Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(rds @ 2006 01 08, 19:05)
o kodėl  jum ta funkcija tokia svarbi  g.gif , nebūtų ir nereiktų  ax.gif ar taip įdomu ne tema o atskiro žmogaus postai?  g.gif  šnipinėjimu užsimate  biggrin.gif  4u.gif

O ką čia sušnipinėsi? tongue.gif Na, bent jau man dažnai būna, kad atsimenu žinutės autoriaus, kuris kažką gerai išaiškino, ar suteikė reikalingos informacijos, nick'ą, bet neatsimenu, kurioj temoj tai buvo. Na, tada per nario žinutes susirandu tą reikalingą info bei temą, kurioje tai buvo diskutuota. Tai vat ir visas kriminalas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
nugi tik pajuokavau ax.gif , nepulkit taip biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 08 sausio 2006 - 21:21
Man tokia funkcija reikalinga, kad skaityti tam tikru dalyviu postus, nes ju nuomone vertinu, jie pasisako atvirai, iskelia tam tikras problemas, reaguoja i idmomiausias forumo temas. O mazdaug 70 proc. dalyviu tik plepa arba paraso "o kaip faina", "pas mane irgi taip", "pas mane kitaip", ideda pora sypseneliu ir dziaugiasi savo dalyvavimu. As laiko turiu mazai, todel skaityti tokius postus labai erzina, iskart norisi ad rem (prie reikalo).
Atsakyti
O kaip issiaskinome, kad forume zinuciu kiekis yra labai svarbus, tai dalyviai skatynami tokias nesamones rasyti, kad patekti, pvz uz miegamojo duru, tuo labai apkraudami forumo resursus.
Atsakyti
Pritariu Amalijai. Nerašyčiau dabar tuščiai, bet labai jau tos vienos žinutes reikia:))
Atsakyti
Kovinukei aciu uz rupesti, problema issisprende. Dekoju
Atsakyti
Iš viso galėtų tokios funkcijos nebūt, nes po to ir šnipinėja žmones visokie nauji nariai, kurie tik tam ir prisiregistruoja kad pašnipinėt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 01 10, 21:32)
Iš viso galėtų tokios funkcijos nebūt, nes po to ir šnipinėja žmones visokie nauji nariai, kurie tik tam ir prisiregistruoja kad pašnipinėt  verysad.gif




Referendumas skelbiamas tada, jei to reikalauja ne mažiau kaip 300 tūkst. pieliečių rolleyes.gif Bet tai Lietuvos mastu

O forumo mastu pagal dalyvių skaičių gal užtektų ir 3 šimtų? Paskelbkit apklausą, ar sutiktų dalyviai, kad tokios funkcijos nebūtų? O apskritai gal tos funkcijos nėra galimybių panaikint?

Vienu žodžiu, nors man dzin, bet aš už
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 10 sausio 2006 - 22:17
QUOTE(Vaidullka @ 2006 01 10, 21:32)
Iš viso galėtų tokios funkcijos nebūt, nes po to ir šnipinėja žmones visokie nauji nariai, kurie tik tam ir prisiregistruoja kad pašnipinėt  verysad.gif


Tai kad naujokai tokios galimybės ir neturi. mirksiukas.gif Kad naudotis tokia funkcija jiems reikia iš pradžių surinkti 20 žinučių. Bent jau nuo piktų anytų ar vyrų tikrai minimaliai apsaugo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 01 12, 14:14)
Bent jau nuo piktų anytų ar vyrų tikrai minimaliai apsaugo.  lotuliukas.gif

Bet tos piktos anytos gali but surinkusios tas 20 zinuciu... rolleyes.gif biggrin.gif

Bet siaip si galimybe cool! thumbup.gif
Atsakyti

Ar teisingai supratau, kad aš negaliu pasikeist logotipo ir įsikelt savo dukrytės nuotraukos, kol nesurinksiu 20 žinučių? verysad.gif
Bet aš rašau į tas temas, kurios neskaičiuoja žinučių.
Atsakyti
QUOTE(vikaliu @ 2006 01 12, 23:43)
Ar teisingai supratau, kad aš negaliu pasikeist logotipo ir įsikelt savo dukrytės nuotraukos, kol nesurinksiu 20 žinučių?  verysad.gif
Bet aš rašau į tas temas, kurios neskaičiuoja žinučių.



tai kad logotipas su žinučių skaičium nesusijęs man atrodo g.gif
Atsakyti