Įkraunama...
Įkraunama...

Funkcija "Rasti nario žinutes"

QUOTE(Borzika @ 2010 05 24, 11:34)
isabelaa, kokia naršykle naudojatės?

internet explorer unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 05 24, 12:02)
internet explorer unsure.gif

na tai kas cia darosi? kaip patvarkyti?
ijungus flora pirma tema rozes jau laikosi savaite , parasius floroj kokioj nors temoj komentara ji taip ir neatsiduria priekyje. unsure.gif jau pabodo skaitineti temas per " my assistant verysad.gif
Atsakyti
na av dar namo aplinka 55 tema man rodo kad yra is viso 39 psl. bet paspaudus dvi rodykes i kaire grysta i pirma psl. poto spaudziu dvi rodykles i kiare ir rodo 50 psl. ir jau tema uzdaryta. o naujos temos as nematau g.gif
na kas gi cia kaltas ? ka man daryti?
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 05 25, 17:57)
na kas gi cia kaltas ?

Pasirodo, yra ir daugiau mamyčių, susidūrusių su šia problema.

Pranešiau apie tai SuperMamai.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 05 25, 19:30)
Pasirodo, yra ir daugiau mamyčių, susidūrusių su šia problema.

Pranešiau apie tai SuperMamai.

aciu aciu , lauksiu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Nu vat ir man kazkas panasaus del zinuciu susiradino - labai noreciau susirasti visas savo rasytas zinutes, iejau i savo valdymo skyda, rasti nario zinutes, o duoda tiktais 5 puslapius (iki 2008 metu) unsure.gif zinuciu...nesu is plepiuju, bet ju tikrai esu daugiau prirasiusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke @ 2009 11 18, 15:09)
Aš irgi pasisakau už tai, kad ši funkcija būtų panaikinta, bet kaip matau, ši diskusija jau gana sena ir deja administratoriai į tai dėmesio nekreipia  doh.gif Man asmeniškai labai nepatinka žinoti, kad bilekas gali matyti ką kur ir kada aš rašau schmoll.gif

Bet juk jūs rašote viešame forume.Rašote tam ,kad skaitytų.Reikia būt atsakingiems už savo žinutes.Man asmeniškai vienodai,tegu skaito kas nori mano žinutes,juk rašydama žinojau,kad jas skaitys.Nematau aš problemos tame išvis,tai kam tas forumas,viską paslėpkit,kad niekas nieko nematytų laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 05 26, 10:04)
aciu aciu , lauksiu rezultatu  4u.gif

nieks nepagelbes?
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2010 05 27, 20:07)
nieks nepagelbes?

Supermamai reikia pasakyt, kada tiksliai prasidėjo šie nesklandumai?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 05 28, 12:18)
Supermamai reikia pasakyt, kada tiksliai prasidėjo šie nesklandumai?

atrasiau 4u.gif
Atsakyti
pas kai kuriuos narius negalima perziuret ju rasytu zinuciu, kaip tai galima padaryt , kad kiti nematytu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 09 06, 20:09)
kaip tai galima padaryt , kad kiti nematytu?

Tokios galimybės nėra.
QUOTE(Amellie @ 2010 09 06, 20:09)
pas kai kuriuos narius negalima perziuret ju rasytu zinuciu

Tos temos, kuriose jie rašė žinutes, greičiausiai yra ištrintos, todėl ir žinučių nesimato.
Atsakyti