Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Skia @ 2012 12 27, 17:53)
sis forumas skirtas konfidencialiam mamu/teciu bendravimui.

Gal yra visgi kazkokia galimybe sios funkcijos atsisakyti?

Forumas yra viešas.

Deja, nėra.
Atsakyti
Netycia istryniau nario zinute, kurioje jis buvo nurodes adresa, kuriuo siusti parduota drabuzeli. Neprisimenu tiksliai jo nick'o, bet zinau varda ir pavarde. Kaip surasti ta zmogu?
Atsakyti
QUOTE(orchideja123 @ 2013 02 19, 20:07)
Kaip surasti ta zmogu?

Nebent parašyt toj pačioj temoj, kurioj pirkot/pardavėt. Kito būdo nėr.
Atsakyti
Man nerodo skilties rasti nario žinutes. Taip yra dėl to, kad esu naujokė ar nebėra šios funkcijos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(..seNse.. @ 2013 03 31, 20:47)
Taip yra dėl to, kad esu naujokė

Taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skia @ 2012 12 27, 18:53)
Jei gerai suprantu SM paskirti, tai sis forumas skirtas konfidencialiam mamu/teciu bendravimui. O funkcija "Rasti visas nario zinutes" tam konfidencialumui priestarauja. Atsidariau sia tema tikedamasi rasti atsakyma i klausima, kaip sia funkcija galeciau isjungti, bet, kaip suprantu, tai neimanoma?

Manau, narems turetu buti suteikta galimybe pasirinkti, ar nori, kad joms si funkcija butu aktyvuota, ar ne. Ar bent jau ju zinutes neturetu buti rodomos ir kitoms SM dalyvems, t.y. turetu buti matomos tik joms pacioms 4u.gif

Nesinoretu atsidarineti naujo accounto vien del sios priezasties. Gal yra visgi kazkokia galimybe sios funkcijos atsisakyti? Aciu uz atsakyma.

as visiskai pritariu.turetu but funkcija leidzianti isjungti rasytu zinuciu rodyma
Atsakyti
noriu issitrinti kad prie mano vardo nerodytu mano kurtu temu. Kaip galiu tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2013 04 03, 00:27)
noriu issitrinti kad prie mano vardo nerodytu mano kurtu temu. Kaip galiu tai padaryti?

To padaryti negalima, nėra tokios funkcijos.
Atsakyti
Laba diena. As ruse todel daro klaidos. Kaip galima paziureti kito nario visos zinutes? Kada as einu i profilio nario, spaudziu "visus nario zinutes" bet paskui, raso kad klaidos. Ka daryti?
Atsakyti
QUOTE(Elena2011 @ 2014 10 12, 22:29)
Kada as einu i profilio nario, spaudziu "visus nario zinutes" bet paskui, raso kad klaidos.

Turite per mažai žinučių, todėl ir neleidžia.
P. S. Skelbimų lentoje žinutės neskaičiuojamos.
Atsakyti