Įkraunama...
Įkraunama...

Indaplovės - 6

QUOTE(obelele @ 2010 06 10, 14:21)
lauksiu kol isbandysit. Tokio modelio nerandu verysad.gif

Nujaučiu, kad kalba apie modeliuką F 88420VI
Papildyta:
QUOTE(Nasturcija @ 2010 06 01, 13:11)
Sveikos
Gal kas turi Electrolux indaplove ESF 66030 X. Kaina apie 1600 Lt. Gal cia koks pasenes modelis ir yra geresniu uz tokia kaina? 4u.gif


Taip, tai jau nebegaminamas modelis
Dabar bus ESF 66070XR , bet jau ne apie 1600 Lt praktiškai tokia pati tik "atnaujintas" modelis ir kainytė apie 1900 Lt blush2.gif
Atsakyti
Mes isigijom AEG Favorit 99000VI. Dabar sedziu ir studijuoju visa informacija doh.gif
Po paprastos indaploves (turejome stalciuka) ji man gremezdiska atrodo.

Norejau pasiklaust, gal kas jau ja naudojate. Ar nustatinejot vandens minkstuma patys, ar palikote gamyklini nustatyma?

Mums parduotuveje sake, kad ji turi apsauga nuo vaiku..as nerandu info, kaip ja ijungt blush2.gif

Jei kas pagelbes, aciu 4u.gif
Atsakyti
O vis dėl to indaplovė yra gėris rolleyes.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 06 12, 17:22)
O vis dėl to indaplovė yra gėris  rolleyes.gif  thumbup.gif  wub.gif

ania bigsmile.gif as jau irgi isigijau, tik vis dar stovi nepajungta doh.gif laukiu nesulaukiu... ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2010 06 12, 21:40)
ania  bigsmile.gif as jau irgi isigijau, tik vis dar stovi nepajungta doh.gif laukiu nesulaukiu... ax.gif  biggrin.gif


Kokią? Man irgi labai nekantru buvo kai stovėjo nepajungta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 06 12, 18:22)
O vis dėl to indaplovė yra gėris  rolleyes.gif  thumbup.gif  wub.gif

sutinku visu 100 %, neatsidziaugiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(Vission @ 2010 06 13, 08:31)
Kokią? Man irgi labai nekantru buvo kai stovėjo nepajungta  biggrin.gif

tokia kaip jusu ax.gif elektroliux 47020. gavau lietuviska instrukcija, pasirodo ten ir krepseliai reguliuojasi thumbup.gif ir yra pusine įkrova thumbup.gif
nesuprantu kodel internetinese parduotuvese niekur neraso, juk tai didelis pliusas.as butent tokios ir norejau, kad reguliuotusi krepseliai ir kad butu pusine ikrova. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jumakavec: 14 birželio 2010 - 13:44
Na pagaliau ir aš turiu indaplovę thumbup.gif nerealus daiktas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sala1967 @ 2010 06 15, 06:46)
Na pagaliau ir aš turiu indaplovę  thumbup.gif  nerealus daiktas  mirksiukas.gif

ir koki isigijot?
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2010 06 15, 14:59)
ir koki isigijot?



Mes pirkom Smegą, paprastas valdymas, sąnaudos irgi geros, yra pusinė programa, tiek viršus tiek apačia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jumakavec @ 2010 06 14, 15:43)
tokia kaip jusu ax.gif elektroliux 47020. gavau lietuviska instrukcija, pasirodo ten ir krepseliai reguliuojasi thumbup.gif ir yra pusine įkrova thumbup.gif
nesuprantu kodel internetinese parduotuvese niekur neraso, juk tai didelis pliusas.as butent tokios ir norejau, kad reguliuotūsi krepseliai ir kad butu pusine ikrova.  thumbup.gif


Tikrai niekaip negaliu suvokti, kam siaurai indaplovei pusinė įkrova ax.gif mes pilną leidžiam kasdien (savaitgaliais po du kart), kuo mažiau sugrūsta tuo geriau išplauna ir išdžiovina. O sugrūdus į pusinę... pusinių sąnaudų tai nėra (jos tik šiek tiek mažesnės), o išplovimas gali stipriai nukentėti ar net tektų kai ką perplauti... bet čia tik mano nuomonė iš senos asmeninės patirties
Bet kiek aš suprantu ESL 47020 neturi pusinės įkrovos, o tik indų praskalavimą (kad nekvepėtų)... arba gamintojas tai laiko siurprizu smile.gif
Gamintojo aprašymas
O viršutinis krepšelis reguliuojasi visų rimtesnių gamintojų, tai net nelaikoma privalumu
Atsakyti
Kodėl mano indai jau kelintą kartą baltais taškais visi po plovimo? mad.gif Ir įrankiai balti, nors pasiusk iš pykčio g.gif
Atsakyti