Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

Gal kas galetu parekomenduoti nedidele indaplove, kuria butu galima pastatyti ant virtuvines spinteles?
Atsakyti
nesupratau as vakar savo indaploves. Ijungiau plauti eco programa. kaip tik buvau virtuvej, kai baige plauti ir supypciojo. laukiu kada raudona sviesike (kuri sviecia i grindis) persijungs i zalai. Nieko. tada atidarau duris, ziuri ekrane rodo 78. g.gif geras. nu isjungiau. sian vel pasiruosiau plaut, ijungiau, toliau tesi ta laika ekrane g.gif . atsaukiau su cancel mygtuku, ir uzdejau kita prgrama, tada viskas normaliai. kas galejo buti g.gif

ir dar klausimukas. kai imontuoja indaplove, ar turi matytis valdymo laukas, kur eina minutes g.gif as kazkaip buvau isivaizdavusi, kad kai man ja imontuos, as matysiu laika, kiek dar min man plausis. o dabar as nieko nematau. kad baige plaut galiu suprast tik is sviesikes, kuri rodo i grindis g.gif

kas ismanot, gal galit pakomentuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2010 07 01, 16:42)
nesupratau as vakar savo indaploves. Ijungiau plauti eco programa. kaip tik buvau virtuvej, kai baige plauti ir supypciojo. laukiu kada raudona sviesike (kuri sviecia i grindis) persijungs i zalai. Nieko. tada atidarau duris, ziuri ekrane rodo 78.  g.gif geras. nu isjungiau. sian vel pasiruosiau plaut, ijungiau, toliau tesi ta laika ekrane g.gif . atsaukiau su cancel mygtuku, ir uzdejau kita prgrama, tada viskas normaliai. kas galejo buti g.gif

ir dar klausimukas. kai imontuoja indaplove, ar turi matytis valdymo laukas, kur eina minutes g.gif as kazkaip buvau isivaizdavusi, kad kai man ja imontuos, as matysiu laika, kiek dar min man plausis. o dabar as nieko nematau. kad baige plaut galiu suprast tik is sviesikes, kuri rodo i grindis g.gif

kas ismanot, gal galit pakomentuot 4u.gif


Indaplovė gali lesti garsinį signalą pvz. nepakankamas vandens spaudimas (gal gyvenat privačiam name?) (bent jau pas mus kartais taip nutinka, kai laistomas daržas, kažkas plaunasi rankas ir tuo mačiu metu nuleidžiamas tuoleto vanduo...) Tuomet indaplovė ekranėlyje rašo klaidos kodą ir cypia.

Pilnai įmontuojamos indaplovės valdymo laukas nėra atviras, jei yra pageidavimas viską matyti, tam yra gaminamos įmontuojamos indaplovės su matoma valdymo panele, bet jos yra brangesnės pvz. Indaplovė
Papildyta:
QUOTE(sunray @ 2010 07 01, 15:21)
Gal kas galetu parekomenduoti nedidele indaplove, kuria butu galima pastatyti ant virtuvines spinteles?

Indaplovės Electrolux ESF 2450W
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 07 01, 15:23)
Indaplovė gali lesti garsinį signalą pvz. nepakankamas vandens spaudimas (gal gyvenat privačiam name?) (bent jau pas mus kartais taip nutinka, kai laistomas daržas, kažkas plaunasi rankas ir tuo mačiu metu nuleidžiamas tuoleto vanduo...) Tuomet indaplovė ekranėlyje rašo klaidos kodą ir cypia.

Pilnai įmontuojamos indaplovės valdymo laukas nėra atviras, jei yra pageidavimas viską matyti, tam yra gaminamos įmontuojamos indaplovės su matoma valdymo panele, bet jos yra brangesnės pvz. Indaplovė
Papildyta:

Indaplovės Electrolux ESF 2450W

hmmm... g.gif gyvenam daugiabutyje. Vakar bandziau plaut kita, ne eco programa, tai viskas normaliai buvo. O velai vakare bandziau plaut vel eco programa, tai isijunge 169 min. (nors kiek anksciau su ja plaudavau rodydavo kad plauna 1 val). bet nebesulaukiau pabaogos, ryte tik isjungiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2010 07 02, 18:17)
hmmm... g.gif gyvenam daugiabutyje. Vakar bandziau  plaut kita, ne eco programa, tai viskas normaliai buvo. O velai vakare bandziau plaut vel eco programa, tai isijunge 169 min. (nors kiek anksciau su ja plaudavau rodydavo kad plauna 1 val). bet nebesulaukiau pabaogos, ryte tik isjungiau g.gif


Auto — 80 - 125 min
ECO —160 - 170 min (pasiteisina tešluotus indus plauti, nelabai pasiteisina plaunant riebalus)
Tai gal vis tik ankščiau plovėte su AUTO
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 07 02, 15:55)
Auto — 80 - 125 min
ECO —160 - 170 min (pasiteisina tešluotus indus plauti, nelabai pasiteisina plaunant riebalus)
Tai gal vis tik ankščiau plovėte su AUTO

jetus, jauciu as pati susimaisiau doh.gif anksciau plaudavau su kita programa, kur parasyta 55 laipsniai ir 1 val nupiesta. Tai si programa ir plaudavo tik valanda smile.gif tai jauciu viskas gerai buvo, as susibalamutinau ir vidury eco plovimo programos isemiau indus biggrin.gif o kita kart ijungus indaplove ir rode man ta nebaigta laika doh.gif gyveni, zmogau, ir mokais, kaipskant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jumakavec: 02 liepos 2010 - 17:37
QUOTE(Knowing @ 2010 05 27, 17:29)
Aha, supratau.
Dekui!


Knowing, planuojame pirkti tokią pat smile.gif Tad įdomu būtų sužinoti, ar esat ja patenkinti ? Ačiū už atsakymą (ir jei ne paslaptis kur ir už kiek pirkot? Pigiausiai kol kas radau už 1900 lt)
Atsakyti

o ar yra mazu indaploviu (pastatomu ant stalo) su dziovinimo klase A. Kiek teko matyt, visur B. Kokia tai itaka isplautiems indams tarp A ir B?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deime: 08 liepos 2010 - 13:21
QUOTE(jumakavec @ 2010 07 01, 15:42)
ir dar klausimukas. kai imontuoja indaplove, ar turi matytis valdymo laukas, kur eina minutes g.gif as kazkaip buvau isivaizdavusi, kad kai man ja imontuos, as matysiu laika, kiek dar min man plausis. o dabar as nieko nematau. kad baige plaut galiu suprast tik is sviesikes, kuri rodo i grindis g.gif

kas ismanot, gal galit pakomentuot 4u.gif


Pas mus irgi stalviršį uždėjo, tai nebesimato, bet dar durelės neprisuktos, tai per plyšį matau, nepatogu labai, ypač kai reikia kur nors išeiti schmoll.gif Ar gerai plauna ir ar tyliai dirba? Kartą nuėjom miegoti, tai teko duris užsidaryti doh.gif

Ar jūsų indaplovė netrenkia? g.gif Reikia kažkaip įžeminti? g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Isabndeme jau indaplove AEG F 88420 VI. Super thumbup.gif Dirba nepriekaistingai, indai isplaunami puikiai, dirba labai tyliai, turi naktini rezima kad dirbtu dar tyliau, taciau mes jo net nejungiam, nes ir taip ji labai tyliai dirba ir nieko nesigirdi, na tik vandens ciurlenimas kol pasiema vandeni, bet ir tai jeigu namie mirtina tyla, o jeigu ijungtas TV tai nesigirdi visai, nakti miegant taip pat negirdeti kaip plaunami indai, taip kad rekomenduoju tiems, kas turi mazu vaiku ir gyvena mazose erdvese ir tas tylumas butu privalomas. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vission @ 2010 07 08, 17:06)
Ar jūsų indaplovė netrenkia?  g.gif Reikia kažkaip įžeminti?  g.gif


Dar taip negirdejau blink.gif tikrai netrenkia, o kaip teisingai pajungti parasyta instrukcijoje... Mum montavo ja meistrai, kartu su baldais, tai kaip ja pajungti, izeminti ar ne, net nezinau doh.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis, norejau pasiklausti, gal kas buvote susidure su tokia problemėle. Turiu indaplove BAUMATIC BDW45.1 ploviau filtrus ir paleidau tuščia indaplove be filtru, ir dabar neveikia jokia programa, o tik visa laika išpompuodineja vandeni (kurio nėra) ir diplėjuje rodo E4. Gal kas patars ka daryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuce @ 2010 07 08, 21:43)
Labas vakarėlis, norejau pasiklausti, gal kas buvote susidure su tokia problemėle. Turiu indaplove BAUMATIC BDW45.1  ploviau filtrus ir paleidau tuščia indaplove be filtru, ir dabar neveikia jokia programa, o tik visa laika išpompuodineja vandeni (kurio nėra) ir diplėjuje rodo E4. Gal kas patars ka daryti  verysad.gif



*NOTE*: ALWAYS CALL FOR A Baumatic Ltd ENDORSED / APPROVED SERVICE TECHNICIAN TO CARRY OUT REPAIRS.
CODE
SYMPTOM:
CAUSE:
WHAT TO DO:
‘E1’
LONGER FILL TIME.
FAUCET IS NOT OPENED.
Ensure that inlet hose is not kinked or crushed.
‘E2’
LONGER or EXTENDED DRAINING TIME
THE DRAIN PIPE WAS PLACED TOO HIGH WHEN IT WAS INSTALLED.
Ensure drainage system is as per manual and not extended.
‘E3’
LONGER HEATING TIME – NOT REACHING REQUIRED TEMPERATURE
MALFUNCTION OF TEMPERATURE SENSOR OR OF HEATING ELEMENT.
CALL FOR A QUALIFIED SERVICE TECHNICIAN.
‘E4’
OVERFILLED
TOO MUCH INLET WATER.
*NOTE * - THERE ARE NUMEROUS CAUSES OF AN ‘E4’ MESSAGE. REFER TO APPLIANCE USAGE SECTION OF THIS MANUAL FOR GUIDELINES ON HOW TO PREVENT AN OVERFILL.
Overdosing. 3-in-1 put in with salt and/or rinse aid in the appliance =overdose.
Could also be a Water Pressure problem.
‘E6’
OPEN CIRCUIT
THERMISTOR.
CALL FOR A QUALIFIED SERVICE TECHNICIAN.
‘E7’
SHORT CIRCUIT
THERMISTOR.
CALL FOR A QUALIFIED SERVICE TECHNICIAN.


su anglu kalba gogle padeti gali jeigu nelabai sekasi....sekmes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deime: 08 liepos 2010 - 21:19