolux ESL46010 min 1169,99Lt
4) WHIRLPOOL ADG 175 min 1239Lt
__________________________
Zilvinai ir kt., jei nieko prieš, pakomentuokit mano pasirinkimą (-us) ir padėkit išsirinkti atrodo visiškai nesiskiriančias viena nuo kitos indaploves.
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2010 07 10, 11:14)
jo, tas nepatogumas yra, kad nematai kiek laiko jis tau dar plaus, nebent turi atsidaryti dureles ir paziuret. Bet tada jau bereikalingas programos sustabdymas. tik tiek gerai, kad ji, kai blaigia plaut indus, isijungia i laukimo programa. tada im thumbup.gif a maziau elektros. o siap ji dirba labai tyliai, indus plauna svariai, jokiu problemu nematau.

o del izeminimo - nezinau schmoll.gif


sakot tyliai g.gif pas mus reikia duris miegamajame užsidaryti jei nakčiai įjungiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 07 14, 23:02)
sakot tyliai  g.gif pas mus reikia duris miegamajame užsidaryti jei nakčiai įjungiu  g.gif

Garsiai/tyliai labiausiai priklauso nuo subjektyvių veiksnių. Man 47 dB miegoti netrukdo, nors nėra durų ir veiksmas vyksta už kokių 5 metrų. biggrin.gif kitiems ir musė, naktį skraidanti kitame kambaryje, prilygsta bombonešiui lotuliukas.gif
Čia ne technika kalta ... Be to, gali nutikti taip, kad suintegruota buvo "papigiau" ir kur nors kyla vibracija papildoma.
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 07 14, 20:02)
sakot tyliai  g.gif pas mus reikia duris miegamajame užsidaryti jei nakčiai įjungiu  g.gif

nu tikrai, kad netrukdo. jaucias tik vandens sniokstimas, garsas vos vos thumbup.gif
Atsakyti
gal galite man neismanelei pasakyt, kur pilas ta zele, kur joje jau viskas yra? indaplove pas mane AEG F65011 VI
Atsakyti
Aš tik šiandien, kai pirmą kartą po metų naudojimo nebeįsijungė mano indaplovė ARISTON, sužinojau, kad be tablečių, dar reikia pilti druską ir skalavimo skystį...aš visus metus naudojau tik tabletes SOMAT 3 in 1 doh.gif o pas mus toks kietas vanduo doh.gif verysad.gif nors indus išplaudavo tikrai gerai.....

na bet vistiek, kaip manote, ar gali tai būti indaplovės sugedimo priežastis....vakar tik sunkiai darinėjosi durelės, o šiandien spaudyk kiek nori įjungimo mygtuką - nulis emocijų, tyla.... verysad.gif

Gal žinote, kiek kainuotų indaplovės remontas, jei nėra garantinio ??????? Gal rekomenduotumėt kokį meistrą Kaune?
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2010 07 17, 21:26)
gal galite man neismanelei pasakyt, kur pilas ta zele, kur joje jau viskas yra? indaplove pas mane AEG F65011 VI


Želė pilasi į tą patį stalčiuką kaip ir milteliai ar tabletė.
Papildyta:
QUOTE(Ilgakase @ 2010 07 17, 21:44)
Aš tik šiandien, kai pirmą kartą po metų naudojimo nebeįsijungė mano indaplovė ARISTON, sužinojau, kad be tablečių, dar reikia pilti druską ir skalavimo skystį...aš visus metus naudojau tik tabletes SOMAT 3 in 1  doh.gif o pas mus toks kietas vanduo  doh.gif   verysad.gif nors indus išplaudavo tikrai gerai.....

na bet vistiek, kaip manote, ar gali tai būti indaplovės sugedimo priežastis....vakar tik sunkiai darinėjosi durelės, o šiandien spaudyk kiek nori įjungimo mygtuką - nulis emocijų, tyla....  verysad.gif

Gal žinote, kiek kainuotų indaplovės remontas, jei nėra garantinio ??????? Gal rekomenduotumėt kokį meistrą Kaune?


NEVISOS indaplovės plaunat tabletėm ima druską ir skalavimo skystį! Jau senai naudoju AEG, naudoju tabletes ir net plaunu iš vis be nieko ir nuo to nesugedo, o kad ir pilčiau druską jos indaplovė neimtų...
Tik reikia indaploves valyti reguliariai su atitinkamom priemonėm.

Nemanau, kad nuo to sugedo...
Bent jau man susidarė įspūdis, kad aplamai iš visos technikos labiausiai genda indaplovės ir kavos aparatai ax.gif

Jei indaplovę turit metus, tai dar turėtų garantija būti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 19 liepos 2010 - 08:54
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 07 19, 08:53)
Želė pilasi į tą patį stalčiuką kaip ir milteliai ar tabletė.
Papildyta:
NEVISOS indaplovės plaunat tabletėm ima druską ir skalavimo skystį! Jau senai naudoju AEG, naudoju tabletes ir net plaunu iš vis be nieko ir nuo to nesugedo, o kad ir pilčiau druską jos indaplovė neimtų...
Tik reikia indaploves valyti reguliariai su atitinkamom priemonėm.

Nemanau, kad nuo to sugedo...
Bent jau man susidarė įspūdis, kad aplamai iš visos technikos labiausiai genda indaplovės ir kavos aparatai  ax.gif

Jei indaplovę turit metus, tai dar turėtų garantija būti?


Jeigu indaplove papildomai neima druskos, plaunant tabletemis, reikia bent minimum kas trys menesiai tabletes pakeisti i miltelius ir naudoti druska.
Priesingu atveju viduje indaploviu esancios medziagos (nepamenu pavadinimo) praranda chemines savybes ir ko pasekoje indaplove gali sugesti nepataisomai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas: 19 liepos 2010 - 10:27