Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

O man labiausiai truksta paiesku paciose temose, pvz. jei 50psl. temoje noriu surasti info apie konkretu pvz. gydytoja ir nieko neiesko, meta klaidas., o visu 50 perskaityti as neturiu laiko tongue.gif
Labai laukiam kada pataisys mirksiukas.gif
Atsakyti
iš tikrųjų labai trūksta tos funkcijos, labai gaila verysad.gif , lauksim, kai pataisys ax.gif
Atsakyti
Jau kelinta diena ši funkcija veikia nepilnai ax.gif Galima matyti tik pačią pradžią žinutės ir ber citavimų ir paveiksiukų verysad.gif
Ar taip ir liks ar čia eilinis tvarkymas? g.gif
Atsakyti
As isvis sita funkcija panaikinciau blush2.gif Palikciau tik galimybe rasti savo rasytas zinutes/temas, o kitu sekt ner ko tongue.gif
Atsakyti
Aš tai pritariu , kad iš prdžiu reikia pagalvoti ką nori parašyt tik po to rašyt biggrin.gif
Ir moderatorems nereikes tiek pertavarkinet thumbup.gif
Atsakyti
Mane domina zinuciu uzskaitymas. Pastebejau, jog parasius apie 10 zinuciu uzskaitoma kokia 1. Ar yra kazkokios zinuciu skaiciavimo taisykles? As pati domiuosi tik keliomis temomis ir tik i jas dazniausiai rasau. Ar cia del to?
Atsakyti
QUOTE(Elnes @ 2006 03 20, 13:18)
Mane domina zinuciu uzskaitymas. Pastebejau, jog parasius apie 10 zinuciu uzskaitoma kokia 1. Ar yra kazkokios zinuciu skaiciavimo taisykles? As pati domiuosi tik keliomis temomis ir tik i jas dazniausiai rasau. Ar cia del to?


Yra diskusija šia tema eik į Bendras - Dažniausiai užduodami klausimai - Kodėl žinučių skaičius nedidėja (tema) , ten rasi visus atsakymus, nes ne visose temose diskutuojant žinutės yra užskaitomos.
Atsakyti
QUOTE(fukuotukaf @ 2005 09 28, 15:50)

Aš irgi taip manau ir taip darau wink.gif Nors ir turiu galimybę, bet netrinu prieš metus ar du parašytų žinučių, nes prieš rašydama labai gerai pagalvoju ir žinau, kas jas gali paskaityti mirksiukas.gif

Gerai, kad tu jau tokia, patyrus... 4u.gif
Naujokams kartais ir kitaip buna, kol is viso, susigaudo, kas cia per reikalas, sitas forumas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kvaki @ 2006 03 05, 10:07)
Jau kelinta diena ši funkcija veikia nepilnai  ax.gif Galima matyti tik pačią pradžią žinutės ir ber citavimų ir paveiksiukų  verysad.gif
Ar taip ir liks ar čia eilinis tvarkymas?  g.gif


Iškeliu savo klausimą dar kartą.
Norėčiau sužinoti, ar funkcija "rasti nario žinutes" veiks tik iš dalies, ar ji vis dar tobulinama, o gal dar kas nors...

Negi kiekvieną kart užduodan klausimą reikia kurti naują temą, kad būtum pastebėtas? mastau.gif
Atsakyti
Man viskas veikia normaliai... rolleyes.gif

Žinutė sutrumpinama todėl, kad mažiau būtų apkraunamas serveris, kai ieškai visų nario žinučių mirksiukas.gif Jei nori perskaityt visą žinutę, po ja paspausk ant "Žinutės peržiūra:" (ant paties skaičiuko).
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 04 24, 09:47)
Man viskas veikia normaliai...  rolleyes.gif

Žinutė sutrumpinama todėl, kad mažiau būtų apkraunamas serveris, kai ieškai visų nario žinučių  mirksiukas.gif Jei nori perskaityt visą žinutę, po ja paspausk ant "Žinutės peržiūra:" (ant paties skaičiuko).



Ačiū aciuks.gif radau bigsmile.gif
Atsakyti
Tai va, tik po laiko pajunti, kaip lengvai gali būti atpažinta doh.gif ir kartai visai svetimų tau žmonių.
Atsakyti