Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Amellie @ 2010 09 06, 21:09)
pas kai kuriuos narius negalima perziuret ju rasytu zinuciu, kaip tai galima padaryt , kad kiti nematytu?  bigsmile.gif

Sita ir as pastebejau ne viena karta.

QUOTE(Borzika @ 2010 09 07, 09:43)
Tokios galimybės nėra.

O kodel pas kitus narius net nera tokios funkcijos prie profilio "rasti visas nario zinutes"?
Atsakyti
QUOTE(Ameteist @ 2010 10 13, 15:55)
O kodel pas kitus narius net nera tokios funkcijos prie profilio "rasti visas nario zinutes"?

Ne pas narius nėra šios funkcijos, o jūs (nariai naujokai) neturite dar teisės ja naudotis - žr. pirmą temos puslapį 4u.gif
Atsakyti
o an idomu ar iejusi i savo nustatymus galiu matyti kas lankesi pas mane, kad paziuretu kokias zinutes ir kur rasiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(troja3030 @ 2011 01 24, 00:34)
o an idomu ar iejusi i savo nustatymus galiu matyti kas lankesi pas mane

Tokios funkcijos nėra.
Atsakyti
as ir nesuprantu kodel pas kitus yra tokia funkcija pas kitus nera. mano drauge senbuve ir pas ja yra kad mato zinutes, as naujoke ir pas mane gali sekti mano zinutes.
tai cia naujokas ar ne naujokas esmes nekeicia. pas viena drauge matesi kad galiam sekti dabar jau nebe, manau pats tai neisnyksta, manau gal galima kazkaip panaikiti ta sekima zinuciu, ar tikrai ne ?
Atsakyti
QUOTE(styga31 @ 2011 01 26, 14:21)
as ir nesuprantu kodel pas kitus yra tokia funkcija pas kitus nera.

Šia funkcija naujokai naudotis negali.
QUOTE(styga31 @ 2011 01 26, 14:21)
manau gal galima kazkaip panaikiti ta sekima zinuciu, ar tikrai ne ?

Tikrai ne.
Atsakyti
Kodėl vienų narių profiliuose veikia tik funkcija ,,rasti dalyvio temas", o kitiems nariams dar ir ,,rasti visas nario žinutes,,?
Nuo ko tai priklauso?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pauliniausia: 20 liepos 2011 - 18:52
Tikrai kai kurie gali nerodyti žinučių (parašiau į AŽ pavyzdį). Kodėl sakoma, kad negalima, kai akivaizdu, kad galima g.gif Jei nebūtų tos f-jos "žiūrėti nario žinutes" būtų daug mažiau nick'ų, čia faktas. Nes dabar kai tik reikia kokioj delikačioj temoj pasisakyti ar panašiai daug kas kuriasi kitą prisijungimo vardą ir taip prisikuria jų labai daug. Taip suprantu, kad tai yra skatinama, todėl, kad forumas turėtų kuo daugiau narių, bet realiai tai yra visiškai iškreipta ir atrodo nerimtai. Aš taip pat lendu į nario istoriją, tam, kad pažiūrėti iš kokio jis miesto. Kažkaip reikėtų išspręsti šį klausimą, nes yra daug nepatenkintų esama tvarka.
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 07 21, 08:21)
Tikrai kai kurie gali nerodyti žinučių (parašiau į AŽ pavyzdį). Kodėl sakoma, kad negalima, kai akivaizdu, kad galima g.gif

Nerodo tada, kai žinutės yra ištrintos/paslėptos.
Atsakyti
as suprantu, kad forumas viesas, kad zinutes gali skaityti kas tik panorejes....
bet sita funkcija, nu nerealiai nervina doh.gif
sutinku anadien pazystama ir ji ima porinti, savo nuomone man destyti, kai kuriais man aktualiais klausimais doh.gif .. netgi pasisako, kad girdi skaiciau tavo zinutes... blink.gif
labai nemaloniai nuteikia, toks snipinejimas doh.gif
paslapciu ir labai asmeniniu dalyku as rodos nerasau, bet vistiek nesmagu, kad tave gali, bet kas snipineti...
Gal nereikia atsisakyti sitos funkcijos, vis tik kartais kai kuriais atvejais ji reikalinga, bet as siulau naujai, papildomai idiegti, kazka panasaus i "nariai apsilanke tavo profilyje ar pan." tokiu atveju nors kazkiek butu sudramdomas, kai kuriu personu begalinis domejimasis svetimais gyvenimais... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2011 07 21, 13:38)
as suprantu, kad forumas viesas, kad zinutes gali skaityti kas tik panorejes....
labai nemaloniai nuteikia, toks snipinejimas  doh.gif
paslapciu ir labai asmeniniu dalyku as rodos nerasau, bet vistiek nesmagu, kad tave gali, bet kas snipineti...
bet as siulau naujai, papildomai idiegti, kazka panasaus i "nariai apsilanke tavo profilyje ar pan." tokiu atveju nors kazkiek butu sudramdomas, kai kuriu personu begalinis domejimasis svetimais gyvenimais... 4u.gif

drinks_cheers.gif
Arba bent butu galima uzdeti ignora ant konkretaus nario, kad jis visiskai nematytu musu profilio g.gif
Atsakyti
Galimybe bet kuriam nariui skaityti kito nario visas zinutes visose temose kaip ant delno yra zmogaus privatumo pazeidimas. Lietuvoje gyvena juokingai mazai zmoniu, vieni kitus pazista, o atsekti kaimyna ar pazistama-juoku darbas. Siame forume zmones dalina asmenine informacija, noretusi,kad ji ir liktu tik sau.

Si funkcija turetu buti panaikinta. Gerbiami forumo priziuretojai, kokiu veiksmu galetu imtis forumo vartotojai,tam,kad supermamos vadovybe imtusi veiksmu?
Atsakyti