Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(vakare-tyla @ 2010 06 22, 11:04)
As dar su klausimais blush2.gif 
Jei teisingai supratau paskaicius tema, kad reikia keisti ploviklius: milteliai- tabletes. Su 3-1 nera gerai pastoviai plauti. Ar kazka ne taip suskaiciaus g.gif
Siuo metu naudoju miltelius, bet turiu ir 3in1 tableciu.
Rytais atidarau inaplove ir palieku kuri laika (jei neprieina mazasis pilietis) vedintis praviromis durelemis. Ar gerai? g.gif
Man su sia indaplove viskas kitaip. Buvo Whirpool stalcius- labai paprasta buvo lotuliukas.gif


Mainyti nebūtina. Galima ir plauti tik tabletėm. Naudojant miltelius, reikia kartu naudoti druską ir skalavimo skystį.
Pati ankščiau naudojau atskirai, dabar tik tabletes. Gal rezultatas naudojant komponentus atskirai ir šiek tiek geresnis rezultatas (nes kiekvieną komponentą indaplovė pasiima jam skirtu metu, o tabletė tirpsta nebūtinai labai tiksliai), bet tabletės paprasčiau, nereikia turėti trijų skirtingų priemonių.
Dėl vėdinimo nuomonės neturiu... aš to nedarau, indaplovę leidžiu kasdien... Pravira indaplovė man "gadintų vaizdą" 4u.gif ir net nervintų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 06 19, 11:57)
Ar jau pajungė? Iš kur pirkote?


jau pajunge. plaunu kasdien. ech...kaip faina, sukraunu indus ir i gamta. geris rolleyes.gif pirkau is elektroliux tinklapio mirksiukas.gif suspejau, nes ten kaina dabar zyyymiai sukele, buvo apsirike, ne tokia parase, bet man pardave uz tokia, kuri buvo parasyta thumbup.gif

QUOTE(Vission @ 2010 06 20, 09:27)
Gal kas gali pasakyti ar išsijungia apšvietimas neištraukus laido iš rozetės?

vat vat...cia man vienintelis trukumas. diena nakti dega sviesa. as galvojau, kad ji degs tik tada, kai ji plaus indus. o pasirodo istisai dega g.gif turbut jos isjungt negalima. hmmm...kiek elektra naudojasi be reikalo.

o del pusines...ten yra programa kuri plauna 30 min., tik be dziovinimo. Instrukcijoje prie sios programos parasyta, kad si pusine programa labai patogu 4 asmenu seimai, pavalgius tik pusrycius ar pietus. Tai gal cia nesiskaito pusine ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2010 06 23, 19:04)
jau pajunge. plaunu kasdien. ech...kaip faina, sukraunu indus ir i gamta. geris rolleyes.gif pirkau is elektroliux tinklapio mirksiukas.gif suspejau, nes ten kaina dabar zyyymiai sukele, buvo apsirike, ne tokia parase, bet man pardave uz tokia, kuri buvo parasyta thumbup.gif
vat vat...cia man  vienintelis trukumas. diena nakti dega sviesa. as galvojau, kad ji degs tik tada, kai ji plaus indus. o pasirodo istisai dega g.gif turbut jos isjungt negalima. hmmm...kiek elektra naudojasi be reikalo.

o del pusines...ten yra programa kuri plauna 30 min., tik be dziovinimo. Instrukcijoje prie sios programos parasyta, kad si pusine programa labai patogu 4 asmenu seimai, pavalgius tik pusrycius ar pietus. Tai gal cia nesiskaito pusine ? g.gif


Ne 30 min., tai trumpa programa, pusinė, kai plaunami indai tik viršutiniam arba tik apatiniam krepšyje.

Kai indaplovė turi vidaus pašvietimą jis pastoviai neveikia, lemputė užsidega tik atidarius dureles.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Pries savaite isigijome indaplove indesit. Isvis kas per daiktas, kur as anksciau buvau doh.gif doh.gif doh.gif . Nerealus malonumas kai uz tave pastoviai kazkas plauna indus, kai kriaukleje niekada nera indu. Naudoju skysti ir druska. Jungiame kiekviena diena, per visa diena krauname indus o vakare einan gult pajungiam ryte atsikelus indai isplauti thumbup.gif thumbup.gif . Kiek lengviau pasidare tvarkytis thumbup.gif . Siandien darem su dukra koldynus daug laiko tas uzeme o indu isvis priterliavom kruva, sukrovem i indaplpove ir tvarka, sau plauna dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 06 23, 12:09)
Mainyti nebūtina. Galima ir plauti tik tabletėm. Naudojant miltelius, reikia kartu naudoti druską ir skalavimo skystį.

Druska reikia naudoti net ir naudojant tabletes, druska ne plovimo priemone, o vandens minkstintoja, na nebent super minkstas vanduo pas jus butu...kitaip tik indaplovei blogai gali baigtis nenaudojant druskos. o mes dabar dedam tablete plius dar ir skyscio ipilam skalavimo, kurio ipylem kazkiek kiek ten telpa ir naudoja indaplove ta skysti jau koki menesi smile.gif
Atsakyti
Merginos, pakonsultuokite prašau svarbiu klausimėliu smile.gif. Turime AEG indaplovę F 54860. Jau koks geras pusmetis. Aišku esu labai labai patenkinta ir viskas super. Kaip ir dauguma mamyčių tikrai jau nebegalėčiau įsivaizduoti gyvenimo be pagalbininkės kuri už mane plauna. Naudojome iš pradžių miltelius +blizgiklį+druską. Dabar vyras kažkaip įjungė Multitabs ir naudojom tabletes. Tabletė jau paskutinė va įdėta noriu vėl išjungti Multitabs funkciją, bet nemoku blush2.gif . Niekur nerandu vartotojo vadovo kaip išjungti tą funkciją. Beje, man tikrai geriau patinka ne multitabs o atskirai naudojamos priemonės, po kurių nelieka taškelių ir pan.
Taip kad jei kuri nors žinote gudrybę kaip išjungt multitabs būkit maloni, parašyyyyyyykite prašau drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintagne: 24 birželio 2010 - 12:06
Oi skaitau ksiatau jusu puslapiuka ir seiles varva, laukiu nesulaukiu progos kada galesiu savo indaplove isbandyti, dabar kraustomes i naujus namucius ir ten stovi mano grazuole wink.gif niekada nesinaudojau indaplove ir nezinau kaip ten bus. Pirkome Fagor indaplove gal kuri turite ir gali parasyti kaip jos ir su kuo plaunate, aciukas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gintagne @ 2010 06 24, 12:04)
Merginos, pakonsultuokite prašau svarbiu klausimėliu smile.gif. Turime AEG indaplovę  F 54860. Jau koks geras pusmetis. Aišku esu labai labai patenkinta ir viskas super. Kaip ir dauguma mamyčių tikrai jau nebegalėčiau įsivaizduoti gyvenimo be pagalbininkės kuri už mane plauna. Naudojome iš pradžių miltelius +blizgiklį+druską. Dabar vyras kažkaip įjungė Multitabs ir naudojom tabletes. Tabletė jau paskutinė va įdėta noriu vėl išjungti Multitabs funkciją, bet nemoku  blush2.gif . Niekur nerandu vartotojo vadovo kaip išjungti tą funkciją. Beje, man tikrai geriau patinka ne multitabs o atskirai naudojamos priemonės, po kurių nelieka taškelių  ir pan.
Taip kad jei kuri nors žinote gudrybę kaip išjungt multitabs būkit maloni, parašyyyyyyykite prašau  drinks_cheers.gif .

paspauskite abu kartu tuos mygtukus kur multitab yra ir turi issijungti multitab funkcija mirksiukas.gif as tai taip isjungiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2010 06 23, 21:39)
Druska reikia naudoti net ir naudojant tabletes, druska ne plovimo priemone, o vandens minkstintoja, na nebent super minkstas vanduo pas jus butu...kitaip tik indaplovei blogai gali baigtis nenaudojant druskos. o mes dabar dedam tablete plius dar ir skyscio ipilam skalavimo, kurio ipylem kazkiek kiek ten telpa ir naudoja indaplove ta skysti jau koki menesi  smile.gif


Na, druskos yra tabletėje, taip kaip ir skalavimo priemonės, o įjungus funkciją plauti tabletėmis, druska ir skalavimo skystis neimamas!

Siūlyčiau pasiskaityti istrukciją:
Funkcija „Multi-tab“, kurios dėka galima naudoti universalias ploviklio tabletes.
Pasirinkite „Multi-tab“ funkciją dar prieš pradėdami plovimo programą.
Jei pasirenkate šią funkciją, ir skalavimo skysčio, ir nukalkinimo druskos tiekimas iš atitinkamos talpos bus automatiškai išjungtas. Kontrolinės druskos bei
skalavimo skysčio lemputės taip pat bus išjungtos.

Kai kurios "gudresnės" indaplovės jau leidžia papildomai įjungti skalavimo skysčio paėmimą naudojant tabletes.
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 06 28, 13:42)
Na, druskos yra tabletėje, taip kaip ir skalavimo priemonės, o įjungus funkciją plauti tabletėmis, druska ir skalavimo skystis neimamas!

Siūlyčiau pasiskaityti istrukciją:
Funkcija „Multi-tab“, kurios dėka galima naudoti universalias ploviklio tabletes.
Pasirinkite „Multi-tab“ funkciją dar prieš pradėdami plovimo programą.
Jei pasirenkate šią funkciją, ir skalavimo skysčio, ir nukalkinimo druskos tiekimas iš atitinkamos talpos bus automatiškai išjungtas. Kontrolinės druskos bei
skalavimo skysčio lemputės taip pat bus išjungtos.

Kai kurios "gudresnės" indaplovės jau leidžia papildomai įjungti skalavimo skysčio paėmimą naudojant tabletes.


Toks patikslinimas.
Kai kurios indaploves papildomai gali pasiimti tiek druskos, tiek skalavimo skyscio ijungus ir "Multitab" funkcija.
Tiesiog reikia gerai pasiskaityti instrukcija pries naudojant indaplove, nes ne visos vienodai dirba.
Atsakyti
Ačiū, jau persijungėm, prieš tai padarę kažkokį perprogramavimą ir perplovimą tuščios indaplovės. Keista iš tiesų ,kad internete ne taip jau ir paprasta rasti "vartotojo vadovo". Aš kaip rinkodaristė iškart matau spragelę. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 06 28, 14:42)
Na, druskos yra tabletėje, taip kaip ir skalavimo priemonės, o įjungus funkciją plauti tabletėmis, druska ir skalavimo skystis neimamas!

Siūlyčiau pasiskaityti istrukciją:
Funkcija „Multi-tab“, kurios dėka galima naudoti universalias ploviklio tabletes.
Pasirinkite „Multi-tab“ funkciją dar prieš pradėdami plovimo programą.
Jei pasirenkate šią funkciją, ir skalavimo skysčio, ir nukalkinimo druskos tiekimas iš atitinkamos talpos bus automatiškai išjungtas. Kontrolinės druskos bei
skalavimo skysčio lemputės taip pat bus išjungtos.

Kai kurios "gudresnės" indaplovės jau leidžia papildomai įjungti skalavimo skysčio paėmimą naudojant tabletes.

Tai musu tada yra viena is tu gudresniu, nors mokejom ir mazai (vis labo 1400lt), galim patys isjungt ir ijungt druskos ir skalavimo skyscio emima, o kai jis baigiasi, indaplove pranesa, bet naudojam viska kartu - ir tabletes, ir druska, ir skalavimo skysti. tik dar neisbandem plovimo milteliais, kai baigsim tabletes reikes pabandyt smile.gif
P.S. musu tabletese skalavimo skyscio arba nera, arba jis yra milteliu pavidalu g.gif
Atsakyti