Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(Vission @ 2010 06 17, 11:33)
Kodėl mano indai jau kelintą kartą baltais taškais visi po plovimo?  mad.gif Ir įrankiai balti, nors pasiusk iš pykčio  g.gif

Gal jau senokai valėte indaplovę g.gif
Atsakyti
QUOTE(speedy @ 2010 06 18, 15:27)
Gal jau senokai valėte indaplovę  g.gif


tai kad tik 2 savaites naudoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 06 18, 19:54)
tai kad tik 2 savaites naudoju g.gif


g.gif
Prieš naudojimą tuščią su milteliais praleidot?
Ar teisingai naudojamos priemonės? T.y. ar naudojant tabletes įjungiamas 3in1, all in1 ar multitab (skirtingose indaplovėse tas pats skirtingai vadinasi), o gal naudojat priemones atskirai? Ar neįpylėte skalavimo skysčio? O gal turit tabletes kur nėra skalavimo priemonių? O gal naudojate trumpą programą be džiovinimo?
doh.gif

Kokia indaplovė?
Kokias priemones naudojote?
Ir kokia programą leidote?

Dar dažna problema pradedančių naudoti indaplovę, per didelis indų tankis... bet sunku patarti kai nematai g.gif
Atsakyti
Naudoju tabletes Somat, įjungiu multitab, plaunu pagal trumpą programą be džiovinimo, indaplovė elektroliux 47020 g.gif
Papildyta:
QUOTE(jumakavec @ 2010 06 14, 14:43)
tokia kaip jusu ax.gif elektroliux 47020. gavau lietuviska instrukcija, pasirodo ten ir krepseliai reguliuojasi thumbup.gif ir yra pusine įkrova thumbup.gif
nesuprantu kodel internetinese parduotuvese niekur neraso, juk tai didelis pliusas.as butent tokios ir norejau, kad reguliuotusi krepseliai ir kad butu pusine ikrova.  thumbup.gif


Ar jau pajungė? Iš kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 06 19, 14:57)
Naudoju tabletes Somat, įjungiu multitab, plaunu pagal trumpą programą be džiovinimo, indaplovė elektroliux 47020 g.gif
Papildyta:
Ar jau pajungė? Iš kur pirkote?


Siūlyčiau kelis kartus pabandyti naudoti AUTO programą, gal trumpai perdaug "murzinus" indus sudedat
Auto — automatiškai tikrina išeinančio vandens švarumą ir skalauti baigia tik tuomet kai išeinantis vanduo pasidaro švarus.
Paprastai trumpa programa naudojama neriebaluotiem, sudulkėjusiems indams ar nestipriai suteptiem "šviežiem" indam. Pagal rezultatą galiu spręsti, kad trumpos programos neužtenka...
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 06 12, 19:22)
O vis dėl to indaplovė yra gėris  rolleyes.gif  thumbup.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif Kažkada buvau prieš tokį daiktą namuose, ir kaaaip aš klydau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2010 06 19, 14:18)
Siūlyčiau kelis kartus pabandyti naudoti AUTO programą, gal trumpai perdaug "murzinus" indus sudedat
Auto — automatiškai tikrina išeinančio vandens švarumą ir skalauti baigia tik tuomet kai išeinantis vanduo pasidaro švarus.
Paprastai trumpa programa naudojama neriebaluotiem, sudulkėjusiems indams ar nestipriai suteptiem "šviežiem" indam. Pagal rezultatą galiu spręsti, kad trumpos programos neužtenka...


Aš plaunu kasdien, todėl galvojau, kad užtenka trumpos, šiandien pabandysiu AUTO, bėda tik, kad plauna laabai ilgai, o aš jungiu vakare, bet tikriausiai gali per naktį indai palaukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 05 31, 19:11)

. Man labai trūksta savo programos, na kad prie tos trumpos galėčiau džiovinimą atskirai pridėti arba antrą skalavimą, kad ta chemija mažiau jaustųsi, bet čia jau



mes naudojam tik druska, kam ta chemija, kuria po to suvalgom, tik tada reik neuzlaikyti induir viskas super mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ikeja @ 2010 06 19, 22:04)
mes naudojam tik druska, kam ta chemija, kuria po to suvalgom, tik tada reik neuzlaikyti induir viskas super  mirksiukas.gif

Kol indaploves nenaudojot fairy dar ne tiek suvalgydavot, o indaplove tikrai labai gerai ta jusu vadinama chemija isplauna. O del plovimo vakare ir po to indu gulejimo indaploveje, mes bent jau padarome atidejima laiko ir tiek, uzstatome kad pradetu plauti tarkim 7h ryte ir baigtu tada 9h ir nereikes tiems indams ten guleti per nakti smile.gif
Atsakyti
del baltu indu, kazkada jau aiskinaus sia problema, kad neteisingai nustatytas skalavimo skyscio rodiklis, reiktu nuo 6sumazint iki 2 mirksiukas.gif

is pradziu ir as maniau kad bloga indaplove del baltu demiu, todel reik pasisiskaityt instrukcija 4u.gif

o laikui begant pastebejau, kad kitakart per daug perkraunu indu, ar blogai parenku prigrama, delto prasciau isplauna..

o skalbimo miltelius perku ir eko parduotuviu, plius pilu ju tiek, kiek nesvarus man o indai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mildama: 19 birželio 2010 - 23:36
QUOTE(mildama @ 2010 06 20, 00:30)
del baltu indu, kazkada jau aiskinaus sia problema, kad neteisingai nustatytas skalavimo skyscio rodiklis, reiktu nuo 6sumazint iki 2 mirksiukas.gif

is pradziu ir as maniau kad bloga indaplove del baltu demiu, todel reik pasisiskaityt instrukcija 4u.gif

o laikui begant pastebejau, kad kitakart per daug perkraunu indu, ar blogai parenku prigrama, delto prasciau isplauna..

o skalbimo miltelius perku ir eko parduotuviu, plius pilu ju tiek, kiek nesvarus man o indai ax.gif


Aš plaunu tabletėmis, skysčio dar nepyliau smile.gif
Vakar sutingau, tai einu dabar su Auto plauti. Beje, aš indus ne indaplovėje, o kriauklėje per naktį laikau, tada nepridžiūna ir kvapo nėra blush2.gif
Gal kas gali pasakyti ar išsijungia apšvietimas neištraukus laido iš rozetės? Nori palikti pravertą, kad vėdintųsi, bet dega lempa g.gif Ir nerandu kaip išjungti g.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2010 06 19, 23:59)
Kol indaploves nenaudojot fairy dar ne tiek suvalgydavot, o indaplove tikrai labai gerai ta jusu vadinama chemija isplauna. O del plovimo vakare ir po to indu gulejimo indaploveje, mes bent jau padarome atidejima laiko ir tiek, uzstatome kad pradetu plauti tarkim 7h ryte ir baigtu tada 9h ir nereikes tiems indams ten guleti per nakti  smile.gif


Bet indaplovės nerekomenduojama iškrauti iškarto po ciklo pabaigimo.
Ji turi natūraliai atvėsti ir pilnai išdžiūti (na, nebent pas Jus turbo džiovinimas).

Papildyta:
QUOTE(Vission @ 2010 06 20, 12:27)
Gal kas gali pasakyti ar išsijungia apšvietimas neištraukus laido iš rozetės? Nori palikti pravertą, kad vėdintųsi, bet dega lempa g.gif Ir nerandu kaip išjungti g.gif


Indaplovės (dar karštos) pradarymas, tikrai nėra geras sumanymas, greitu laiku (jei jūsų stalviršis nėra iš akmens masės ar marmuro) nuo drėgmės ir šilumos Jūsų stalviršis pradės porėtis, pūstis ir banguotis... g.gif
Tai neišlys į viršų, bet iš apačios matosi... nemoku įdėti nuotraukos, turėčiau ką parodyti kas nutinka po kokių trejų metų naudojimo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donatas ir Monika: 21 birželio 2010 - 14:43