Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

Pas mane tos funkcijos nera sad.gif nors butu gerai, kad ji butu smile.gif pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(napsteris666 @ 2006 05 15, 23:41)
Pas mane tos funkcijos nera sad.gif nors butu gerai, kad ji butu smile.gif pritariu thumbup.gif

Ji atsiranda, kai surenki 20 žinučių. smile.gif
Atsakyti
Aš užtai jog žinutes eitų ištrinti.

Buvo toks atvejis jog rašiau žinute. Atbėgo vaikis ir man taip prispaudaliojo jog ta žinutė kažkaip išsiiuntė. Buvau nauja ir žalia ir nežinojau jog ją galima pakeisti. O taip norėjos ištrint parašytą paskutinį sakinį. Man dažnai taip būna jog pirma parašai o paskui pagalvoji ar gerai....
Atsakyti
Siaip manau,kad kartais imi ir parasai pagauta kazkokio azarto,ar impulso,o paskui gailiesi to savo atvirumo.Gerai butu,jei pats dalyvis galetu nenorima zinute istrinti.Nemanau,kad tai butu techniskai sudetinga padaryt.
Atsakyti
ir galim pabandyt įsivaizduot, kas tada dėtųs forume doh.gif tik trintų ir trintų visos nesustodamos. ne maži vaikai esam, reikia ir impulsus apgalvot- čia gi ne realus bendravimas, žmogus ir žinutė, kur nori atsakyt, nepabėgs- gali pagalvot, nusiramint ir parašyt protingai, kad paskui nereikėtų gailėtis
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2006 06 02, 19:12)
Siaip manau,kad kartais imi ir parasai pagauta kazkokio azarto,ar impulso,o paskui gailiesi to savo atvirumo.Gerai butu,jei pats dalyvis galetu nenorima zinute istrinti.Nemanau,kad tai butu techniskai sudetinga padaryt.

Techniškai tai padaryti žinoma lengva ir taip buvo padaryta anksčiau, tačiau labai dažnai pasitaikė atveju, kai dalyviai trindavo savo žinutes, ypač karštesnėse diskusijoje, taip iškraipydami diskusijos prasmę, palikdami kitą pusę "kvailio vietoje". Dėl šio priežasteis (pagrinde) ir buvo uždrausta ši funkcija. Jeigu iš tiesų "pagauti" azarto parašot žinutę, dar turit laiko pagalvot ir ją pataisyt. Man asmeniškai dažnai būna, kad perskaitai kažkokį provokuojantį postą, atsidarai atsakymų langą - rašai rašai rašai, kol parašai atsakymą nusiramini biggrin.gif ir nepaspaudus atsakyti uždarai langą biggrin.gif
Atsakyti
labai butu gerai ,akd is vis butu panaikinta ta vieta, kai ieini i profili, kad butu galima eiti ir rasti visas nario zinutes ir atidarytas temas, arba bent jau butu galima matyti kuris narys buvo ileindes i mano profili ir zinutes 4u.gif trinti nereikia, nes kaip ir daugelis manau ,akd reikia pirma pagalvoti ka sakai ir kada sakai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 06 03, 12:00)


Kažkurioje diskusijoje pasirodė ginčų, ar galima viešai (televizijoje, spaudoje) cituoti forumo dalyvių pasisakymus blink.gif kaip iš tikrųjų?
Kažkada ir aš susidūriau su tokiu nemaloniu atveju, kad viena SM žurnalistė sukurpė straipsnį apie mane remdamasi mano kelionių skyrelio šaltiniais, maža to, privėlė faktinių klaidų doh.gif iki šiol nežinau, ar išspausdino tą straipsnį ar ne, nes man pareikalavus ištaisyti netikslumus, tiesiog daugiau nebeatrašė mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 16 birželio 2006 - 13:59
Ar įmanoma uždrausti kitam nariui per rubriką "Rasti visas nario žinutes" tai padaryti? Ar įmanoma, kad niekas negalėtų rasti mano parašytų žinučių, nebent skaitytų visą forumą?
jeigu tai mokama paslauga - tai kur ieškoti info?
Atsakyti
Neįmanoma. Nebent neprisiregistravę nariai negali pasinaudot šia galimybe rolleyes.gif
Atsakyti
pas vienus dalyvius nera tos rubrikos "rasti visas nario zinutes" , o pas kitus yra ir dazniausiai pas naujokus? kodel? kodel vieniems galima, o kitiems ne?
Atsakyti
book.gif niu as pasiskaitinejau cia aplink, tai man dabar viskas aisku, kad neimanoma to panaikinti, tokios jau taisykles notworthy.gif
yra kaip yra, viskas ok.gif
Atsakyti