Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Hestija @ 2005 12 09, 20:39)
Pas mane kol kas viskas tvarkoj

schmoll.gif jau antra diena kaip dingo šia funkcija, nei savo nei kitų narių žinučių negalima surasti

QUOTE(luokė @ 2006 01 17, 20:45)
viešpatie,ar jūs proto turit?nu turgaus bobos-nenorit,kad kažkas skaitytų,nerašykit.o dabar zirzia per visą forumą-mane seka,mano žinutes gali skaityt.jei kažkam bus įdomios konkretaus žmogaus žinutės,suras jas ir be šitos funkcijos  tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pritariu

QUOTE(garbane @ 2006 01 25, 21:23)
as irgi neturiu nieko pries sita funkcija (kuri pas mane beje ka tik dingo). naudoju ja tikrindama kai kuriu dalyviu "patikimuma"  blush2.gif nes pastebejau kad ypac naujokiu tarpe yra tokiu kur nesamones paisto skirtingose vietose mulkindamos kitaus savo gradziom istorijom  g.gif neptinka man tokios  schmoll.gif

ir ką tu padarysi ploja.gif ? nepatinka - nebendrauk sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 26 sausio 2006 - 11:09
Tiesą sakant, šia funkcija naudojuosi tada, kai ką nors perku per forumą ir noriu gauti bent minimum informacijos apie pardavėją blush2.gif. Kaip ten bebūtų, kartais šiek tiek baisoka pervesti pinigus iš anksto, nes nieko apie tą žmogų nežinai schmoll.gif. O jei paskaitau, kad ji bendrauja, sakykim, bendraamžių skyrelyje, t.y. kitos mamytės ją pažįsta, tuomet didesnės garantijos, kad apgauta nebūsi smile.gif.
O va, jei negalėčiau rasti savo žinučių, tai būtų labai liūdna sad.gif , nes būna, kad parašau keliose temose ir kitą dieną noriu paskaityti atsiliepimus, o visų temų, į kurias rašiau, nebepamenu doh.gif. Ką darysi, kad tokia skleroznykė biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 01 26, 09:49)
Siuo metu forumas tvarkomas, todel laikinai si funkcija neveiks. Labai atsirpasom uz nepatogumus 4u.gif

4u.gif tada laukiam rekonstrukcijos wink.gif ir labai tikiuosi, kad ta paslaugikė nedings, nes aš ja naudojuos išsaugodama kai kurias savo žinutes iš ištrinamųjų temų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linaiva: 26 sausio 2006 - 15:46
tos kurios labai jau bijo kazko, jaucia, kad yra sekamos ir paranojinasi, juk gali pasikeisti savo slapyvardi ir nerasyti pilnos informacijos apie save blink.gif neisivaizduoju kaip tada galima butu surasti tam tikra asmeni, tuo labiau nesant isitikinus ar jis tikrai siame forume bendrauja mirksiukas.gif

Atsakyti
Man sios funkcijos labai labai truksta. Nes pastoviai nusikopinu savo zinutes apie mazyli, nestuma ir pan. Juk tai savotiskas dienorastis. Sunku surankiot savo zinutes atskirai is forumo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pooh @ 2006 01 26, 10:12)
Jei manote, kad taip lengviau pasiekti norimą informaciją, tai ir ieškokite jos konkrečioje temoje.


Temos daznai buna perkeltos, todel jei uzduodi tau rupima klausima ir tavo tema perkelia, be sios funkcijos ja rasti be sansu...
Atsakyti
Niugis su šansais mirksiukas.gif .Suvedi temos pavadinimą paieškos laukelyje ir gauni atsakymą mirksiukas.gif

O man "Rasti nario žinutes" veikia normaliai g.gif ax.gif
Atsakyti
Tema gali buti ir prijungta prie kitos panasios temos, tada pavadinimas skirsis g.gif

Turbut jau pataise sia funkcija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2006 01 28, 17:50)
Tema gali buti ir prijungta prie kitos panasios temos, tada pavadinimas skirsis g.gif

Turbut jau pataise sia funkcija thumbup.gif


Tikrai, jau pataisė šią funkciją thumbup.gif
Atsakyti
kaip supratau ši funkcija jau veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
g.gif tai kad neveikia ..... dar vakar veikė, o va dabar po SM užlūžimo ir vėl neveikia sad.gif
Atsakyti
Vel neveikia gun_bandana.gif gun_bandana.gif protest.gif
Atsakyti