Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(rds @ 2006 01 13, 23:49)
tai kad logotipas su žinučių skaičium nesusijęs man atrodo  g.gif

Tikrai nesusijes biggrin.gif Gali keistis/keltis bet kuris narys, net ir turedamas 0 zinusiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 01 10, 21:32)
Iš viso galėtų tokios funkcijos nebūt, nes po to ir šnipinėja žmones visokie nauji nariai, kurie tik tam ir prisiregistruoja kad pašnipinėt  verysad.gif


Nu Tamsta čia perlenkei. nono.gif Ar nebuvai kažkada "visokie nauji nariai"? Tie nauji nariai irgi jungiasi tam, kad kažkada taptų "asais". O jeigu taip tų naujų narių nereikia - tai gal burkitės į uždarą klubą?
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 01 03, 14:46)
na aisku tadu viskas,o tai gal galima tiesiog nerodyti ju(profilyje) blush2.gif  dagelis to pageidauja wub.gif  bigsmile.gif

cia butu laaaaaaaaaaabai gerai ir protingai 4u.gif
Atsakyti
viešpatie,ar jūs proto turit?nu turgaus bobos-nenorit,kad kažkas skaitytų,nerašykit.o dabar zirzia per visą forumą-mane seka,mano žinutes gali skaityt.jei kažkam bus įdomios konkretaus žmogaus žinutės,suras jas ir be šitos funkcijos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Minnie @ 2006 01 04, 19:10)
Ar tik neinama link SM "apmokestinimo" už galimybę naudotis įmantresnėmis funkcijomis. Gal bus kaip klasė.lt nemokamai siūlanti minimaliai funkcijų??  Kažkas čia vyksta... g.gif  nebegaliu nuotraukų kelt ir kt. seniau galėtų dalykų daryt  verysad.gif


Visko gali buti. Bet nenoreciau,kad taip atsitiktu ir be to manau, kad daug atkristu dalyviu tokiu atveju.
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2005 12 30, 17:35)
as manau kad isvis galim butu atsisakyti sitos funkcijos wub.gif



tai jau kaip pastebėjau nebe pirma tema, kurioje būtų apie tai diskutuojama 4u.gif
aš irgi pritarčiau, kad šios funkcijos reiktų atsisakyti ax.gif arba, kad būtų matomos ir galimos perskaityti tik tos žinutės, kurios yra užskaitomos prie žinučių skaičiaus, o neužskaitomos (iš temų kaimynai, bendraamžiai) ir apsaugotuose forumuose, ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 09 27, 13:15)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
ir as jau nenoreciau kai kuriu zinuciu palikt....

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif būtų labai faina ax.gif
Atsakyti
as irgi neturiu nieko pries sita funkcija (kuri pas mane beje ka tik dingo). naudoju ja tikrindama kai kuriu dalyviu "patikimuma" blush2.gif nes pastebejau kad ypac naujokiu tarpe yra tokiu kur nesamones paisto skirtingose vietose mulkindamos kitaus savo gradziom istorijom g.gif neptinka man tokios schmoll.gif
Atsakyti
aš visom keturiom thumbup.gif už šią funkciją.
Jei rašai atsakingai, tai po to nereikia bijot, kad kas atseks ar perskaitys..........

Jei pvz., ruošies pirkti daiktą kokį, tai labai gerai patikrint pirkėją.
Aš, pavyzdžiui, ieškau auklės, tai labai gerai patikrint.........
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 01 25, 20:23)
(kuri pas mane beje ka tik dingo).


va ir iškyla klausimas - ar čia tik tvarkoma kažkas, nes neveikia jokios paieškos, ar čia nebeturėsim šios "paslaugos" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2006 01 25, 22:46)
va ir iškyla klausimas - ar čia tik tvarkoma kažkas, nes neveikia jokios paieškos, ar čia nebeturėsim šios "paslaugos"  g.gif

Siuo metu forumas tvarkomas, todel laikinai si funkcija neveiks. Labai atsirpasom uz nepatogumus 4u.gif
Atsakyti
O jei dėl manęs, tai šita funkcija gali amžinai neveikti... Ir esmė čia visai ne išsakytų minčių skaidrume... Kam visiems knaisiotis po tavo žinutes? Jei manote, kad taip lengviau pasiekti norimą informaciją, tai ir ieškokite jos konkrečioje temoje. Ir nenorėkite, kad ji kepto karvelio pavidalu ekspromtu lėktų tiesiai į pražiotus nasrus...
Atsakyti